Saltar al contenido

Поради щодо налаштування телевізора та домашнього кінотеатру Super Bowl

20 de julio de 2021

Super Bowl – чудовий привід для оновлення вашої домашньої розважальної системи. Незалежно від того, чи є ви кабелерізом, абонентом кабельного чи супутникового телебачення або оглядачем бездротової мережі (OTA), ось кілька способів максимально використати цьогорічну трансляцію Super Bowl. У 2022 році 55-та Велика гра відбудеться в неділю, 6 лютого, і транслюватиметься на NBC. Початок ігрової трансляції запланований на 15:30 за тихоокеанським стандартним часом / 18:30 за західним стандартним часом зі стадіону SoFi у Лос-Анджелесі, штат Каліфорнія. Буде кілька годин передпрограмного телепрограмування. «Велика гра» транслюватиметься в ефірі та більшість кабельних / супутникових послуг у роздільній здатності 1080i. Параметри перегляду 4K також можуть бути обмежені.

Getty images, Дмитро Аксьонов, колекція E +, 635987492

Змістовий покажчик

Як дивитися Суперкубок у HD

Якщо у вас кабельне або супутникове телебачення, вам потрібен пакет передплати, що включає вміст HD. Поцікавтесь у свого постачальника щодо цін та опцій вмісту HD. Якщо ви дивитесь гру через сигнал OTA, вам знадобиться антена. Для перегляду трансляції OTA у форматі HD ваш телевізор повинен мати тюнер ATSC (усі телевізори HDTV, виготовлені після 2009 року, мають право). Якщо ви віддаєте перевагу прямій трансляції гри, у вас також є багато варіантів для цього. Вам потрібно швидке підключення до Інтернету, щоб передавати будь-який вміст у форматі HD. Яким би не був ваш спосіб перегляду, для отримання HD-вмісту вам потрібен HDTV. Якщо у вас немає телевізора високої чіткості та ви хочете вчасно придбати його для Super Bowl, телевізори зі світлодіодним / рідкокристалічним екраном є найбільш доступними варіантами. Ознайомтеся з нашими пропозиціями щодо телевізорів зі світлодіодним / рідкокристалічним екраном 1080p та телевізорів 4K Ultra HD, включаючи LED / LCD та OLED. Хоча плазмові телевізори були припинені в 2014 році, вони забезпечують кращу реакцію на рух, ніж світлодіодні / РК-телевізори, що робить їх ідеальними для занять спортом.

Як дивитися Суперкубок у 4K Ultra HD

Як коротко згадувалося вище, можливі варіанти перегляду 4K через ефір або потокові джерела, але ця інформація все ще надходить і може бути оголошена лише до січня 2021 р. Інформація буде додана сюди, коли буде доступна. Для тих, хто не переглядає у форматі 4K, телевізор 4K Ultra HD все одно покращить ваш досвід перегляду. Ці набори можуть підвищувати масштаб сигналів, додаючи більше сприйманих деталей від HD-трансляцій, і вони можуть забезпечити надійність вашого налаштування на довгі роки. Інший варіант відображення – OLED-телевізор. LG і Sony – єдині бренди, які виробляють ці досить дорогі телевізори, але вони підтримують роздільну здатність 4K та кришталево чисте висококонтрастне зображення. Купуючи телевізор Super Bowl, будьте обережні з вигнутими екранами. Хоча ці набори виглядають вигадливо, майте на увазі, що якщо у вас велика група, люди, які сидять збоку, можуть не мати повного уявлення про всі дії.

