Saltar al contenido

Посібник з вилучення особистої інформації з документів Word

18 de julio de 2021

Спільний доступ до файлів збільшує ризик того, що певні види метаданих документів (матеріали, які вбудовані у файл, часто без вашого відома) можуть потрапляти в Інтернет, наприклад, хто працював над документом або хто коментував документ. Word має вбудований інструмент, який допоможе вам знайти та видалити особисту інформацію та інші приховані дані. Інформація в цій статті стосується Word для Microsoft 365, Word 2019, Word 2016 та Word для Mac.

Як видалити особисту інформацію з файлу Word

Microsoft Word включає інструмент під назвою Інспектор документів, який видаляє особисту інформацію з документа, перш ніж ділитися нею з іншими. Якщо ви друкуєте документ і хочете уникнути друку коментарів, перейдіть до Файл > Друк, виберіть Роздрукувати всі сторінки, і очистіть Розмітка друку прапорець.

 1. Відкрийте документ Word, з якого ви хочете видалити будь-яку особисту інформацію. Зачекайте, поки документ не буде заповнений, перш ніж видаляти особисту інформацію, особливо під час співпраці з іншими користувачами, оскільки імена, пов’язані з коментарями та версіями документа, змінюються на „Автор”, що ускладнює з’ясування того, хто вніс зміни в документ.

 2. Виберіть Файл та виберіть Інформація.

 3. В Перевірте документ розділ, виберіть Перевірте наявність проблем.

  Перевірте наявність проблем на екрані інформації у програмі Word

 4. У спадному меню, що відкриється, виберіть Перевірте документ. Відкриється вікно Інспектора документів. Інспектор документів працює лише на збереженому файлі. Це запропонує зберегти незавершене виробництво, якщо ви вручну не зберегли змінений файл.

  Перегляньте меню Документ у програмі Word

 5. Виберіть Властивості документа та особиста інформація прапорець, а також будь-які інші елементи, які потрібно перевірити інструментом. Прокрутіть униз, щоб переглянути всі доступні опції. Якщо ви сумніваєтеся, установіть усі прапорці.

  Властивості документа та особиста інформація в Document Inspector

 6. Виберіть Огляньте.

  Вікно Інспектора документів у програмі Word із виділеною кнопкою Перевірити

 7. Зачекайте, поки Інспектор документів перевірить документ.

  Знімок екрана запущеного Інспектора документів

 8. В Властивості документа та особиста інформація розділ, виберіть Видалити всі щоб видалити властивості документа та автора, пов’язані з цим файлом. Виберіть Видалити всі поруч з іншими результатами, якщо ви хочете видалити іншу інформацію, яку виявляє Інспектор документів. Деякі зміни не можна скасувати, тому переконайтеся, що ви хочете їх видалити, перш ніж продовжувати.

  Вікно Інспектора документів у програмі Word із виділеною кнопкою Видалити все

 9. Під час наступного збереження документа ця інформація видаляється.

Не турбуйтеся про те, що корпорація Майкрософт матиме доступ до особистої інформації в документах на вашому комп’ютері. Якщо ви не мали надіслати документ корпорації Майкрософт, вони не матимуть доступу до будь-якої інформації з ваших документів.