Saltar al contenido

Пошук Windows 10 не працює? Спробуйте ці виправлення

1 de mayo de 2021

Інструмент пошуку в Windows 10 з різними оновленнями функцій операційної системи як збільшив, так і зменшив інтеграцію як з Cortana, так і з Провідником файлів. Ці часто змінювані зміни в тому, як працює пошук, призводять до збоїв – деякі з них представляють легке виправлення. Ці інструкції стосуються всіх версій Windows 10.

Змістовий покажчик

Причини проблем із пошуком Windows 10

Коли пошук Windows не працює, це майже завжди проста проблема програмного забезпечення. Можливо, просто потрібно перезапустити систему, щоб вона знову запрацювала. Інші можливі причини можуть бути пов’язані з мережею або сама пошукова система має перебої в роботі служби.

Як виправити проблеми з пошуком у Windows 10

Ви будете використовувати багато тих самих методів, щоб вирішити проблеми з пошуком, як і інші незначні помилки. Ось кілька варіантів, щоб спробувати повернути систему до роботи.

  1. Перевірте підключення до мережі. Якщо ви не підключені до Інтернету, пошук Windows 10 не буде працювати. Перш ніж спробувати щось більш серйозне, переконайтеся, що ваша мережа працює належним чином.

  2. Перезавантажте пристрій. Це основна порада, але є причина, що це перший порт виклику більшості помилок Windows – перезавантаження часто робить чудеса. Якщо ви не пробували перезапустити пристрій, зробіть це зараз, оскільки проста перезавантаження системи очищає пам’ять та збої в кеш-пам’яті диска, що негативно впливає на продуктивність системи. Краще виконати перезапуск, ніж вимкнути його, оскільки періодичне завершення роботи переводить ПК з Windows 10 у режим глибокого сну.

  3. Вимкніть і ввімкніть Cortana знову. Оскільки Cortana настільки переплетена з функцією пошуку Windows 10, її вимкнення та ввімкнення іноді виправляє проблеми пошуку файлів у Windows 10.

  4. Запустіть засіб усунення несправностей Windows. Засіб усунення несправностей Windows від Microsoft може не вдатися вирішити кожну проблему, з якою вона стикається, але часто може направити вас у правильному напрямку, щоб дізнатись більше або, принаймні, визначити, що може бути насправді. Те саме стосується проблем із непрацюючою панеллю пошуку Windows 10. Відкрийте засіб усунення несправностей, відкривши Почніть меню і збирається Налаштування > Оновлення та безпека > Усунення несправностей > Пошук та індексація. Клацніть на Запустіть засіб усунення несправностей , щоб пройти діагностику.

  5. Перевірте, чи працює служба пошуку. Можливо, саму службу пошуку Windows з якоїсь причини було вимкнено. Натисніть Виграй+Р. щоб відкрити вікно Виконати, потім введіть “Services.msc”Та натисніть Введіть. Коли з’явиться вікно Служби, прокрутіть список служб, щоб знайти Пошук Windows. Якщо він уже запущений, клацніть правою кнопкою миші або торкніться й утримуйте, а потім виберіть Перезапустіть. Або ж, якщо він вимкнений або має порожній статус, клацніть правою кнопкою миші або торкніться й утримуйте, а потім виберіть Почніть.

  6. Відновіть параметри індексації пошуку Windows 10. Можливо, Windows 10 забув, де знаходяться певні файли та папки. Щоб допомогти йому запам’ятати, відновіть його параметри індексації. Почніть з доступу до Панелі керування в Windows 10. Виберіть Параметри індексування з піктограм головного меню, а потім клацніть Розширений. У Додаткових параметрах натисніть Відновити. Процес відновлення може зайняти короткий час, залежно від розміру вашого диска та наскільки він заповнений.

  7. Якщо жодна з наведених вище порад не допомогла знову запустити рядок пошуку Windows 10, спробуйте кілька розширених довідкових підказок Cortana або виберіть повне скидання Windows.