Saltar al contenido

Пошук дешевого виправлення для розбитого розморожувача

16 de abril de 2021

Автомобільні системи розморожування абсолютно необхідні в холодну погоду, але вони також необхідні, коли комбінація вологості та температури створює змору для запотівання ваших вікон. Коли ваш розморожувач перестане працювати, знижена видимість може призвести до надзвичайно небезпечних умов водіння. Насправді існує два різні типи автомобільних розморожувачів, тому відстеження та усунення цього типу проблем вимагає різного процесу залежно від того, перестав це працювати ваш передній чи задній розморожувач.

Rolfo / Moment Open / Getty

Змістовий покажчик

Що змушує автомобільний розморожувач перестати працювати?

Оскільки існує два типи автомобільних розморожувачів, причина, через яку ваш перестав працювати, буде залежати від типу, з яким ви маєте справу. Передні розморожувачі автомобілів зазвичай використовують повітря із системи опалення, вентиляції та кондиціювання повітря (HVAC) автомобіля для танення льоду та очищення туманних вікон, тоді як задні розморожувачі, як правило, покладаються на сітку гарячих проводів, прикріплених до віконного скла. Є винятки, але такі типи розморожувачів зустрічаються у більшості автомобілів.

Причини припинення роботи переднього розморожувача:

 • Поламані або застряглі елементи управління: Кнопки або циферблат, за допомогою яких ви перемикаєтеся між гарячим і холодним, і перемикач, з яких вентиляційних отворів виходить повітря, можуть застрягти або зламатися. Деякі з них навіть використовують передачі або кабелі, які можуть заклинити або затиснутись.
 • Проблеми з вентиляцією та повітрозабірником: Якщо ви чуєте, як працює двигун повітродувки, але з вентиляційних отворів дефроста не виходить повітря, вентиляційні отвори можуть бути заблоковані або вхід свіжого повітря може бути перекритий.
 • Проблеми з охолоджуючою рідиною: Якщо ваш розморожувач продуває лише холодне повітря, у вас може бути низький рівень охолоджуючої рідини в двигуні. Термостат також може застрягти, або сердечник нагрівача може бути підключений.
 • Проблеми з мотором вентилятора: Якщо ви взагалі нічого не чуєте при увімкненні обігрівача, кондиціонера або розморожувача, мотор вентилятора може бути поганим. У вас також може бути поганий вимикач або запобіжник.

Причини припинення роботи заднього розморожувача:

 • Поламана сітка розморожування: Задні розморожувачі спираються на дуже тонку сітку проводів, прикріплену до віконного скла. Якщо дроти фізично поламані, розморожувач не працюватиме.
 • Сітка зношена: Якщо ваша машина стара, сітка може бути занадто зношеною, щоб працювати належним чином.
 • Порушені з’єднання розморожувача: Якщо розриви з’єднань, де підключено живлення до мережі, розморожувач не працюватиме.
 • Поганий перемикач розморожувача або запобіжник: Якщо електромережа взагалі не отримує живлення, запідозріть поганий вимикач або запобіжник.

Виправлення розморожувача переднього скла

Коли ви вмикаєте переднє розморожувач лобового скла, насправді відбувається те, що дверцята змішувача HVAC рухаються, щоб направити повітря з вентиляційних отворів. У деяких випадках увімкнення розморожувача може також автоматично активувати кондиціонер. Коли передній розморожувач перестає працювати, це, як правило, несправний перемикач або дверцята суміші, якщо повітря виходить з інших вентиляційних отворів, або поганий двигун вентилятора, якщо повітря з вентиляційних отворів не виходить. Якщо повітря виходить із вентиляційних отворів, але холодно, навіть якщо у вас підняте тепло і кондиціонер вимкнений, у вас проблема з системою охолодження. Вартість і складність такого ремонту залежать від автомобіля, оскільки до деяких перемикачів обігрівача, двигунів повітродувки та дверцят змішання легко дістатись, а інші вимагають видалення цілого приладового вузла. Майте на увазі, що якщо ваше нагрівання не працює, це не обов’язково означає, що ваш передній розморожувач також зірваний. Незважаючи на те, що видування холодного повітря з кондиціонера на лобовому склі не розтопить льоду, воно фактично знижує відносну вологість всередині вашого автомобіля, що чудово справить розмиття вікон у холодний дощовий день. Як виправити розморожувач переднього скла

 1. При вимкненому та холодному двигуні перевірте рівень охолоджуючої рідини. Якщо охолоджуючої рідини мало, заповніть її. Тоді розморожувач може знову запрацювати, але у вас є основна проблема витоку охолоджуючої рідини, яку потрібно усунути. Якщо ваше лобове скло липке, і ви не можете його протерти, сердечник нагрівача, ймовірно, тече.

