Saltar al contenido

Посібник для початківців Xbox Play Anywhere

29 de abril de 2021

Xbox Play Anywhere – це спеціальна марка, призначена для вибору відеоігор, випущених на консолі Microsoft Xbox One та ПК з Windows 10. Купуючи гру з ярликом Xbox Play Anywhere на Xbox One, ви безкоштовно розблокуєте її на пристроях з Windows 10 і навпаки. Всі заголовки з цим брендом також підтримують багато популярних мережевих функцій Xbox, які є загальними для звичайних консольних ігор Xbox One, таких як Xbox Achievements і безкоштовні хмарні збереження.

Змістовий покажчик

Чи можу я ввійти в одну і ту ж гру на консолі Xbox та ПК?

Так, ти можеш. Щоразу, коли ви граєте у свою гру, прогрес зберігається в мережі Xbox, яка базується на хмарі. Це означає, що незалежно від того, де ви граєте в гру, ви завжди можете розпочати гру з того самого місця в грі на іншому пристрої. Усі ваші збереження, доповнення до ігор та досягнення переходять туди, куди ви йдете.

Чи варто купувати ігри на Windows 10 або Xbox One?

Це не має значення. Усі відеоігри Xbox Play Anywhere підтримують повну функцію перехресного придбання, що означає, що якщо хтось придбає гру Xbox Play Anywhere на своїй консолі Xbox One, він автоматично отримає безкоштовну версію Windows 10. Однак вони повинні використовувати один і той же обліковий запис Microsoft / Xbox як на консолі, так і на ПК. Зворотне стосується тих, хто купує заголовок на своєму пристрої з Windows 10 у програмі Windows Store. Окрім покупки гри, не потрібно робити жодних кроків, і неважливо, на якому пристрої ви зробите покупку.

Як знайти Xbox Play Anywhere Video Game

Хоча всі ігри Xbox Play Anywhere підтримують функції мережі Xbox, такі як таблиці лідерів, друзі, досягнення Xbox та збереження в хмарі, не всі ігри з брендингом Xbox підтримують Xbox Play Anywhere.

У іграх Xbox Play Anywhere з’явиться піктограма.
Microsoft

Ігри, що підтримують функції мережі Xbox, можна визначити за піктограмою Xbox Play Anywhere. Зазвичай на ньому будуть написані слова Xbox network, Xbox 360 або Xbox One. Ігри з написаними на графіці Xbox 360 та Xbox One доступними на відповідних консолях, тоді як ті, що використовують ярлик Xbox Live, можна знайти на пристроях з Windows 10. Функціонал Xbox Play Anywhere зазначений в описі відеоігри в цифровій вітрині магазину, як правило, біля назви та під заголовком «Способи гри».

Xbox Play Anywhere є лише цифровим

Переваги перехресних покупок назв Xbox Play Anywhere поширюються лише на цифрові версії ігор. Купівля цифрової версії ReCore наприклад, на Xbox One безкоштовно розблокує версію Windows 10, але придбавши версію фізичного диска ReCore для Xbox One не буде.

Чи працюють Xbox Play Anywhere Games на всіх ПК?

Купуючи ігри з ярликом Xbox Play Anywhere, потрібно перевірити дві речі: операційну систему ПК та апаратний профіль. Xbox Play Anywhere працюватиме лише на ПК під управлінням Windows 10. Отже, окрім додаткових переваг безпеки від оновлення вашого пристрою, установка Windows 10 забезпечить кращий ігровий досвід. Друге, на що слід звернути увагу, – це ваша апаратна сумісність з грою. Багато ігор мають певні вимоги до пам’яті та процесора. На щастя, офіційні списки ігор у програмі Windows Store у Windows 10 автоматично перевіряють пристрій на сумісність. Цей тест можна знайти в розділі Особливості частина списку і візуалізується зеленими галочками та червоними хрестиками, щоб вказати, чи гра буде працювати належним чином. Якщо поруч із усіма записами під Системні вимоги тоді вам добре йти. Якщо перед вами кілька червоних хрестиків або ви отримаєте повідомлення із запитом: «Ваш пристрій повинен відповідати всім мінімальним вимогам, щоб відкрити цей продукт», то, можливо, вам доведеться придбати більш потужний комп’ютер. Майте на увазі, що всі ігри різні, і хоча деякі можуть не працювати на вашому поточному комп’ютері, інші можуть.

5 Xbox Play Anywhere Games, щоб спробувати

Кількість відеоігор, які підтримують Xbox Play Anywhere, продовжує регулярно зростати. Ось п’ять назв, які допоможуть вам розпочати роботу на Xbox One або Windows 10.

  • Інстинкт вбивці: Інстинкт вбивці – це перезавантаження популярної бойової гри з однойменних 90-х. Цю гру можна безкоштовно завантажувати та грати, проте персонажів потрібно придбати, перш ніж вони стануть доступними для гри. Є один вільний персонаж, якого можна грати, що обертається щотижня у звичайній версії гри. Існує кілька комплектів, які можна придбати з різними символами. Інстинкт вбивці може вважатися занадто жорстоким для молодших гравців, але підлітки та старші повинні бути добре.
  • ReCore: Ця пригодницька гра, яку ведуть жінки, має гарне поєднання дій та розв’язування головоломок, що повинно розважати більшість геймерів. ReCore була однією з перших відеоігор Xbox Play Anywhere і створена тим самим творцем Metroid Prime, Кейдзі Інафуне.
  • Forza Horizon 3: Безперечно одна з найбільш вражаючих візуально гоночних ігор, коли-небудь зроблених, Forza Horizon 3 доставляє франшизу автомобілів з відкритим світом до Австралії та досліджує різні країни, включаючи пляж, зарості, глибинку та міста. Ця гра ідеально підходить для будь-якої вікової групи, хоча дорослі оцінять увагу заголовка до деталей більше, ніж молоді гравці.
  • Вуду Вінс: перероблений: Вуду Вінс – це платформер 3D, який вперше був випущений на оригінальній консолі Xbox ще в 2003 році, і тепер він був перероблений для більш сучасного досвіду. Ця назва сподобається шанувальникам 3D Super Mario Bros ігор.
  • Прогулянка в темряві: Цей 2D платформер може похвалитися унікальним художнім дизайном, який відрізняє його від конкурентів та надає переваги, яких не вистачає іншим жанрам у жанрі. Шанувальники традиційного Super Mario Bros і Рейман ігри отримають масу задоволення від цієї гри.