Saltar al contenido

Посібник покупця Xbox

28 de abril de 2021

Коли ви збираєтеся купувати нову ігрову консоль, гарною ідеєю буде спочатку провести дослідження, щоб дізнатися, що саме доступне та що ви хочете від ігрової системи. Наприклад, ви хочете розглянути ігри, доступні для системи, і чи активно розробники ігор створюють для неї нові назви. Зворотна сумісність, онлайн-гра та можливості мультимедіа – це також міркування, які можуть спрямувати вас на найкращу для вас ігрову консоль. У цьому посібнику для покупців розглядається, що пропонують доступні консолі Xbox, і як отримати максимальну віддачу від вашої системи.

Змістовий покажчик

Xbox One X

Що нам подобається

 • Справжня роздільна здатність 4K UHD та HDR.
 • Деякі перероблені заголовки Xbox 360 отримують покращену графіку на Xbox One X.
 • Менший розмір, ніж Xbox One S та Xbox One.

Що нам не подобається

 • Найдорожча система Xbox.
 • Немає порту Xbox Kinect.

Випущений у листопаді 2017 року, Xbox One X отримав статус «найпотужнішої у світі консолі». Завдяки іграм 4K з високою роздільною здатністю (UHD) із високим динамічним діапазоном (HDR), ігри виглядають приголомшливо на великому дисплеї 4K. Система оснащена 2,3-ГГц, 8-ядерним процесором AMD і 12 ГБ графічної пам’яті GDDR5 з пропускною здатністю конвеєра, що працює на швидкості 326 ГБ / с, що дозволяє цим 4K-анімаціям з високою деталізацією плавно ковзати по екрану.

Xbox One X також пропонує чудовий якісний звук, і якщо у вас є аудіосистема, яка підтримує Dolby Atmos, ваші вуха будуть в захваті. Система включає вдосконалений контролер, який постачається з Xbox One S. Він сумісний із іграми Xbox One та деякими іграми Xbox 360. Кілька таких ігор Xbox 360, як Гало 3 і Fallout 3 отримали графічний підтяжку обличчя для гри на Xbox One X.

Xbox One S

Що нам подобається

 • Вихід відео 4K.
 • 2 ТБ жорсткий диск.
 • Включає 3,5-мм гарнітуру.
 • Менш дорогий, ніж Xbox One X.
 • Менший розмір, ніж Xbox One.

Що нам не подобається

 • Має лише один вихід HDMI.
 • Жодних справжніх ігор 4K – лише збільшення масштабу 4K.
 • Немає порту Xbox Kinect.

Xbox One S дебютував у серпні 2016 року. Він має доступ до великої бібліотеки ігор Xbox One і назад сумісний з деякими іграми Xbox 360.

Microsoft Xbox One S

Microsoft Xbox One S.
Зображення надано Amazon.com

Система має вбудований програвач дисків Ultra HD Blu-ray Disc та підтримує фільми з HDR. пропонує потокове передавання відео 4K із таких додатків, як Netflix. Однак природних ігор 4K немає, але ігри можна збільшити до роздільної здатності 4K. Xbox One S включає перероблений та вдосконалений контролер Xbox One.

Xbox One

Що нам подобається

 • Дуже доступний в порівнянні з новими моделями Xbox.
 • Доступ до всіх заголовків у бібліотеці Xbox One.
 • Включає порт Kinect.
 • Сумісний з новішими, вдосконаленими контролерами.

Що нам не подобається

 • Більший розмір та громіздке живлення.
 • Старіші апаратні засоби, а часом і більш низька продуктивність.
 • Програвач Blu-ray не сумісний з дисками UHD Blu-ray.

Оригінальний Xbox One вийшов у листопаді 2013 року і мав великий успіх. Контролер, який входив до комплекту, був чудовим, а ігрова бібліотека для консолі – першокласна з великими заголовками.

Консоль Xbox One

Xbox One Standard.
Microsoft

З тих пір Xbox One замінено на Xbox One S і більше не виробляється, хоча ви все ще можете знайти оригінальні консолі Xbox One для продажу, які зазвичай використовуються або відремонтовані.

