Skip to content

Потік відео з вашого iPad на Apple TV

9 de Липень de 2021

Трансляція з iPad на Apple TV можлива завдяки Apple AirPlay. Навіть якщо програма не підтримує потокове передавання, ви можете відображати дисплей мобільного пристрою на телевізорі. За допомогою дзеркального відображення екрану ви можете переглядати відео та навіть грати в ігри на великому екрані. Інструкції в цій статті стосуються всіх пристроїв iOS, включаючи iPhone, iPad та iPod touch. 1:49

Що таке дзеркальне відображення екрана?

Як передати відео з вашого iPad на Apple TV за допомогою AirPlay

Деякі програми iOS пропонують вбудовану підтримку AirPlay. Під час відтворення відео шукайте AirPlay піктограми (екран зі стрілкою вгору). Торкніться його, а потім виберіть свій смарт-телевізор, щоб розпочати трансляцію. Щоб зупинити трансляцію, торкніться iPad, а потім виберіть зі списку свій мобільний пристрій.

Як віддзеркалити екран вашого iPad на Apple TV

Якщо ви не можете використовувати AirPlay із програмою, іншим варіантом є дзеркальне відображення екрана. IPad і Apple TV повинні бути підключені до однієї мережі Wi-Fi, щоб ця функція працювала. Щоб відобразити відображення вашого пристрою iOS на вашому Apple TV:

 1. Увімкніть Apple TV.

 2. Відкрийте програму iPad, з якої ви хочете вести трансляцію.

 3. Відкрийте Центр керування iPad, провевши пальцем вниз від верхнього правого кута екрана.

  Знімок екрана iPad зі стрілкою, яка вказує пальцем, щоб відкрити Центр управління

 4. Торкніться Дзеркальне відображення екрану.

  Знімок екрана Центру управління iPad із підсвіченою кнопкою Дзеркальне відображення екрана

 5. Торкніться назви вашого Apple TV у меню, що з’явиться.

  Знімок екрана меню iPad Screen Mirroring з виділеною опцією Apple TV

 6. На екрані телевізора з’явиться екран iPad. Щоб припинити трансляцію, поверніться до Дзеркальне відображення екрану в Центрі керування та торкніться Зупиніть дзеркальне відображення.

  Знімок екрану екрана iPad Mirroring із виділеною кнопкою Stop Mirroring

  Повернувши планшет, ви можете відображати екран iPad у альбомній (горизонтальній) та портретній (вертикальній) орієнтаціях.

Як вирішити проблеми із дзеркальним відображенням екрана

Якщо опція Apple TV у вікні Screen Mirroring відображається сірим кольором, iPad не бачить її в мережі. Найбільш поширеною причиною є те, що iPad і Apple TV не перебувають в одній мережі Wi-Fi. Якщо у вас iPad із підключенням для передачі даних, переконайтеся, що iPad підключений до Wi-Fi, а потім перевірте, чи обидва пристрої підключені до вашої домашньої мережі. Якщо обидва пристрої підключені до однієї мережі, але дзеркальне відображення екрана не працює, спробуйте перезавантажити Apple TV та iPad. Щоб перезавантажити Apple TV, перейдіть на Налаштування> Система> Перезапустити. Перезавантажте iPad, утримуючи кнопку вимкнення / призупинення, поки не отримаєте команду вимкнення. Якщо екран відображається належним чином, але при запуску програми він порожній, функція програми може бути вимкнена. Деякі програми для потокового передавання не підтримують дзеркальне відображення екрана, щоб не дати користувачам розповсюдити захищений вміст. Натисніть і утримуйте кілька секунд кнопки вимкнення / призупинення та головного, щоб виконати жорсткий перезапуск, якщо звичайний метод не працює.