Saltar al contenido

Посібник з різання шнура 2021 року: найкращі альтернативи кабельного телебачення, щоб заощадити гроші

25 de abril de 2021

Щомісячні рахунки за кабельне та супутникове телебачення постійно зростають, але завдяки новим технологіям та безлічі потокових послуг існує безліч альтернатив для кабельного телебачення. Цей посібник із вирізання шнура допоможе вам вирішити, чи буде він працювати для вас, покаже, як ви все ще можете дивитися телевізор у прямому ефірі та мережеве телебачення, викладе популярні потокові сервіси, які ви можете додати, та повідомить, як ви все ще можете дивитись улюблені спортивні ігри.

Змістовий покажчик

Вирішіть, чи правильно вам вирізати шнур

Це може здатися очевидним, але ви дійсно хочете переконатися, що нарізання шнура підходить саме вам, перш ніж робити занурення. Якщо ви передумаєте, нові контракти та плата за активацію будуть дорогими.

tebapit / Медді Прайс
Перш ніж вирішити перерізати шнур, потрібно з’ясувати, скільки коштує ваш рахунок за кабель або супутник. Ви можете зробити це, перевіривши щомісячну виписку. Оскільки ви вже займаєтесь вирізанням шнура, гарно припустити, що воно вже набагато вище, ніж ви хотіли б. Перегляд загальної суми вашого рахунку дасть вам щось для порівняння інших витрат, які ви накопичите після додавання будь-якого з наведених нижче варіантів. Звичайно, мета – переконатися, що ви насправді економите гроші. Поки ви перевіряєте свій щомісячний рахунок, знайдіть кілька хвилин і перевірте, чи є менший пакет, яким ви можете бути задоволені. Кабельні компанії починають серйозно ставитися до різання шнурів і починають пропонувати тонші комплекти за пристойну вартість. Ви можете просто знайти таку, яка вам залишиться задоволена. Якщо ви будете залежати від деяких потокових служб, ви хочете переконатися, що швидкість вашого Інтернету може впоратися з потоковою передачею, яку ви будете робити. Ви можете провести тест на швидкість Інтернету, щоб з’ясувати це. Ось як це зробити, що також включає тестування для певної потокової служби.

Перегляд телевізійних передач без кабелю

Якщо для вас важливий перегляд телевізійних передач у прямому ефірі, у вас є кілька варіантів, які постійно з’являються. Ви можете встановити антену або підписатися на послугу потокового передавання, яка включає опцію телевізійного передавання в прямому ефірі. Якщо ви виберете пізніший варіант, вам потрібно буде розібратися із способом доступу до нього через телевізор, потокову паличку, приставку або ігрову консоль.

Перегляд місцевих станцій з антеною

Найдешевший спосіб отримати свої місцеві станції в прямому ефірі – це підключити антену. Коли-небудь минуле, антени зараз лютують, і нові технології переконалися, що вони працюють краще, ніж кролячі вуха, яких ви пам’ятаєте. Всі ці мережеві станції будуть вільними для перегляду, вам просто потрібно придбати хорошу антену і слідувати вказівкам, щоб підключити її. Майте на увазі, що канали, які ви отримуєте з антеною, залежатимуть від того, які доступні у вашому районі. Навіть якщо у вас є телевізор у прямому ефірі, ви, можливо, не захочете дивитись свої шоу, поки вони насправді прямі, і вам не потрібно. У кожній ціновій точці є відеореєстратори, які можуть записувати ваші ефірні телевізійні шоу.

Хулу з прямим телебаченням

У Hulu доступна опція передплати під назвою Hulu + Live TV. Ви зможете переглядати прямі телевізійні канали у своєму районі, живі спортивні змагання, прямі новини, дитячий вміст та доступ до їх бібліотеки потокового вмісту. Вартість становить 64,99 доларів на місяць, що включає хмарний відеореєстратор та необмежену кількість екранів. Ви також можете додати підписку на преміум-мережі, такі як HBO, Cinemax, Showtime та STARZ. Hulu Live TV доступний на iPhone та iPad, телефонах та планшетах Android, Windows та Mac, Apple TV, Xbox, PlayStation, Roku, Amazon Fire TV та Fire TV Stick, Chromecast, Nintendo Switch, різних телевізорах тощо.

Слінг-телевізор

За допомогою Sling TV ви можете дивитись телевізійне шоу в прямому ефірі без будь-яких контрактів та на вибір з трьох різних пакетів, які варіюються від 30 до 45 доларів США, з можливістю додавання міні-пакетів для комедії, спорту, дітей, новин, способу життя, преміум-каналів (STARZ, Showtime, тощо) та міжнародних станцій. Sling TV доступний на широкому діапазоні пристроїв, включаючи телевізор та відеоплеєри, телефони та планшети, ігрові приставки та комп’ютери. Вони використовують хмарний відеореєстратор, що означає, що ви можете в будь-який час записувати свої шоу та дивитися їх. Усі ці параметри означають, що ви можете вибрати ті канали, які вам справді потрібні, і перестати платити за ті, які ви ніколи не переглядаєте. Для Sling TV існує безкоштовна пробна версія, яка дозволяє випробувати її протягом 7 днів.

