Saltar al contenido

Поширені запитання iCloud

10 de mayo de 2021

iCloud – це веб-служба Apple, яка дозволяє користувачам синхронізувати всілякі дані (музику, контакти, записи календаря тощо) на своїх сумісних пристроях, використовуючи централізований обліковий запис iCloud як канал для розповсюдження вмісту. iCloud – це назва колекції програм і служб, а не однієї функції. За замовчуванням усі облікові записи iCloud мають 5 ГБ пам’яті. Музика, фотографії, програми та книги не враховуються до обмеження в 5 ГБ. Пошта, документи, інформація про обліковий запис, налаштування та дані додатків враховуються до обмеження.

iCloud та пристрої.
Зображення надано Apple.

Змістовий покажчик

Як це працює?

Щоб користуватися iCloud, користувачі повинні мати обліковий запис Apple ID та сумісний комп’ютер або пристрій iOS. Коли ви додаєте або оновлюєте інформацію в програмах із підтримкою iCloud, дані автоматично завантажуються в обліковий запис користувача iCloud, а потім завантажуються на інші пристрої з підтримкою iCloud. Таким чином, iCloud є одночасно інструментом зберігання та системою для синхронізації даних на кількох пристроях.

Як використовувати iCloud з електронною поштою, календарями та контактами

Записи календаря та контакти адресної книги синхронізуються з обліковим записом iCloud та всіма ввімкненими пристроями. Оскільки iCloud замінює попередній сервіс Apple MobileMe, він також пропонує ряд тих самих веб-програм, що й стара система. Веб-версії програм електронної пошти, адресної книги та календаря оновлюються з усіма даними, які ви створюєте у iCloud.

Як використовувати iCloud із фотографіями

Використовуючи функцію під назвою iCloud Photos, яка замінила Photo Stream в нових операційних системах, можна зробити фотографії, зроблені на одному пристрої, відображатися на інших, що мають доступ до того самого облікового запису iCloud. Ця функція працює на Mac, PC, iOS та Apple TV.

Як використовувати iCloud з документами

За допомогою облікового запису iCloud під час створення або редагування документів у сумісних програмах документ синхронізується з усіма пристроями, на яких також працюють ці програми. Програми Apple Pages, Keynote та Numbers включають цю функцію. Сторонні розробники можуть додавати його до своїх додатків. Ви можете отримати доступ до цих документів через веб-обліковий запис iCloud.

Як використовувати iCloud з даними

Сумісні пристрої щодня створюють резервні копії музики, iBooks, програм, налаштувань, фотографій та даних додатків у iCloud через Wi-Fi, коли ввімкнено функцію резервного копіювання. Інші програми з підтримкою iCloud можуть зберігати налаштування та інші дані в обліковому записі iCloud користувача.

Як використовувати iCloud з iTunes або музикою

Що стосується музики, iCloud дозволяє користувачам автоматично синхронізувати нещодавно придбані пісні зі своїми сумісними пристроями. По-перше, коли ви купуєте музику в iTunes Store, вона завантажується на пристрій, на якому ви її придбали. Після завершення завантаження пісня синхронізується з усіма іншими пристроями за допомогою облікового запису iTunes через iCloud. На кожному пристрої також відображається список усіх пісень, придбаних раніше через цей обліковий запис, і дозволяє користувачеві завантажувати їх безкоштовно на інші пристрої, натискаючи кнопку. Усі пісні мають 256K файлів AAC. Ця функція підтримує до 10 пристроїв.

Як користуватися iCloud із фільмами та телешоу

Як і в музиці, iCloud зберігає фільми та телевізійні шоу, які ви купуєте, у iTunes. Ви можете перезавантажити або передати їх на будь-який пристрій, сумісний із iCloud. Оскільки iTunes, додаток Музика та багато пристроїв Apple підтримують роздільну здатність 1080p HD, фільми, перезавантажені з iCloud, перебувають у форматі 1080p, за умови, що ви відповідно встановили свої налаштування. Одним приємним дотиком функції фільмів iCloud є те, що сумісні з iPhone та iPad версії фільмів, що постачаються з деякими покупками на DVD, вважаються покупками фільмів iTunes. Вони також житимуть у вашому обліковому записі iCloud, навіть якщо ви не купили відео в iTunes.

Як користуватися iCloud із iBooks

Як і у випадку з іншими видами придбаних файлів, iBooks може переміщуватися між сумісними пристроями без додаткової плати. За допомогою iCloud файли iBooks передають таку інформацію, як закладки. Синхронізація означає, що ви можете почати читати книгу на своєму iPhone, а потім взяти її там, де ви зупинилися на своєму iPad, не роблячи нічого зайвого.

Як використовувати iCloud із програмами

Завантажені вами програми приєднуються до вашого списку покупок у вашому обліковому записі iCloud. Ви можете завантажити їх на інші пристрої безкоштовно, за умови, що вони сумісні. Наприклад, якщо ви купуєте програму для iPhone і вона також сумісна з iPad, вам не доведеться платити за неї знову, щоб використовувати її на планшеті. Ви можете просто завантажити його.

Як використовувати iCloud з новими пристроями

Оскільки iCloud може містити резервну копію всіх сумісних файлів, користувачі можуть легко завантажувати їх на нові пристрої в рамках процесу налаштування. Як і завантаження програми, яку ви вже придбали на своєму iPhone, на iPad, ви також можете встановити її знову на новий iPhone, якщо заміните поточну слухавку. Ви також можете зберігати резервні копії своїх iPhone, iPad та iPod touch у iCloud. Якщо ви заміните апаратне забезпечення, ви можете завантажити попередні налаштування, програми, контакти та іншу інформацію безпосередньо на новий пристрій без необхідності повторно налаштовувати все з нуля.

Що таке iTunes Match?

iTunes Match – це додаткова послуга для iCloud, яка економить час користувачів при завантаженні музики до їхніх облікових записів iCloud. Поки музика, придбана через iTunes Store, автоматично переходить у iCloud, музика, вирвана з компакт-дисків або придбана в інших магазинах, ні. iTunes Match сканує на комп’ютері користувача ці інші пісні та замість того, щоб завантажувати їх у iCloud, додає їх до облікового запису користувача з бази даних пісень Apple. База даних пісень Apple включає 18 мільйонів пісень і пропонує музику у форматі 256K AAC. Поряд із заощадженням часу, оскільки не потрібно перезавантажувати всю свою музику, iTunes Match може також отримати версії вищої якості. iTunes Match підтримує до 25 000 пісень на обліковий запис, не враховуючи покупки iTunes, за річну плату.