Saltar al contenido

Посібники з встановлення OS X Mountain Lion

18 de julio de 2021

OS X Mountain Lion (10.8) підтримує кілька варіантів установки. Можливо, це не очевидно при запуску програми встановлення Mountain Lion, але ви можете виконати чисту установку або встановлення оновлення ОС. Ви також можете встановити Mountain Lion на цілий ряд пристроїв, включаючи ваш привід для запуску, внутрішній розділ або том або більшість зовнішніх накопичувачів, які у вас можуть бути. Іншим варіантом є створення завантажувальних копій інсталятора, які можуть працювати на DVD, флеш-накопичувачі USB або іншому запам’ятовуючому пристрої. Цей вибір дозволяє вам зберігати версію під рукою, якщо вам потрібно буде перевстановити операційну систему.

Фотографія DENNISAXER / Getty Images

Змістовий покажчик

Мінімальні вимоги до OS X Mountain Lion

OS X Mountain Lion має кілька особливих потреб, які заважають їй працювати на деяких старих Intel Mac. Навіть деякі Mac, які можуть запускати OS X Lion, можуть не відповідати мінімальним вимогам до Mountain Lion. Ось пристрої, які можна оновити до Mountain Lion:

 • iMac: середина 2007-2020 рр
 • MacBook: Алюміній кінця 2008 року, початок 2009 року або новіший
 • MacBook Pro: середина / кінець 2007 року або новіша
 • MacBook Air: кінець 2008 року або новіший
 • Mac mini: на початку 2009 року або новіша
 • Mac Pro: початок 2008 року або новіший
 • Xserve: на початку 2009 року

Однак наявність правильного пристрою недостатньо. Ваша машина також має деякі мінімальні вимоги, яким вона повинна відповідати:

 • Mac з OS X Snow Leopard (10.6.8) або OS X Lion (10.7)
 • Принаймні 2 ГБ оперативної пам’яті
 • 8 ГБ вільного місця

Підготовка: Перевірте цільовий привід на наявність помилок

Незалежно від того, який спосіб інсталяції ви плануєте використовувати з OS X Mountain Lion, по-перше, переконайтеся, що цільовий диск є надійним, без помилок і навряд чи скоро вийде з ладу. Ось як швидко зробити перевірку на вашому диску запуску:

 1. відчинено Дискова утиліта від Комунальні послуги папку в Програми.

  Дискова утиліта на Mac

 2. Клацніть диск на лівій панелі.

  Привід у Disk Utility

 3. Клацніть Перша допомога.

  Вибір першої допомоги.

 4. Виберіть Біжи у вікні, що з’явиться.

  Вибравши Виконати.

 5. Може з’явитися повідомлення про те, що ваш диск заблокується, поки Disk Utility перевіряє його. Прочитайте попередження та натисніть Продовжуйте.

  Вибравши Продовжити.

 6. Перша допомога працює та повідомляє про будь-які виявлені проблеми.

Створіть резервну копію свого Mac перед оновленням

Особи, які поспішають оновити ОС до нової ОС, часто забувають спершу створити резервну копію. Перш ніж розпочати встановлення OS X Mountain Lion, створіть резервну копію даних та програм. Не має значення, який метод резервного копіювання ви вибрали. Деякі популярні варіанти – Time Machine, ваша улюблена програма для резервного копіювання сторонніх виробів або клон вашого завантажувального диска та всіх його даних. Найголовніше – мати поточну резервну копію на випадок, якщо під час або після встановлення щось піде не так. Відкласти встановлення на кілька хвилин, щоб виконати резервне копіювання, краще, ніж відтворити дані, оскільки в процесі встановлення припинилось живлення.

Як виконати чисту інсталяцію OS X Mountain Lion на завантажувальному диску

Чиста інсталяція OS X Mountain Lion призводить до чистого Mac без старих даних користувача чи програм – лише новий старт. Ви також можете встановити ОС на диск, що не запускається. На відміну від цього процесу, який вимагає спочатку створити завантажувальний носій, для чистої інсталяції на диску, що не запускається, не потрібно ніяких спеціальних прийомів. Оскільки ціллю є завантажувальний диск, спочатку потрібно стерти диск, що видаляє інсталятор OS X Mountain Lion. Щоб уникнути цього catch-22, створіть завантажувальну копію інсталятора, а потім використовуйте його для встановлення ОС на порожній диск.

Як створити завантажувальну копію інсталятора

Цей необов’язковий крок створює завантажувальну копію інсталятора Mountain Lion. За допомогою нього ви можете виконати чисту установку Mountain Lion на завантажувальному диску вашого Mac, а також завантажити та запустити Disk Utility та інші аварійні інструменти. Ви можете створити завантажувальну копію Mountain Lion на будь-якому завантажувальному носії, включаючи DVD, флеш-накопичувачі USB та зовнішні томи.