Старіші системи Xbox 360

Системи Xbox 360 сьогодні важче знайти, і ви, швидше за все, знайдете лише вживані моделі. У застарілому обладнанні Xbox 360 було чимало проблем, які призвели до поломок. Перш ніж купувати вживану систему, завжди перевіряйте дату виробника, яку ви можете побачити на звороті кожної консолі Xbox 360. Чим нещодавніше, тим краще. Xbox 360 мав повний набір функцій сімейної безпеки, до яких батьки можуть отримати доступ. Ви можете встановити таймери, на скільки часу вашим дітям дозволяється користуватися системою, а також встановити обмеження вмісту для того, в які ігри вони можуть грати та з ким їм дозволено контактувати та грати в мережі Xbox. Додаткові контролери, рульові колеса, аркадні палички, адаптери Wi-Fi, блоки пам’яті та багато іншого – все це додаткові аксесуари, які ви можете придбати для свого Xbox 360. Xbox зазначив кілька апаратних ітерацій з моменту свого первинного запуску. Xbox 360 був запущений в листопаді 2005 року і побачив дві основні модифікації.

Xbox 360 «Жир»

Старіша модель Xbox 360, яку називали системою «Жир», поставлялась у конфігураціях 20 ГБ, 60 ГБ, 120 ГБ та 250 ГБ у різних кольорах. Вони мали Ethernet-з’єднання, але не мали вбудованого Wi-Fi. Це вимагає додаткової покупки спеціального ключа. Оригінальні «жирові» системи мали схильність червоного кільця смерті – три індикатори на передній панелі системи блимали червоним – або помилка E74. Обидва вони були спричинені перегрівом системи. Із часом системи ставали надійнішими, тому, знову ж таки, якщо ви купуєте вживаний Xbox 360, чим пізніше дата виготовлення системи, тим менше вам доведеться турбуватися про помилки перегріву. Є кілька кроків, які ви можете зробити, щоб продовжити життя цих старих систем, зокрема, підтримуючи їх у чистоті та переконуючись, що навколо них хороший потік повітря.

Xbox 360 Slim

У червні 2010 року вийшов Xbox 360 Slim. Він мав менший і гладкий розмір, включав вбудований Wi-Fi та жорсткий диск на 4 або 250 ГБ. Також було вирішено проблему перегріву. Жорсткий диск на 4 Гб на Xbox 360 Slim був просто замалий, і було розумніше піти на жорсткий диск на 250 Гб. Ви можете придбати додатковий зовнішній жорсткий диск для Xbox 360, щоб збільшити систему на 4 Гб, але це було дорого. Слід зазначити, що системи Xbox 360 Slim не постачаються з відеокабелями високої чіткості для підключення їх до телевізора. Вони поставляються лише з червоно-жовто-білими композитними кабелями; для екранів більш високої чіткості потрібно було купувати компонентний кабель або кабель HDMI окремо. На той час тип та якість придбаного кабелю HDMI було менш важливим – отримання дорогого кабелю не означало кращого досвіду відтворення. Однак це не стосується нових систем Xbox, особливо тих, які підтримують дисплеї 4K та HDR і потребують кабелів HDMI 2.0 з пропускною здатністю, необхідною для реалізації повної якості, яку здатна виробляти консоль.

Xbox 360 Kinect

У 2010 році Microsoft випустила новий пристрій управління рухом для Xbox 360 під назвою Kinect, який дозволяв користувачам грати в ігри без контролера. За допомогою Kinect ви можете рухати руками та тілом або використовувати голосові команди для управління іграми.