 2. Перевірте регулятори опалення, вентиляції та кондиціонування (HVAC). Якщо у вас є кнопки керування або регулятори набору номера, і вони рухаються не плавно, можливо, у вас погані елементи управління або щось може бути пов’язане всередині тире. Якщо у вас є елементи управління, активовані вакуумом, у вакуумних лініях може бути обрив.

 3. Перевірте, чи чуєте ви, як працює двигун вентилятора. Якщо ви чуєте це, але повітря з вентиляційних отворів не надходить, тоді перевірте забір свіжого повітря. Якщо він підключений, почистіть його. Якщо це не так, тоді ваші дверцята змішувача можуть застрягти або самі вентиляційні отвори можуть бути підключені до внутрішньої мережі.

 4. Перевірте потужність двигуна повітродувки. Якщо ви не чуєте, як працює двигун вентилятора, перевірте потужність. Можливо, ви зможете це виправити, замінивши запобіжник, але це, швидше за все, поганий вентилятор, поганий вимикач або поганий баластний резистор.

Виправлено розморожування заднього вікна

На відміну від розморожувачів лобового скла, розморожувачі заднього скла насправді є спеціальними пристроями, які можуть зламатися і можуть зламатися. Вони складаються з відносно простих дротяних сіток, які отримують живлення від електричної системи автомобіля при натисканні на перемикач розморожувача. Коли електроенергія протікає по електромережі, дроти нагріваються, що призводить до танення льоду та конденсації або розсіювання туману. Найпоширенішою причиною несправності заднього розморожувача є обрив безперервності або короткий замикання в сітці розморожувача. Найпростіший спосіб перевірити це – за допомогою вольтметра або контрольної лампи шукати потужність і землю, а омметром перевіряти безперебійність вздовж кожної лінії електромережі. Ще одним загальним моментом поломки, особливо у хетчбеках, універсалах та деяких позашляховиках, є фактичні лопатові контакти, де підключені сила та земля. Звичайно, завжди можливо, що комутатор також зіпсується. Коли дефрост заднього скла сходить з ладу, ремонт, як правило, або дорогий, або трудомісткий. Дешеві набори для ремонту іноді можуть подбати про перерви безперервності, а також доступні запасні решітки післяпродажного обслуговування, але іноді потрібно взагалі замінити заднє скло. Як виправити розморожувач заднього скла автомобіля:

 1. Перевірте сітку розморожувача. Якщо ви можете побачити, де сітка зламана або зношена, то це причина, через яку ваш задній розморожувач не працює. Деякі сітки можна відремонтувати, але, можливо, доведеться замінити заднє скло.

 2. Перевірте лопатеві роз’єми. Більшість розморожувальних сіток використовують лопатеві роз’єми для забезпечення живлення та заземлення, і іноді вони відключаються. Якщо лопата не зламана з віконного скла, спробуйте акуратно підключити її. Якщо ви зможете підключити його знову, ваш розморожувач повинен почати працювати.

 3. Перевірте потужність лопатових роз’ємів. Якщо на дротах, які підключаються до космічних роз’ємів, немає живлення або заземлення, у вас проблема з проводкою або перемикачем. Проведіть дроти назад до джерела, щоб з’ясувати, чи не обірваний провід, чи не працює перемикач, реле чи запобіжник.

Альтернативи автомобільного розморожувача

У разі розморожувачів лобового скла, як тепло, так і кондиціонер можуть знешкодити ваші вікна. Отже, якщо один працює, а інший ні, найкращий варіант – просто спробувати використати той, який насправді функціонує. Якщо це спрацює, можливо, ви зможете відкласти дорогий ремонт. Кондиціонер виконує завдання знезапинення, оскільки процес охолодження повітря через кондиціонер витягує з нього вологу. Тепло спрацьовує, оскільки гаряче повітря здатне утримувати більше води, ніж холодне, а нагрівання тепла також нагріває скло вашого лобового скла, що може запобігти конденсації вологого повітря у вашому автомобілі. Ефективність цих двох різних методів залежить від місцевих умов, таких як тепла чи холод надворі та відносна вологість повітря. Електричні обігрівачі автомобілів також можуть зробити цю справу, незалежно від того, який тип розморожувача лобового скла ви намагаєтесь замінити. Хоча ви навряд чи знайдете 12-вольтовий або батарейний нагрівач, здатний відтворювати теплову потужність сердечника обігрівача вашого автомобіля, деякі з цих агрегатів досить добре розморожують і знезаражують вікна. Якщо нічого іншого не працює, ви також можете перевірити автомобільні розморожувачі на 12 В.