Як дивитися Суперкубок на відеопроекторі

Відеопроектори можуть забезпечити величезний розмір екрану, що чудово підходить для великої групи, але вимоги до налаштування відрізняються від вимог телевізора. Вам знадобиться відеопроектор і великий екран або порожня біла стіна. Якщо ви плануєте запускати проектор у приміщенні при денному світлі з завісами, шторами або шторами, які ви можете намалювати, вам потрібен проектор, який може випромінювати багато світла. Зростаюча кількість проекторів досить яскраві для таких умов. Для найкращого результату розгляньте проектор з номінальною світловою потужністю 2000 люмен або більше або зверніться до посібника з люменів проектора. Використовуйте проектори в слабо освітленому або контрольованому світлом приміщенні. У більшості проекторів немає вбудованих телевізійних тюнерів, тому вам також потрібно буде підключити до проектора кабель або супутникову коробку за допомогою з’єднання HDMI. Якщо у вас невелика кімната, ви можете розглянути короткофокусний проектор. У більшості відеопроекторів немає вбудованих динаміків, а ті, що мають, не набагато кращі за настільну радіостанцію. Для найкращого результату вам потрібно підключити аналоговий або цифровий вихід оптичного виходу з телевізійної приставки до приймача домашнього кінотеатру, звукової панелі або звукової бази.

Як транслювати Суперкубок

Як вже згадувалося раніше, у вас також є можливість трансляції Великої гри в прямому ефірі. Вам потрібно буде перевірити параметри трансляції для записаних трансляцій, якщо ви не вдома у великий ігровий день.

Як слухати Суперкубок на радіо

Якщо у вас немає доступу до гри через кабельне або потокове передавання, вона буде транслюватися до радіостанцій Westwood One-affiliated та інших джерел. Суперкубок також транслюватиметься по телебаченню та радіо через Мережу збройних сил (AFN) у Європі та Тихому океані для тих, хто служить у всьому світі.

Як отримати Super Bowl в об’ємному звуці

Існує кілька способів отримати об’ємний звук, залежно від налаштувань. Ось як отримати об’ємний звук на пристроях HDMI, не HDMI та OTA.

HDMI

Якщо у вас є звукова панель або аудіоприймач із входом HDMI, а якщо ваш кабель або супутниковий пристрій мають вихід HDMI, найпростішим рішенням буде підключити все за допомогою кабелю HDMI. Підключіть вихід HDMI з телевізійної приставки або потокового пристрою до аудіоприймача, а потім підключіть вихід приймача домашнього кінотеатру до HDTV. Більш прямим звуковим шляхом для систем HDMI є Audio Return Channel (ARC). За допомогою HDMI ARC ви можете чути звук телевізора через аудіосистему, а не через динаміки телевізора, не підключаючи аналогові або цифрові оптичні аудіокабелі між телевізором та аудіосистемою. Щоб скористатися цією можливістю, як телевізор, так і приймач домашнього кінотеатру або звукова панель повинні мати з’єднання ARC.

Немає HDMI

Якщо у вас немає входу HDMI, ви все одно можете отримати гру в об’ємному звуці. Абоненти кабелю високої чіткості або супутникового зв’язку повинні мати цифровий оптичний аудіовихід. Підключіть безпосередньо з коробки до підключення цифрового оптичного аудіовходу на приймачі домашнього кінотеатру. Тепер ви можете отримати доступ до об’ємного звукового сигналу з кабельного або супутникового каналу. Якщо у вас немає системи домашнього кінотеатру, яка доповнює ваш телевізор високої чіткості, розгляньте можливість придбання звукової панелі або домашнього кінотеатру в коробці.

По повітрю

Якщо ви плануєте дивитись Super Bowl через ефірну (OTA) антену, підключену до HDTV за допомогою тюнера ATSC, перевірте, чи має ваш HDTV цифровий оптичний вихід аудіо. Якщо так, підключіть цифровий аудіовихід HDTV до цифрового аудіовходу системи домашнього кінотеатру, і ви відчуєте подачу об’ємного звуку для Super Bowl. Якщо ваш HDTV не має цифрового оптичного аудіовиходу, але має набір аналогових стереовиходів, підключіть ці виходи з вашого HDTV до домашнього кінотеатру або аудіо приймача. Перевірте, чи є у системі домашнього кінотеатру параметр Dolby Prologic II, IIx або DTS Neo: 6. Якщо так, ви все одно зможете отримати сигнал об’ємного звуку зі вхідного стереосигналу. Однак це не настільки ефективно, як сигнал об’ємного звуку через цифровий оптичний аудіозв’язок. Ми оновлюємо цю статтю для щорічного Super Bowl. Поверніться на початку січня кожного року, щоб отримати детальну інформацію про запланований на цей рік телевізійний ефір Super Bowl та інформацію про налаштування телевізора / домашнього кінотеатру.