Microsoft Xbox 360 Slim і Kinect

Microsoft Xbox 360 Slim і Kinect.
Microsoft

Kinect можна було придбати самостійно або в комплекті з грою Kinect Adventures. Ви також можете придбати Kinect в комплекті з системами Xbox 360 Slim. Ще раз рекомендуємо систему розміром 250 ГБ, якщо ви купуєте стару систему Kinect. Kinect є абсолютно необов’язковим. На відміну від консолі Nintendo Wii, де управління рухом є центральним елементом геймплея консолі, Xbox 360 із Kinect запускався приблизно з 15 іграми, а пізніше з’явилися й інші. Однак популярність ігор з контролем руху (які будуть замінені на новіші ігри на основі віртуальної реальності (VR)) та підтримка розробників з часом знизилися.

Доступно у всіх моделях Xbox

Ці функції доступні для всіх моделей Xbox, починаючи з Xbox 360. Наприклад, можуть бути різні якості графіки ігор, оскільки нові консолі, такі як Xbox One X, набагато вдосконаленіші і можуть грати в ігри в реальній роздільній здатності 4K, коли доступна назва.

Ігри Xbox

Можливо, основна причина, через яку вам слід придбати Xbox, – це всі чудові ігри, доступні в системі. Xbox пропонує чудові назви шутерів від першої особи та багатокористувацькі ігри. Xbox міцно зарекомендував себе як найкраща ігрова консоль, тому існує безліч чудових ігор, які вже виходять і виходять, включаючи популярні назви, ексклюзивні для Xbox. Крім того, у кожній консолі Xbox є зворотна сумісність, яка дозволяє вам грати у старіші ігри на нових системах. Не всі минулі ігри можна грати на новіших системах, але багато хто може.

Мережа Xbox проти Xbox Live Gold

Xbox Network – це онлайн-сервіс, де ви можете завантажувати ігри, демонстраційні програми та додатки, такі як Twitch та Netflix (для чого потрібна окрема передплата на Netflix). Ви також можете надсилати повідомлення друзям, спілкуватися в групах і навіть відеочат. Однак ви можете отримати доступ до багатокористувацьких онлайн-функцій лише у безкоштовних іграх, якщо у вас немає Xbox Live Gold.

Xbox Live Gold.
Microsoft

Xbox Live Gold – це платна послуга передплати, вартість якої становить 60 доларів на рік, але зазвичай ви можете знайти її зі знижкою, коли шукаєте пропозиції Xbox Live Gold. За допомогою передплати ви можете грати в Інтернеті з друзями, отримувати доступ до безкоштовних ігор, що змінюються щомісяця, тощо. Ви також можете придбати та завантажити повні версії ігор Xbox та Xbox 360 та інді-ігор. З Xbox Live Gold ви також отримуєте значну знижку на ці покупки в іграх. Ви також можете придбати епізоди телешоу та взяти напрокат або придбати фільми. Також є підтримка Twitter та Facebook, щоб ви могли поінформувати своїх друзів про те, що ви робите, безпосередньо з інформаційної панелі Xbox.

Карти Xbox Live

Ви можете придбати підписки на Xbox Live Gold або на консолі за допомогою кредитної картки, або у роздрібних торговців за 1, 3 та 12 місяців підписки. Ви можете активувати підписку на Xbox Live Gold або на консолі Xbox, або відвідавши Xbox.com. Ми не рекомендуємо купувати або поновлювати підписку за допомогою кредитної картки на консолі, оскільки за промовчанням відбувається автоматичне поновлення, і її може бути важко вимкнути. Натомість використовуйте підписні картки від роздрібних продавців.

Xbox Game Pass

Ця послуга передплати доступна для Xbox One. Він надає необмежений доступ до великої бібліотеки назв ігор Xbox One та Xbox 360. Ви можете завантажувати та грати в повні ігри будь-коли, коли захочете, поки у вас активна підписка. Ви можете придбати ігри в бібліотеці Xbox Game Pass, щоб мати знижку 20% як передплатник.

Xbox Live Arcade

Xbox Live Arcade – це колекція ігор, доступна для завантаження десь від 5 до 20 доларів. Ці ігри варіюються від класичних аркадних ігор, до сучасних релізів та повністю оригінальних ігор, розроблених спеціально для XBLA. Нові ігри регулярно додаються. Для багатьох геймерів Xbox Live Arcade є головним моментом досвіду Xbox 360.