Saltar al contenido

Пошук правильного адаптера USB на 12 В для вашого автомобіля

16 de abril de 2021

Шукаючи відповідний адаптер USB на 12 В для вашого автомобіля, вам слід враховувати розмір штекера, вихідну напругу та діапазон вихідної сили струму. Проблема в тому, що наявність двох пристроїв від одного виробника не є гарантією того, що джерело живлення одного буде працювати з іншим. Спочатку це було величезною проблемою для індустрії стільникових телефонів, так що люди часто мали висувні ящики із застарілими настінними бородавками та автомобільні адаптери на 12 В. Це все змінилося, коли виробники прийняли 12 -факторні USB-адаптери як фактичний стандарт. Хоча обмеження все ще існують, сьогодні більшість мобільних пристроїв можна заряджати за допомогою USB-адаптера на 12 В.

Змістовий покажчик

12 В адаптери USB, розетки 12 В та розетки для аксесуарів

USB майже універсальний, але адаптери USB 12 В покладаються на іншу всюдисущу технологію: розетку для аксесуарів 12 В. Якщо ви ніколи не користувались адаптером USB на 12 В, можливо, вам цікаво, чи можете ви підключити його до прикурювача, чи вам потрібна спеціальна розетка для аксесуарів. Відповідь – це не має значення. Різниця між розетками для аксесуарів та запальничками полягає лише в тому, що ви не можете підключити прикурювач до розетки для аксесуарів. Поки сама розетка не пошкоджена якимось чином, ви можете використовувати свій 12В USB-адаптер у будь-якому з них.

Визначення правильного роз’єму зарядного пристрою USB

вибрати правильний роз'єм зарядного пристрою USB

З’єднайте універсальний зарядний пристрій із кабелем, який має стандартний штекер USB (вгорі ліворуч) на одному кінці та відповідний роз’єм USB C, міні, мікро або блискавки на іншому кінці.
Джунєвінд / Гетті Імідж

Деякі USB-адаптери на 12 В мають вбудований USB-кабель. Якщо ви хочете цей тип адаптера, то вам потрібно вибрати правильний тип роз’єму. Подивіться на діаграму вище та підберіть тип підключення на телефоні до того, який зображений на малюнку. Універсальні зарядні пристрої USB можна використовувати з будь-яким високоякісним кабелем USB. Купуючи універсальний USB-адаптер на 12 В, ви виявите, що він має стандартну розетку USB типу А, яка буде виглядати як розетка, зображена у верхньому лівому куті ілюстрації. Якщо ви купуєте універсальний адаптер USB на 12 В, вам також потрібно буде придбати сумісний кабель. Шукайте кабель, який на одному кінці має роз’єм USB типу А. (Цей тип зображений у верхньому лівому куті наведеної вище ілюстрації.) Інший кінець повинен відповідати зарядній розетці на вашому телефоні і, як правило, виглядатиме як роз’єми USB-C, USB mini або USB micro, зображені вище.

Apple і сила струму

Хоча для заряджання та роботи з адаптером USB 12 В для деяких пристроїв потрібен більший струм струму, ніж для інших, пристрої Apple працюють інакше. Вони покладаються на інший метод, щоб визначити сумісність із високоамперним «зарядним портом» або автомобільним адаптером USB на 12 В. Якщо у вас є пристрій Apple, який ви хочете використовувати з адаптером USB 12 В, то вам потрібно шукати той, який спеціально продається для пристроїв Apple. Хоча ви можете знайти автомобільні USB-адаптери, спеціально розроблені для Apple, існують також адаптери, які мають два порти USB – один для Apple і другий для пристроїв Android. Якщо ви використовуєте суміш Apple та інших пристроїв, то один із цих багатоцільових адаптерів USB на 12 В є правильним вибором.

Більше, ніж звичайний тип штекера

Незалежно від того, чи шукаєте ви стандартний USB, Mini USB або micro USB, стандарт визначає ті самі основні підключення терміналів. Ви все ще можете використовувати адаптер для переходу з мікро USB на міні USB або навпаки. Однак стандарт USB надає ще одну перевагу, яка допомагає пояснити, чому USB пробився до наших автомобілів: стандартизовані виходи напруги. Оскільки через USB-з’єднання подається напруга постійного струму 5 В, пристрої, що використовують цей тип адаптера, розроблені для роботи на цьому вході напруги. Звичайно, не кожен виробник пристрою грає за одними і тими ж правилами, тому важливо враховувати деталі, викладені в цьому посібнику.