AT&T TV ЗАРАЗ

AT&T TV NOW (раніше називався DirecTV Now) – це послуга потокового передавання в Інтернеті, яка дозволяє отримувати доступ до телевізійних каналів у прямому ефірі. Немає договору (ви платите щомісяця), і він коштує від 55 до 80 доларів залежно від того, який пакет ви вибрали. HBO і Cinemax включені в план Max, а також понад 60 каналів, і ви можете додати Showtime або STARZ за додаткові 11 доларів кожен. План «Плюс» включає 45 + каналів. Ви можете використовувати різні пристрої та браузери для доступу до AT&T TV ЗАРАЗ, включаючи Chromecast, Roku та Apple TV. Також є опція хмарного відеореєстратора, доступна в пакеті Plus або вище.

YouTube TV

Існує також можливість YouTube TV, яка дозволяє переглядати потокове телебачення в прямому ефірі з десятків мереж, включаючи ABC, CBS, FOX, NBC, CNN, HGTV та інші кабельні канали. Він також має хмарний відеореєстратор без обмежень на зберігання. На YouTube TV доступна безкоштовна пробна версія, після чого з вас щомісяця стягуватиметься 64,99 доларів США. Ви можете додати Showtime, STARZ, CuriosityStream, NBA League Pass, AMC Premiere, Shudder, Sundance Now, HBO Max, Hallmark Movies Now та інші мережі за додаткову плату. Підписавшись на YouTube TV, ви отримуєте доступ до шести облікових записів у вашому домогосподарстві, щоб кожна людина отримала власні дані для входу. Допускається до трьох одночасних потоків. Ви можете використовувати YouTube TV майже на кожному пристрої.

Філон

Інший шнуроріз, який ви можете розглянути, – це Philo. Є телевізор у прямому ефірі та на замовлення, понад 60 каналів, необмежений запис та відсутність контракту на 20 доларів на місяць. Ви можете додати Epix та STARZ за $ 6 та $ 9 більше відповідно на місяць. Philo можна використовувати в Інтернеті, на вашому Apple TV, пристрої iOS або Android, Roku та інших пристроях. Він передає потоки з трьох пристроїв одночасно і підтримує до 10 профілів на обліковий запис. Ця послуга трансляції телевізійних передач у прямому ефірі безкоштовна протягом двох днів або семи днів, якщо ви додасте свою платіжну інформацію.

fuboTV

fuboTV – ще один варіант перегляду телевізійних передач у прямому ефірі в Інтернеті без традиційних кабельних послуг. Він постачається з 30-годинним безкоштовним хмарним відеореєстратором та 3-денними повторами для більшості ігор та телевізійних шоу. Є три основні плани на вибір: Сімейний, Елітний та Fubo Latino, вартість яких становить 64,99 доларів на місяць, 79,99 доларів на місяць та 29,99 доларів на місяць відповідно. Сімейний план включає 100+ каналів і дозволяє переглядати з трьох екранів одночасно та записувати 250 годин відео, тоді як Elite підтримує 150+ каналів, 1000 годин зберігання хмарних відеореєстраторів, п’ять одночасних потоків та інші додаткові послуги. Доступні аддони, тому ви можете збільшити простір свого відеореєстратора, включити більше одночасних потоків та отримати додаткові канали, такі як Showtime, AMC Premiere, додаткові новини, спорт тощо. Ви можете спробувати fuboTV безкоштовно протягом семи днів. Детальніше про те, що ви отримаєте, див. На сторінці «Склад каналів». Послуга працює через кілька пристроїв.

Перегляд мережевого телебачення та преміум-каналів без кабельного плану

Якщо ви не хочете пропустити мережеве телебачення, у вас є досить багато варіантів. Вам також не потрібно чекати роками, щоб отримати шоу, яке ви хочете; багато з них доступні через кілька днів після виходу в ефір, а іноді навіть відразу. Ви також захочете вивчити, де ви можете безкоштовно транслювати телевізійні шоу, наприклад, на Crackle, Tubi та Pluto TV.

Мережеві веб-сайти

Ви можете відвідати деякі веб-сайти мережі, щоб наздогнати ваші улюблені шоу. Усі вони мають певні обмеження, і вам потрібно буде дивитись рекламу. Ви можете дивитись повні епізоди шоу на FOX, NBC, ABC, CBS, The CW та PBS.

CBS Повний доступ

Якщо ви великий шанувальник шоу CBS, програма CBS All Access подарує вам понад 10 000 повних серій, телевізійних передач у прямому ефірі та деяких оригінальних програм. Повний доступ до CBS становить 5,99 доларів на місяць з рекламою та 9,99 доларів на місяць без (або дешевше, якщо ви замовляєте цілий рік відразу). Існує 1-тижнева пробна версія, яку ви можете отримати безкоштовно з будь-яким планом.

