Skip to content

Посібник з налаштування WiFi на вашому Nintendo 3DS XL

22 de Червень de 2021

Nintendo 3DS XL не просто грає в картриджі. Підключившись до Інтернету, він може отримати доступ до Інтернет-магазину Nintendo, щоб завантажувати ігри та програми, брати участь у багатокористувацьких онлайн-іграх і навіть переглядати Інтернет. Але спочатку потрібно знайти та підключитися до мережі WiFi. Ось як.

Як підключити Nintendo 3DS XL до мережі WiFi

Якщо ви хочете грати в Інтернеті або завантажувати назви з Інтернет-магазину, спочатку потрібно підключити свій 3DS XL до мережі WiFi.

  1. Від ДОМА меню, торкніться Налаштування системи. (Це той, що має форму гайкового ключа.)

  2. Вибирайте Налаштування Інтернету > Налаштування підключення > Нове підключення. На Nintendo 3DS XL ви можете встановити максимум три підключення до Інтернету.

  3. Вибирайте Налаштування вручну. Крім того, ви можете вибрати Підручник якщо ви хочете переглянути демонстрацію налаштування WiFi.

  4. Торкніться Пошук точки доступу щоб знайти вашу мережу WiFi.

  5. Знайдіть у списку назву вашої бездротової мережі, а потім торкніться її.

  6. Якщо з’явиться запит, введіть пароль бездротової мережі.

  7. Торкніться гаразд щоб зберегти установки з’єднання.

  8. Вибирайте гаразд ще раз виконати перевірку з’єднання. Якщо все в порядку, ви отримаєте відповідне повідомлення про те, що ваш Nintendo 3DS XL підключений до Wi-Fi.

З цього моменту, доки Wi-Fi вашого 3DS увімкнено і ви перебуваєте в межах досяжності затвердженої точки доступу, 3DS автоматично підключатиметься до мережі.

Поради

Якщо під час спроби підключення ви не бачите своєї мережі WiFi, переконайтеся, що маршрутизатор знаходиться досить близько, щоб подати потужний сигнал. Якщо наближення не допомагає, від’єднайте маршрутизатор або модем від стіни, зачекайте 30 секунд, потім знову підключіть кабель і дочекайтеся повного включення пристрою. (Не намагайтеся це зробити, якщо це не ваш маршрутизатор.) Не знаєте пароль маршрутизатора? Можливо, вам доведеться змінити пароль, якщо ви його забули, або скинути маршрутизатор до заводських налаштувань за замовчуванням, щоб мати доступ до нього за допомогою пароля за замовчуванням.