Saltar al contenido

Посібник із планшетних дисплеїв

15 de abril de 2021

У цій статті

Виробники планшетів люблять хвалитися розмірами та технічними характеристиками своїх дисплеїв, але яка хороша роздільна здатність екрану для планшета? Ось усе, що вам потрібно знати про дисплеї, перш ніж купувати новий планшет. Інформація в цій статті стосується в цілому ряду пристроїв. Перед покупкою перевірте технічні характеристики окремих товарів.

Змістовий покажчик

Розміри екрану планшета

Розміри екрану визначають загальний розмір планшета. Розміщений розмір планшета є діагональним виміром екрану, тому дві 10-дюймові таблетки можуть мати дещо різні розміри. Деякі екрани мають розмір всього 5 дюймів, тоді як деякі все-в-одному планшетні системи мають 20-дюймові і більші екрани. Більші планшети менш портативні і зазвичай пропонують довший час автономної роботи та легші для читання екрани. Менші планшети забезпечують кращу портативність, і їх може бути важче використовувати під час читання, ігор та перегляду фільмів.

Віддалений працівник за допомогою планшета в оточенні рослин

Брук Жаворонок / Unsplash

Співвідношення сторін

Співвідношення сторін дисплея – це ще одне, що слід врахувати. Більшість планшетів використовують співвідношення сторін 16:10, яке було звичним для ранніх широкоформатних комп’ютерних дисплеїв. Це робить їх корисними в альбомному режимі, особливо для перегляду відео. Недоліком є ​​те, що широкий дисплей може зробити планшети надзвичайно важкими при використанні в портретному режимі, який часто використовується для читання електронних книг. Іншим співвідношенням сторін є традиційне 4: 3, яке жертвує широким дисплеєм у альбомному режимі для збалансованого планшета, який простіше використовувати у портретному режимі. Такі дисплеї не ідеально підходять для перегляду фільмів, але чудово підходять для читання.

Роздільна здатність екрану

Роздільна здатність екрану стосується кількості деталей на екрані в даний момент часу. Більш висока роздільна здатність краще для перегляду відео, перегляду фотографій та перегляду веб-сторінок. Роздільна здатність дисплея виражається як кількість пікселів на екрані, виміряних по горизонталі та вертикалі. Конкретні роздільні здатності екрану класифікуються за різними стандартами:

Стандартний Роздільна здатність у пікселях
WVGA 800×600
WSVGA 1024×600
XGA 1024×768
WXGA 1280×800 або 1366×768
WXGA + 1440×900
WSXGA + 1600×900
WUXGA 1920×1080 або 1920×1200
QXGA 2048×1536
WQHD 2560×1440 або 2560×1600
UHD (4K) 3180×2160

Відео високої чіткості пропонуються у форматі 720p або 1080p (залежно від кількості вертикальних пікселів). Відео у форматі 1080p не відображатиметься повною мірою на багатьох планшетах. Однак деякі можуть виводити відео на HDTV за допомогою кабелів HDMI та адаптерів. Вони також можуть зменшити джерело 1080p для перегляду з нижчою роздільною здатністю. Незважаючи на те, що популярність відео 4K або UltraHD зростає, більшість планшетів не підтримує її. Для підтримки такого відео планшетам потрібні щільні дисплеї. Дисплеї з більшою роздільною здатністю, як правило, вимагають більшої потужності, що зменшує загальний час роботи планшета. Крім того, практично неможливо відрізнити 1080p від 4K на 7-дюймовому або 10-дюймовому дисплеї.

Щільність пікселів (PPI)

Щільність пікселів відноситься до кількості пікселів на дюйм (PPI) на екрані. Чим вищий PPI, тим плавніше відображається на екрані. Припустимо, 7-дюймовий та 10-дюймовий планшети мають однакову роздільну здатність. У цьому випадку менший екран матиме вищу щільність пікселів, що означає більш чіткі зображення. Нові екрани планшетів рекламуються як такі, що мають від 200 до 300 PPI. На типових відстанях огляду це зазвичай вважається настільки ж детальним, як друкована книга. Після цього рівня ви не зможете визначити різницю.

Кути огляду

Виробники зазвичай не рекламують кути огляду планшетних дисплеїв. Оскільки ви можете переглядати планшет у портретному чи альбомному режимах, він повинен мати ширший кут огляду, ніж дисплей ноутбука чи робочого столу. Однак деякі екрани планшетів мають кращі кути огляду, ніж інші. При тестуванні кутів огляду планшета слід поглянути на дві речі: зсув кольору та яскравість. Зсув кольору означає, як змінюються кольори на екрані при зміщенні планшета від прямого кута огляду. Найкращі дисплеї планшетів повинні залишатися досить яскравими без зсуву кольорів у найширшому діапазоні кутів. Деякі дисплеї планшетів несумісні з поляризованими сонцезахисними окулярами, призначеними для зменшення відблисків.

