Saltar al contenido

Посібник з «Преміум оновлення» WordPress.com

29 de julio de 2021

Преміум оновлення WordPress – це функція, яку ви платите за додавання на свій сайт. Таким чином ви отримаєте доступ до додаткових функцій та пільг, яких інакше б не мали за допомогою безкоштовного плану WordPress, наприклад, видалення реклами або можливість додавання CSS.

Змістовий покажчик

Оновлення преміум -класу проти оновлення програмного забезпечення

Зазвичай, коли ми говоримо про «оновлення» та CMS, ми маємо на увазі оновлення існуючий програмне забезпечення з новіше версії. Майже все програмне забезпечення потребує оновлення знову і знову, назавжди. Однак «Преміум оновлення» WordPress.com – це зовсім інше. Це додаткова функція яким ви платите додати на ваш сайт. Це ніби отримати «оновлення» для свого автомобіля. Це нова, зайва річ.

Оновлення проти плагінів

Також не слід плутати «оновлення» з плагінами. У світі WordPress a преміум оновлення стосується сайту, розміщеного на WordPress.com. Ви ніколи не використали б оновлення для веб-сайту WordPress, який ви розміщували в іншому місці. Більшість оновлень розблоковують функції, які були б безкоштовними з вашою власною копією WordPress. Ви платите за видалення реклами або можливість додати CSS.

Плагіни, з іншого боку, є ні специфічно для WordPress.com. Плагіни – це шматки коду, які надають вашому веб -сайту додаткові можливості, наприклад, форуми з bbPress або соціальні мережі з BuddyPress. Ви встановлюєте плагіни на самостійно розміщені копії WordPress. ви не може встановлювати плагіни на сайтах WordPress.com; вони хочуть керувати всім кодом самостійно. Ви можете майже кажуть, що оновлення використовуються на сайтах WordPress.com, в той час як плагіни використовуються на сайтах WordPress, що розміщуються самостійно. Але це було б неправильно, оскільки розробники WordPress.com включають багато плагінів на сайти WordPress.com. Фактично, люди WordPress.com спеціально розробили кілька плагінів за WordPress.com, а потім опублікував їх спільноті за допомогою плагіна JetPack. Тому справа не в тому, що WordPress.com використовує оновлення замість плагінів. WordPress.com також використовує плагіни; ви просто не можете додати свою.

Оплата за допомогою функції

WordPress.com використовує унікальний підхід до розміщення веб -сайтів. Більшість веб -хостів не мають безкоштовного тарифу і стягують з вас фіксовану щомісячну плату зі знижкою, якщо ви платите за рік. Взамін ви зазвичай можете встановити майже все, що завгодно. Ви, як правило, платите більше ресурсів, наприклад, місце на диску та пам’ять сервера, а іноді і кількість баз даних. Ви отримуєте велику свободу. З іншого боку, вам також доведеться підтримувати яке б програмне забезпечення ви не встановили. (Як і смерть та податки, оновлення – це назавжди.) WordPress.com зосереджується на одній програмі – WordPress – і пропонує безкоштовно підтримувати обмежену версію цієї програми для вашого веб -сайту. За додаткові функції можна платити, але вони надзвичайно специфічні. Наприклад, на безкоштовних сайтах WordPress.com вставляє оголошення на деяких сторінках вашого сайту. Щоб видалити ці оголошення, ви купуєте Без реклами оновлення. Хочете додати власний CSS на свій веб-сайт? Вам знадобиться Спеціальний дизайн оновлення. Заряджання за допомогою функції може здатися зловісним. У деяких випадках використання ви, звичайно, можете отримати нікель і потрапити в дорогу ситуацію. Але для багатьох сайтів вам знадобиться лише кілька обов’язкових оновлень, щоб оновити ваш сайт із «виглядає безкоштовно» до «професійного». Ви обидва можете платити менше за розміщення в іншому місці і уникайте необхідності самостійно обслуговувати програмне забезпечення.

Платити щороку

Зауважте, що ви платите за більшість оновлень щороку. Якщо ви вважаєте це веб -хостингом, а не програмним забезпеченням, це має сенс. Веб -хостинг – це завжди повторювана плата.

Оплата кожного сайту

Ви також платите за кожного сайту. Отже, якщо у вас є п’ять сайтів, і ви хочете видалити рекламу на всіх з них, вам доведеться купувати «Без реклами» п’ять разів. Настільки ж зручно та плавно, як і WordPress.com, оновлення можуть додаватись. Ви могли б задуматися над більш традиційним планом хостингу, де ви платите фіксовану плату за встановлення стільки сайтів WordPress, скільки вам підходить. Кілька веб-сайтів, безумовно, є вагомою підставою для розгляду власного WordPress. З іншого боку, не забувайте, що вам це потрібно підтримувати кожен з цих окремих сайтів. Залежно від того, що ви платите за свій час, WordPress.com все ще може бути кращою угодою.

  • Дізнайтесь про обов’язкові оновлення для професійного сайту на WordPress.com.
  • Перегляньте повний список оновлених версій WordPress.com.

Формат mla apa chicago Ваша цитата

Пауелл, Білл. «Посібник з» Преміум оновлення «WordPress.com.» ThoughtCo, 8 червня 2021 р., Thinkco.com/what-is-wordpress-premium-upgrade-756529.
Пауелл, Білл. (2021 р., 8 червня). Керівництво до WordPress.com «Преміум оновлення». Отримано з https://www.thoughtco.com/what-is-wordpress-premium-upgrade-756529
Пауелл, Білл. «Посібник з» Преміум оновлення «WordPress.com.» ThoughtCo. https://www.thoughtco.com/what-is-wordpress-premium-upgrade-756529 (доступ 29 липня 2021 р.).