Saltar al contenido

Посібник для iPad: як і яку модель придбати

15 de abril de 2021

Придбання вживаного iPad – це чудовий спосіб трохи заощадити гроші, але, як і коли ви купуєте вживаний автомобіль, вам потрібно знати кілька речей, щоб процес пройшов гладко. Ви також хочете отримати вигідну угоду на iPad, що означає вибрати модель, яка не застаріла і продається за розумну ціну Apple продала понад 400 мільйонів iPad на початку 2020 року. Багато з них все ще функціонують і працюють чекає нового дому – вашого.

Змістовий покажчик

Де придбати вживаний iPad

Якщо у вас є друг, родич або друг друга, який продає iPad, ця частина вирішена. Покупки у когось із ваших знайомих зменшують стрес на біржі. Вам все-таки потрібно придбати правильний iPad за розумну ціну та переглянути, що робити під час та після обміну. Інші можливості включають:

 • Відремонтовано в Apple: Відремонтований iPad – це той, який повернули Apple і відремонтували. Якщо ви купуєте відремонтований блок безпосередньо у Apple, ви економите гроші і, що ще важливіше, отримуєте таку саму річну гарантію від Apple, як і новий iPad. Однак ви можете придбати за нижчою ціною в іншому місці.
 • Купуйте на eBay: Одне чудове в eBay – це те, що існує шар між вами та покупцем. Це дозволяє вам покладатися на eBay, якщо отриманий товар не збігається з описом. Однак пам’ятайте про будь-які витрати на доставку.
 • Купуйте в Amazon: Так, Amazon має вживаний ринок. Якщо ви шукаєте iPad, ви можете побачити як нові, так і вживані ціни. Використана ціна – це найнижча загальна вартість, яка поєднує як вартість iPad, так і будь-які витрати на доставку.
 • Купуйте у Craigslist: В Інтернет-версії розділу оголошень ви можете купувати та продавати майже все, що є на Craigslist. На жаль, при покупці в Craigslist немає гарантій. Якщо ви думаєте про те, щоб придбати iPad у Craigslist, прочитайте цей посібник Craigslist, в якому детальніше описується процес Craigslist.

Який iPad купити

Хоча важливо визначитися з найкращим місцем для придбання вживаного iPad, найважливішою частиною процесу є переконання, що ви купуєте правильний iPad для себе. Ви не хочете застрявати на iPad, який обмежений протягом року-двох. Поточна лінійка 2020 складається з наступного:

 • iPad Pro, 4-е покоління, 12,9-дюймовий та 11-дюймовий
 • iPad Air, 3-е покоління, 10,5 дюйма
 • iPad, 7-го покоління, 10,2 дюйма
 • iPad Mini, 5-го покоління, 7,9 дюйма

Це моделі, які коштують найбільше, є найпотужнішими та пропонують найбільшу кількість функцій. Це також iPad, які Apple буде підтримувати протягом багатьох років. Чим ближче ви підходите до цих моделей та поколінь, тим більшої довговічності ви можете очікувати від уживаного iPad.

Яблуко
 • Не купуйте оригінальний iPad. Тільки не робіть. Оригінальний iPad – це прославлений папірет у наші дні.
 • Пропустіть iPad 2, iPad 3 та оригінальний iPad Mini: Усі ці iPad вважаються застарілими, що означає, що Apple більше не підтримує їх оновленням операційної системи, і багато нових додатків не працюють з ними. З точки зору швидкості обробки всі вони однакові. IPad 3 має швидшу графіку для підтримки Retina Display, але він працює аналогічно iPad 2. Якщо ви не платите менше 50 доларів і в основному не хочете переглядати веб-сторінки, ваші гроші краще витратити на новіший iPad.

Тривалість життя iPad 3-го покоління становила лише 221 день. Це був останній iPad, який підтримував старий 30-контактний роз’єм для док-станції. Його замінив iPad 4 з роз’ємом Lightning.