Покриття та яскравість екрану планшета

Більшість планшетних дисплеїв захищені загартованим скляним покриттям, таким як Gorilla Glass. Такі поверхні сильно відбивають, що може ускладнити використання дисплея в певних умовах освітлення. Якщо планшет має глянсовий дисплей і низьку яскравість, його може бути важко використовувати на відкритому повітрі при яскравому сонячному світлі. Яскравіші дисплеї пом’якшують цю проблему. Проте яскраві дисплеї, як правило, скорочують час автономної роботи. Оскільки інтерфейс вбудований в дисплей, покриття на планшетному ПК забрудниться. Усі дисплеї планшетів повинні мати покриття, що дозволяє легко чистити екран, не потребуючи спеціальних чистячих засобів або тканин. Будьте особливо обережні при чищенні антиблікового дисплея.

Колірна гама екрану планшета

Гамма кольорів відноситься до кількості кольорів, які дисплей може виробляти. Чим більший діапазон кольорів, тим більше кольорів він може відображати. Це має значення лише в тому випадку, якщо ви використовуєте планшет для редагування відео чи виробництва. Не всі компанії перелічують кольорову гаму для своїх дисплеїв. Однак більше планшетів, швидше за все, рекламують свою кольорову підтримку, оскільки ця функція стає більш важливою для споживачів. Більше від tebapit

 • Команда розробників програмного забезпечення працює в офісі з великими моніторами

  6 найкращих моніторів для програмування та кодування в 2021 році

 • Жінка з 12-дюймовим планшетом

  7 найкращих 12-дюймових планшетів 2021 року

 • MacBook Pro 15 з дисплеєм Retina зі шкірою риб, що плавають по колу на екрані

  Як правильно вибрати дисплей та графіку для наступного ноутбука

 • Група друзів, що тримає планшет iPad

  Посібник з вибору таблетки на основі розміру та ваги

 • Lenovo P11 Pro

  Огляд Lenovo P11 Pro

 • 6 найкращих моніторів USB-C 2021 року

 • Планшетні комп’ютери пропонуються до продажу в магазині Tiger Direct 11 квітня 2013 року в Чикаго, штат Іллінойс.

  Що слід врахувати, купуючи планшет

 • Дизайнери, що використовують монітор з MacBook Pro

  8 найкращих моніторів для MacBook Pro в 2021 році

 • iPad Pro

  Що таке дисплей сітківки?

 • Телевізор VIZIO, встановлений на стіні

  5 найкращих телевізорів Vizio 2021 року

 • Людина за допомогою планшета

  7 найкращих планшетів вартістю до 200 доларів у 2021 році

 • Жінка за допомогою Kindle Fire у поїзді

  7 найкращих розпалювачів 2021 року

 • 9 найкращих моніторів 4K 2021 року

 • Закри людини за допомогою сенсорного планшета

  4 найкращих сенсорних монітора 2021 року

 • Обрізані руки людини, що тримає цифровий планшет на білому тлі

  Роздільна здатність екрану iPad для різних моделей

 • Huawei MediaPad T1

  9 найкращих планшетів Android 2021 року

tebapit

Слідуй за нами

 • Facebook

 • Про нас
 • Рекламуйте
 • Політика конфіденційності
 • Політика щодо файлів cookie
 • Кар’єра
 • Редакційні вказівки
 • Зв’язок
 • Умови користування
 • Конфіденційність ЄС
 • Повідомлення про конфіденційність у КаліфорніїВаші права на конфіденційність

tebapit та наші сторонні партнери використовують файли cookie та обробляють особисті дані, такі як унікальні ідентифікатори, на основі вашої згоди зберігати та / або отримувати доступ до інформації на пристрої, показувати персоналізовану рекламу та для вимірювання вмісту, аналізу аудиторії та розробки продукту. Щоб змінити або скасувати вибір вашої згоди для tebapit.com, включаючи ваше право на заперечення, де використовується законний інтерес, натисніть нижче. Ви можете будь-коли оновити свої налаштування за посиланням «Конфіденційність ЄС» унизу будь-якої сторінки. Цей вибір буде повідомлений нашим партнерам у всьому світі і не впливатиме на дані веб-перегляду. Список партнерів (постачальників)

Ми та наші партнери обробляємо дані для:

Активно скануйте характеристики пристрою для ідентифікації. Використовуйте точні дані геолокації. Зберігайте та / або отримуйте доступ до інформації на пристрої. Виберіть персоналізований вміст. Створіть персоналізований профіль вмісту. Вимірюйте ефективність реклами. Виберіть основні оголошення. Створіть персоналізований профіль оголошень. Виберіть персоналізовану рекламу. Застосовуйте дослідження ринку, щоб генерувати уявлення про аудиторію. Виміряйте продуктивність вмісту. Розробляти та вдосконалювати продукти. Список партнерів (постачальників)