Skip to content

Пояснення довідника програм Apple TV

3 de Липень de 2021

Якщо майбутнє телебачення – це програми, то яке майбутнє телегідів? Якщо ви вже використовуєте кілька різних програм, орієнтованих на телевізор, зі своїм Apple TV, ви, ймовірно, витратите занадто багато свого дорогоцінного часу на перегляд, перебуваючи в усіх цих різних програмах у пошуках чогось гарного для перегляду. Це не повинно бути таким чином. Ось чому електронний путівник програм Apple полегшить користувачам Apple TV пошук передач, які ми хочемо дивитись. Думайте про це як про Tivo для програм.

Як це працює

Apple співпрацюватиме з телевізійними мережами та іншими постачальниками вмісту телевізійних програм, щоб розробити програмний путівник як частину tvOS. Це дозволить вам знайти всі різні шоу, які ви маєте у своєму розпорядженні за допомогою програм на своєму Apple TV, і замінить попередній план компанії щодо пропонування «худих пачок» телевізійного контенту. Станом на осінь 2016 року Apple TV має функцію під назвою Єдиний вхід. Це дозволяє вам зберегти ім’я користувача та пароль для кабельного телебачення, щоб ви могли автоматично входити в програми, не вимагаючи кожного разу вводити свої дані. Це дозволяє легко отримувати доступ до телевізійних станцій, які постачальник послуг кабельного телебачення пропонує виключно для кабельних клієнтів. Коли Apple укладає угоди з кабельними та супутниковими провайдерами, вона зможе надати повний путівник усім доступним програмуванням через новий додаток.

Чудовий користувальницький інтерфейс Apple

Використовуючи шрифт Сан-Франциско, який ви звикли читати, програма надає свою інформацію, використовуючи знайомі елементи інтерфейсу користувача Apple TV, такі як шаблон каталогу, шаблон списку або шаблон продукту. Ви можете розраховувати, що ви можете перевірити, які шоу зараз доступні у прямому ефірі для різних ваших додатків, а також вивчити будь-які потокові, каталогічні або платні варіанти перегляду, доступні для вас, за допомогою вашої персоналізованої колекції програм та постачальників. Підтримка Siri означає, що ви зможете запитувати конкретні шоу, шукати шоу за темами та отримувати цікаві дані про те, хто знімається у шоу, або знаходити наступні сезони шоу, які ви переглядаєте. Останнє особливо корисно під час серій “перегляду”, деякі з яких можуть бути доступні в потокових сервісах, таких як Netflix, тоді як новітні ітерації доступні в інших місцях за окрему плату. Посібник також дозволяє користувачам Apple TV орієнтуватися через вміст, який ще не доступний на їх пристрої. Це буде добре для постачальників контенту, які зможуть залучити нових клієнтів через путівник, а також для користувачів Apple TV, які зможуть обирати шоу, пропозиції та кабельні пакети, що забезпечують найкращу цінність для них.

Кінцевий телевізійний путівник

Це найкращий телевізійний путівник, оскільки він поєднує весь вміст, на який ви підписалися з вашого Apple TV, та будь-який вміст, що надається виключно клієнтам постачальниками кабельних та супутникових послуг. Посібник також означає, що власні шоу, включаючи «Планета додатків» та «Караоке Карпул», будуть доступні як одноліткові гравці поряд з усіма іншими доступними програмами. Нарешті, телевізійний путівник створює для Apple можливість вести переговори про угоди з постачальниками контенту, щоб користувачі Apple TV могли записувати живі шоу для відтворення пізніше. Здається, немає жодної серйозної причини не вмикати це, оскільки ця функція доступна багатьом абонентам кабельних та супутникових мереж із використанням існуючого обладнання. Природно, що додавання такої функції означає, що Apple TV з часом замінить відеореєстратор. Це, звичайно, намір Apple забезпечити найпростіший і найбільш природний спосіб доступу до всіх видів засобів масової інформації через Apple TV.