 • IPad 4: IPad 4-го покоління також застарів; діяти обережно. Його найкраще використовувати як веб-браузер або як пристрій для читання електронних книг. Якщо ви знайдете досить дешевий і ваші потреби мінімальні, можливо, воно того варте, але, як і інші ранні iPad, він більше не підтримує нові програми та оновлення старих програм.
 • IPad 5-го та 6-го поколінь. Якщо ви не можете дозволити собі модель iPad Pro, найновіші версії iPad – це ваші наступні найкращі ставки. Вони є достатньо новими, щоб насолоджуватися гідним життям, і дешевші за моделі iPad Pro.
 • IPad Air, iPad Air 2, iPad Mini 2, iPad Mini 3 та iPad Mini 4. Ця серія моделей iPad представляє iPad Air та iPad Air 2, а 7,9-дюймові моделі iPad Mini імітують своїх старших братів за характеристиками та обробною потужністю. IPad Mini 4 є еквівалентом iPad Air 2, тоді як Mini 2 і Mini 3 по суті такі ж, як iPad Air. Оскільки iPad 7-го покоління доступний у Apple за 329 доларів від Apple, зверніть увагу на глибоку знижку на ці старі моделі. Хоча вони не будуть підтримувати Apple Pencil або розумну клавіатуру, вони роблять майже все, що може зробити будь-який інший iPad. Однак Apple все ще підтримує лише iPad Mini 4; інші моделі класифікуються як застарілі.
 • 12,9-дюймовий iPad Pro 1-го, 2-го та 3-го покоління та iPad Pro 9,7-дюймовий та 11-дюймовий. Попередні моделі iPad Pro все ще лихі. Ви можете очікувати, що Apple та розробники підтримуватимуть їх протягом багатьох років. Вони дорожчі за попередні моделі, але мають довговічність.

Що робити під час покупки

Якщо ви купуєте в Craigslist або подібну особисту покупку, вам слід зробити кілька речей, перш ніж обміняти гроші. Ви не хочете повертатися додому, лише щоб з’ясувати, що з пристроєм щось не так.

 • Огляньте iPad, чи не здається він у хорошій формі. Перевірте екран на наявність тріщин та корпусу на наявність вм’ятин. Невелика вм’ятина у зовнішньому корпусі iPad не є великою проблемою, але будь-яка тріщина на екрані є руйнуванням угоди. Не купуйте iPad з тріснутим екраном, навіть якщо це лише невелика тріщина поза звичайним дисплеєм. Маленька тріщина, як правило, призводить до більшої тріщини, і ви можете бути здивовані тим, як швидко ця невелика тріщина може перетворитися на розбитий екран.
 • Коли ви купуєте в Craigslist, перевірте номер рекламованої моделі, щоб переконатися, що він відповідає моделі iPad, яку ви купуєте. Якщо особа, у якої ви купуєте, здається непевною щодо моделі, або якщо ви не впевнені щодо людини, у якої купуєте, хороша ідея – подвійна перевірка номера моделі. Номер моделі iPad можна знайти, відкривши Налаштування додаток, збирається Генерал, і вибираючи Про. Ви можете порівняти назву моделі зі списком моделей.
 • Запустіть кілька програм, включаючи програму Notes, що дає можливість користуватися екранною клавіатурою. Якщо у вас є доступ до Wi-Fi, відкрийте веб-браузер Safari і перейдіть на кілька веб-сайтів.
 • Підключіть iPad до розетки та переконайтеся, що піктограма акумулятора у верхньому правому куті показує блискавку, що означає, що вона заряджається. Це означає, що порт внизу iPad справний.
 • Після того, як ви все перевірите, скиньте iPad. Навіть якщо iPad було відновлено до заводських значень за замовчуванням, коли ви взяли його, вам слід скинути його ще раз перед завершенням покупки. Скидання не займає багато часу, і варто клопоту, знаючи, що всі важливі комутатори, такі як Find My iPad, вимикаються, коли ви заволодієте.

Після придбання iPad, який раніше належав

Наскільки важливо вимкнути функцію Find My iPad, коли купуєте вживаний iPad, настільки ж важливо ввімкнути його знову після того, як ви заволоділи та налаштували для свого використання. Процес налаштування повинен запропонувати вам це зробити, але якщо цього не сталося, увімкніть функцію, перейшовши на Налаштування і гортаючи Знайди мій iPad перемикач. Find My iPad не просто знаходить iPad, якщо його немає; це також дозволяє перевести його в втрачений режим або скинути віддалено.