Saltar al contenido

Пояснення моб Minecraft: Ендерман

18 de julio de 2021

Вони страшні, вони високі, краще на них не дивитись. Телепортуються вороги, відомі під назвою Endermen в Minecraft, нелегка боротьба, і їх може бути досить складно зрозуміти. Ось кілька порад, як поводитися з Ендерменом.

Змістовий покажчик

Витягуючи деяке натхнення

Майкл Фултон
Завдяки великому захопленню популярної хіт-гри Parsec Production 2012 року «Слендер: Вісім сторінок», ви дуже легко можете сказати, звідки Нотч взяв велику кількість натхнення для свого нового поповнення в команді натовпу Minecraft. З різними кивками на Слендермена, Ендерман створює напружений досвід. Коли Хелловін катався, Xbox 360 Edition від Minecraft Minecraft досягла текстурного пакету, де Ендерман був перероблений, щоб виглядати так, ніби він Слендермен.

Біологія

Група ендерменів

Майкл Фултон
Ендермен зазвичай нереститься на блоках при рівні освітленості менше 8. У Надсвіті Майнкрафт ви знайдете нереста Ендермена в місцях переслідування від 1 до 4 Ендерменів. Однак у домашньому вимірі Ендерменів, Кінець, вони з’являться в Хаунтінгсі 4. Ендермен ікру несе набагато менший відсотковий показник, ніж інші натовпи. Визначити Ендермана проти натовпу, подібного до Скелета, безумовно, є більшим викликом.

Конкурс перегляду

Дивлячись на Ендермана

Майкл Фултон
Щоб гравець спровокував ендермана, гравець повинен дивитись прямо у верхню частину натовпу або атакувати його. Це призведе до того, що Ендерман злиться, дивлячись на гравця. Якщо гравець розірве зоровий контакт з Ендерманом, Ендерман почне телепортуватися навколо, поки не буде досить близько, щоб атакувати гравця. Якщо гравець не вчинив достатньо швидко, вбиваючи натовп, Ендерман знову телепортується, щоб створити плутанину у гравця та потенційно отримати крадьку атаку. Ендерман не припинить нападати на гравця, якщо його не вб’ють, не вдарить дощ, не помітить сонце, що спалиться вогнем, або якщо його кілька разів вдарять і визнають поразку. Якщо ви боїтеся контактувати очима з Ендерменом, спробуйте покласти Гарбуз на голову свого персонажа. Якщо покласти гарбуз на голову, це може перешкодити вашому прямому зору, але це гарантуватиме, що ви не будете атаковані Ендерменом випадковим вдивом. Крім того, ви можете використовувати зілля невидимки, щоб запобігти збудженню Ендермана очима.

Отримайте свої нагороди

Minecraft Ender перлина

Майкл Фултон
Коли Ендермена вбивають, вони скидають різні предмети. У ендерменів є шанс скинути десь від 0 до 1 Ендер Перлин, якщо напасти природним чином без Чарів. Вони втратять 5 досвіду при вбивстві гравця і скинуть будь-який блок, який вони тримають.

На завершення

Enderman – це захоплююча масова група, з якою можна дізнатись більше про реальний геймплей. Читання про Ендермана порівняно з переживанням цих натовпів дуже різне, і до них слід ставитись як до таких. Перевірте свою силу проти цих великих істот, що телепортуються, і дізнайтеся, що змушує їх клікати!