HBO, Showtime та STARZ

Якщо ви не хочете пропустити свої преміум-кабельні канали, перерізавши шнур, вам цього не потрібно. HBO, Showtime та STARZ мають власні послуги автономної передплати, на які ви можете підписатися, не маючи договору про кабель чи супутник. HBO коштує 14,99 доларів на місяць за комерційні програми HBO, включаючи їх оригінальні програми та фільми. Існує безкоштовна 7-денна пробна версія, і вона працює на багатьох пристроях. Також є потокове шоу Showtime та потокове передавання STARZ, які дешевші за HBO NOW. Вони також мають безкоштовні пробні версії.

Вирізання шнура та додавання потокових послуг

Потокові послуги дуже популярні серед шнурорізів, і це не дивно. У них є маса вмісту, включаючи телевізійні шоу разом із фільмами. На додаток до наведеного нижче вибору, ви можете переглянути наш список найкращих потокових програм та послуг. Перш ніж підписатися на послугу потокового передавання, ви хочете переконатися, що у вас є на чому її транслювати. Відвідайте кожну послугу, яка вас цікавить, і переконайтеся, що у вас є пристрій, або не проти інвестувати в пристрій, який дозволить вам отримати доступ до назв. Якщо ви дійсно зацікавлені в потоковій передачі фільмів, спочатку ознайомтесь із цим списком найкращих місць для трансляції безкоштовних фільмів в Інтернеті. Ви також хочете дізнатись подробиці щодо спільного використання паролів для потокових служб, які також можуть заощадити ваші гроші. Також є можливість взяти напрокат DVD з улюбленими фільмами та телевізійними шоу, при цьому бібліотека є чудовим місцем для початку, оскільки ви можете взяти напрокат безкоштовно. Існують також способи отримати безкоштовні коди Redbox, і ви можете розглянути підписку на DVD Netflix, плани якої доступні за 7,99–14,99 доларів на місяць.

Netflix

Netflix на сьогоднішній день є найпопулярнішим потоковим сервісом, доступним на даний момент. Ви можете вибрати один із трьох тарифів, вартість яких становить від 8,99 до 17,99 доларів, з різними опціями для HD-вмісту та кількістю екранів, які одночасно можуть переглядати Netflix. Усі плани Netflix мають 1-місячну безкоштовну пробну версію.

Хулу

Hulu – ще одна популярна послуга потокового передавання, яка має величезну бібліотеку фільмів, телешоу та оригінальний контент. Вартість 5,99 доларів на місяць, або 64,99 доларів на місяць, якщо вам потрібна опція Live TV. Додатки для Hulu включають STARZ, Showtime, Cinemax та HBO. Якщо ви використовуєте тарифний план Live TV, ви можете додати інші функції, такі як вдосконалений хмарний відеореєстратор, необмежену кількість екранів та розважальний додаток. Більш дешевий план Hulu (і його версія без реклами) має безкоштовну 1-місячну пробну версію, а Hulu With Live TV безкоштовно протягом перших семи днів.

Amazon Prime

Підписка на Amazon Prime включає потоковий доступ до телевізійних шоу та фільмів безкоштовно, крім вашого членства в Prime, під назвою Prime Video. Ви також можете взяти напрокат або придбати нові випуски фільмів та телешоу в програвачі. Основне членство коштує 119 доларів на рік, але ви отримуєте більше пільг, ніж просто потокове відео: безкоштовна дводенна доставка, потокове передавання музики на вимогу, необмежене читання тисяч книг, безкоштовне необмежене сховище фотографій тощо. Prime Video можна придбати окремо за 8,99 доларів на місяць.

Вуду

Vudu надає вам більшу гнучкість, ніж інші потокові служби, оскільки немає плану передплати; ви платите лише за фільми та телешоу, які ви хочете придбати або взяти в оренду. Ціни варіюються від 1,99 до 19,95 доларів. Ви також можете використовувати Vudu на 100 відсотків безкоштовно, оскільки існує безліч безкоштовних фільмів для потокового передавання. Vudu подібно до інших послуг прокату / купівлі фільмів та телевізорів на замовлення. Google має подібну послугу в Google Play Movies & TV. Деякі інші приклади включають фільми та шоу «YouTube» та «Магазин Microsoft».

Перегляд спорту без кабельного плану

Перерізання шнура може бути важким для любителів спорту, якщо ніщо не порівняється з різноманітними місцевими та національними видами спорту, які ви отримаєте за підпискою на кабель або супутник, але у вас є кілька варіантів. Встановивши антену для місцевих станцій, ви отримаєте доступ до локальних ігор, які транслюються у вашому районі в мережах, тому це чудовий варіант для них. Майже на кожному великому спортивному каналі є пропозиція підписки на трансляцію, якою ви можете скористатися. Майте на увазі, що це може бути дуже дорого, і якщо ви хочете кілька з них, може бути дешевше дотримуватися вашої передплати на кабель.