Skip to content

Пояснено всі апаратні особливості iPhone 6 та iPhone 6 Plus

19 de Червень de 2021

Серія iPhone 6 була припинена Apple, але вся інформація в цій статті стосується будь-якого iPhone 6, що все ще використовується. Ознайомтеся з іншими моделями iPhone, включаючи найновіші випуски. На зовнішній стороні телефонів iPhone 6 та iPhone 6 Plus є всілякі кнопки, перемикачі та порти. Досвідчені користувачі iPhone впізнають багатьох з них – хоча одна знайома і важлива кнопка була перенесена на нове місце на цих моделях. На цій схемі показано, для чого використовуються кнопки та порти iPhone 6.

Яблуко
За винятком розміру екрану, фізичного розміру та товщини, телефони iPhone 6 і 6 Plus практично ідентичні. Вони мають однакові кнопки та порти.

1. Кнопка додому

Оскільки він використовується для багатьох речей, це, мабуть, кнопка, яку найчастіше натискають користувачі iPhone. Кнопка iPhone 6 Home має вбудований сканер відбитків пальців Touch ID для розблокування телефону та здійснення покупок за допомогою ApplePay. Кнопка також використовується для повернення на головний екран, доступу до багатозадачності та вибраного, виходу з додатків, створення знімків екрана та скидання налаштувань телефону.

2. Камера, спрямована на користувача

Ця 1,2-мегапіксельна камера використовується для зйомки селфі та для спілкування в чатах FaceTime. Він також записує відео з роздільною здатністю 720p HD. Незважаючи на те, що вона може робити фотографії та відео, ця камера не має такої якості зображення, як задня камера, і їй не вистачає таких функцій, як уповільнене відео, тимчасові фотографії та фотозйомка під час запису відео.

3. Спікер

Коли ви тримаєте iPhone біля вуха для телефонних дзвінків, це динамік, через який ви чуєте людину, з якою розмовляєте.

4. Задня камера

Це основна камера в iPhone 6 серії. Він робить 8-мегапіксельні фотографії та записує відео з роздільною здатністю 1080p HD. Він робить знімки з уповільненою зйомкою та серійні фотографії. Він також записує сповільнене відео зі швидкістю 120 і 240 кадрів в секунду (звичайне відео – 30 кадрів в секунду). На iPhone 6 Plus ця камера включає оптичну стабілізацію зображення – апаратну функцію, яка забезпечує якісніші зображення завдяки зменшенню ефекту руху рук. IPhone 6 використовує цифрову стабілізацію зображення, яка намагається повторити апаратну стабілізацію за допомогою програмного забезпечення.

5. Мікрофон

Під час запису відео цей мікрофон фіксує звук, який поєднується з відео.

6. Спалах камери

Спалах камери забезпечує більше світла для фотографій та відео. І iPhone 6, і 6 Plus використовують систему подвійного спалаху, представлену на iPhone 5S. Наявність двох спалахів замість однієї забезпечує кращу точність кольорів та якість фото. Це також може загорітися, коли у вас є сповіщення.

7. Антена

Лінії у верхній і нижній частині задньої частини телефону, а також з боків телефону – це антена, яка підключається до стільникових телефонних мереж для здійснення дзвінків, надсилання текстових повідомлень та використання бездротового Інтернету в мережах 4G LTE.

8. Роз’єм для навушників

Навушники будь-якого типу, включаючи навушники EarPods, які постачаються з iPhone, підключені до цього 3,5-мм роз’єму внизу серії iPhone 6. Деякі аксесуари, такі як автомобільні FM-передавачі, також підключаються за допомогою гнізда для навушників.

9. Порт блискавки

Цей порт роз’єму док-станції наступного покоління (вперше представлений у iPhone 5) заряджає iPhone, синхронізується з комп’ютером та підключається до деяких автомобільних стереосистем та док-станцій динаміків, а також інших аксесуарів.

10. Нижній динамік

На динаміку внизу серії iPhone 6 звучать мелодії дзвінка при надходженні дзвінка. Це також динамік, який використовується для розмови на динаміку, а також для відтворення аудіо для ігор, фільмів, музики тощо (припускаючи, що аудіо не надсилається до навушників чи аксесуарів, таких як динамік).

11. Вимкнення звуку

Переведіть iPhone у беззвучний режим за допомогою цього перемикача. Натисніть перемикач вниз (у напрямку до задньої панелі телефону), і мелодії дзвінка та сигнали сповіщення будуть відключені, поки перемикач не буде повернутий у положення “увімкнено”.

12. Кнопки збільшення / зменшення гучності

Підвищуйте та зменшуйте гучність звуку дзвінка, музики чи іншого відтворення звуку за допомогою цих кнопок на iPhone 6. Гучність також можна регулювати за допомогою вбудованих пультів дистанційного керування на навушниках або в додатках (якщо такі є).

13. Бічна кнопка (Увімк. / Вимк. / Блокування)

Це є основною зміною порівняно з попередніми апаратними розкладками iPhone і було представлено в серії iPhone 6. Раніше ця кнопка знаходилася у верхній частині iPhone, але її перемістили в бік завдяки більшому розміру 6-ї серії, що ускладнило доступ для багатьох користувачів. Кнопка Side використовується для переходу iPhone в режим сну / блокування екрана, для його пробудження та для створення знімків екрана. Скиньте заморожені iPhone за допомогою цієї кнопки та кнопки «Домашня сторінка».