Saltar al contenido

Поради щодо безпеки Minecraft для батьків Minecrafters

25 de abril de 2021

Якщо ви батько дитини у віці від 5 до 13 років, ви, мабуть, знайомі з грою під назвою Minecraft. Це “пісочниця” – цегляна гра будівельного типу, доступна на багатьох платформах, але для дітей це більше, ніж просто відео-гра. Minecraft дозволяє дітям напружувати свої творчі м’язи, будуючи та досліджуючи. Це також дозволяє їм взаємодіяти з іншими на соціальному рівні. Насправді вони, здається, розробляють зовсім іншу мову, яка стає дедалі чужішою для батьків. Навіть якщо ви навіть не уявляєте, про яку половину речей вони говорять, легко зрозуміти, що вони добре проводять час. Хоча Minecraft, здається, не надто жахливий – за винятком випадкових овець чи свиней, що вибухають, ви не повинні надто переживати через це. Однак, як і більшість батьків, у вас, мабуть, все ще є кілька побоювань щодо того, щоб дозволити своїм дітям грати в Minecraft, тим більше, що вони, здається, проводять години та години в цих блокованих світах віртуальної реальності Minecraft в Інтернеті. Як батько, ви повинні задатися питанням, з ким ваші діти граються в Інтернеті, що вони роблять, і якщо щось відбувається, що вас повинно турбувати.

Змістовий покажчик

Незнайома небезпека в Інтернеті

Ідея «незнайомої небезпеки» часто є фізичним, реальним типом практики, але ті самі поняття можуть застосовуватися і в Інтернеті. Переконайтеся, що ваш Minecrafter знає, що не всі в Інтернеті є їхніми друзями і що навіть люди, які кажуть, що вони діти, насправді не є дітьми і можуть бути тим, з ким їм не слід розмовляти. Переконайтесь, що вони знають, що люди в Інтернеті можуть спробувати обдурити їх наданням такої особистої інформації, як ім’я, ім’я школи чи адреса, де вони проживають, та інші факти про них. Шахраї можуть також націлити дітей на те, щоб спробувати змусити їх отримати інформацію про кредитну карту мами чи тата, можливо, з передбачуваною винагородою, що вони отримають щось круте. Поговоріть зі своїми дітьми про такі речі та переконайтеся, що вони ніколи не повідомляють своє ім’я, електронну адресу, адресу, шкільну інформацію чи щось інше. Важливо також переконатися, що їхній інтернет-псевдонім, який використовується в Minecraft, не містить жодної частини їх справжнього імені або навіть назви міста, в якому ви живете.

Захист від шкідливих програм

Перш ніж дозволити своєму Minecrafter використовувати багатокористувацький режим, коли вони підключаються до інших користувачів Інтернету в грі, переконайтеся, що на пристрої, яким вони користуються, встановлено найновіші виправлення безпеки для операційної системи та що все інше, що вони використовують для гри також оновлюється, як веб-браузер і сама гра Minecraft. Якщо ваша дитина є помірно досвідченим Minecrafter і вже деякий час перебуває в Інтернеті, швидше за все, вона відкрила світ модів Minecraft та інших завантажень, розроблених ентузіастами Minecraft. «Моди» можуть бути справді чудовими додатковими вдосконаленнями Minecraft, що дозволяють отримати всі нові враження, пов’язані з Minecraft, для вашої дитини. На жаль, хакери та шахраї можуть створити шкідливе програмне забезпечення, яке маскується під модифікацію Minecraft, і ваша дитина може завантажити його та заразити свій комп’ютер шкідливим програмним забезпеченням, шпигунським програмним забезпеченням, вимогами та всіма іншими видами шкідливих речей. Найкращий спосіб захистити свій Minecrafter і ваш ПК – це переконатися, що ваше антивірусне програмне забезпечення оновлене. Якщо у вас на комп’ютері ще немає захисту від вірусів, можна вибрати безліч безкоштовних, тому вам не потрібно нічого купувати. Як другу лінію захисту, розгляньте можливість періодичного сканування за допомогою деяких інструментів для видалення шпигунського програмного забезпечення, щоб допомогти виявити шкідливе програмне забезпечення, яке міг пропустити ваш фронтовий сканер.

Перевірте їх

Іноді єдиний спосіб дізнатися, що відбувається з вашою дитиною, – це спостерігати за нею, поки вона перебуває у світі Minecraft. Зайдіть до них і перевірте, з ким вони спілкуються. Запитайте їх, чи розмовляють вони з кимось, хто не є справжнім другом, з’ясуйте, що вони говорять, і переконайтеся, що вони не спілкуються в чаті із випадковими незнайомцями. Більшість серверів Minecraft мають загальнодоступну функцію чату, яку бачать усі на сервері. Це ініціюється, коли користувач натискає Т ключ. Деякі сервери дозволяють приватні повідомлення користувача до користувача, але не всі сервери роблять це, і ви не можете сказати, чи вони це роблять, якщо не переглянути список доступних команд сервера (натиснувши / ключ). Якщо ваші діти хочуть поговорити зі своїми друзями, перебуваючи на серверах Minecraft, можливо, найкраще попросити їх скористатися Skype або іншою приватною платформою чату та вимагати, щоб вони дозволили вам схвалити всі додавання друзів, щоб переконатися, що вони спілкуються лише з друзів, яких ти схвалюєш, а не випадкових незнайомців.

Використовуйте батьківський контроль

Якщо ваші діти такі, як більшість, вони, ймовірно, прив’язані до YouTube годинами на день, і на YouTube є маса вмісту, пов’язаного з Minecraft. Деякі ютубери, які виробляють вміст Minecraft, усвідомлюють той факт, що їх аудиторія може складатися здебільшого з дітей віком 6-12 років, і вони намагатимуться підтримувати мову та контент на рівні віку. На жаль, є купа інших ютуберів, яким просто байдуже, хто слухає, і кидатимуть f-bomb за f-bomb, змушуючи батьків скутитися і бігти в кімнати своєї дитини, шукаючи кнопку вимкнення звуку. Ми не бачили остаточного списку «сімейних» користувачів YouTube для Minecraft, але ми провели певне дослідження і виявили деякі імена, які, здається, є чистими. LDShadowLady, IHasCupquake, SmallishBeans, Aphmau, Stampylonghead та Paulsoaresjr – деякі з чистіших ютуберів, які мають вміст, пов’язаний з Minecraft. Окрім того, щоб говорити своїм дітям, яких слід дивитись, а яких уникати, іншим варіантом є ввімкнення батьківського контролю YouTube. Деякий невідповідний вміст все ще може потрапити до вашої дитини, але принаймні це краще, ніж взагалі не фільтрувати вміст.