Saltar al contenido

Прискоріть Safari за допомогою цих порад щодо налаштування

24 de junio de 2021

Якщо Safari – це ваш вибраний браузер, ви знаєте, що він, як правило, швидкий і надійний. Коли ваш браузер Safari сповільнюється або якимось чином поводиться неправильно, і ви вже переконалися, що ваша Інтернет-служба працює і працює, ви можете виконати кілька дій, які можуть повернути Safari до її попередньої швидкої роботи. Інструкції в цій статті стосуються всіх версій Safari.

Змістовий покажчик

Оновлюйте Safari

Перш ніж випробувати різні методи налаштування, оновіть Safari, якщо це не поточна версія. Apple витрачає багато часу на розробку базової технології, яку використовує Safari. Наявність найновішої версії Safari – це один із найкращих способів забезпечити швидкий і чуйний досвід роботи з Safari. Apple пов’язує оновлення Safari з версією macOS, яку ви використовуєте. Щоб оновлювати Safari, потрібно постійно оновлювати операційну систему Mac. Якщо ви любитель Safari, варто постійно підтримувати OS X або macOS.

Як прискорити Safari

Ці поради щодо налаштування можуть різним чином впливати на продуктивність, але більшість із них пропонують лише незначні вдосконалення в останніх версіях Safari. З часом Apple змінила деякі процедури в Safari, щоб оптимізувати продуктивність. Як результат, деякі методи налаштування, які створили значне підвищення продуктивності в ранніх версіях Safari, призводять до лише незначних удосконалень у пізніших версіях. Однак не завадить спробувати їх.

Видаліть кеш

Safari зберігає веб-сторінки, які ви переглядаєте, включаючи будь-які зображення, що входять до їх складу, у локальному кеші, оскільки він може надавати кешовані сторінки швидше, ніж нові сторінки під час наступного відвідування веб-сайту. Проблема кешу Safari полягає в тому, що він з часом стає величезним, в результаті чого Safari сповільнюється, поки він шукає кешовану сторінку, щоб визначити, чи завантажувати цю сторінку, або завантажувати нову версію. Видалення кешу Safari може тимчасово покращити час завантаження сторінки, доки кеш знову не розшириться і не стане занадто великим для ефективного сортування Safari, і тоді вам доведеться його знову видалити. Щоб видалити кеш Safari:

 1. відчинено Сафарі на вашому Mac.

 2. відчинено Преференції під Сафарі меню.

  Ви також можете відкрити Налаштування, натиснувши Команда+, (кома) на клавіатурі.

 3. Виберіть Конфіденційність вкладку.

  Вкладка Конфіденційність у налаштуваннях Safari

 4. Виберіть Керуйте даними веб-сайту.

  Налаштування Safari з вибраним Керувати даними веб-сайтів

 5. Клацніть Видалити всі.

  Налаштування конфіденційності Safari, що відображають кнопку Видалити все

 6. З’явиться попереджувальне повідомлення. Клацніть Видалити зараз для очищення кеш-пам’яті та файлів cookie.

  Екран підтвердження кеш-пам’яті Safari з вибраним Видалити зараз

 7. Виберіть Готово щоб закрити вікно.

  Кнопка

У старих версіях Safari виберіть Порожній кеш під Розвивати меню або натисніть Варіант+Shift+Е на клавіатурі. Якщо ви не бачите Розробити, ось як увімкнути меню Розробка в Safari.

Порожні кеші в меню

Видалити історію перегляду

Safari зберігає історію кожної веб-сторінки, яку ви переглядаєте, що має практичну перевагу, дозволяючи вам використовувати кнопки вперед і назад для завантаження нещодавно переглянутих сторінок. Це також дозволяє повернутися у минуле, щоб знайти та переглянути веб-сторінку, яку ви забули зробити закладкою. Історія корисна, але, як і інші форми кешування, це може стати перешкодою. Якщо ви відвідуєте лише кілька сторінок на день, це не так багато історії сторінок, яку потрібно зберігати. Якщо ви щодня відвідуєте сотні сторінок, файл історії швидко може вийти з-під контролю. Щоб видалити історію в Safari:

 1. Виберіть Чиста історія від Історія у рядку меню Safari.

  Меню історії Safari з вибраним Очистити історію

 2. Виберіть вся історія зі спадного меню біля Ясно. Інші варіанти включають останню годину, сьогодні, і сьогодні і вчора.

  Вибрано всю історію, щоб очистити всю історію Safari

 3. Виберіть Очистити історію.

  Кнопка Очистити історію в Safari

Вимкніть плагіни

Можливо, ви випробували плагін Safari, який надав корисну послугу, але через деякий час ви перестали користуватися нею, оскільки вона не відповідала вашим потребам. У якийсь момент ви забуваєте про ці плагіни, але вони все ще перебувають у Safari, споживаючи простір та ресурси. Щоб видалити невикористані плагіни:

 1. Вибирайте Сафарі > Преференції у рядку меню Safari.

 2. Клацніть на Веб-сайти вкладку.

  Вкладка Веб-сайти в налаштуваннях Safari

 3. Знайдіть плагіни внизу лівої панелі та скасуйте вибір невикористаних плагінів, знявши прапорець поруч із ним.

  Плагіни Safari в уподобаннях

Не відміняйте автоматично вибір кожного плагіна, не прочитавши його назви та вирішивши, що він вам не потрібен. Можливо, ви використовуєте плагін, не знаючи про це. Клацніть на будь-який активний плагін, щоб отримати інформацію про нього.

Відкидати невикористані розширення

Розширення схожі за своїм задумом на плагіни. Обидва вони надають можливості, яких Safari не має самостійно. Так само, як плагіни, розширення можуть спричинити проблеми з продуктивністю, коли встановлено велику кількість розширень, розширення конкурують або розширення мають походження чи цілі, про які ви давно забули. Щоб позбутися невикористаних розширень:

 1. Вибирайте Преференції від Сафарі меню.

 2. Виберіть Розширення вкладку.

  Вкладка

 3. Розширення вказані на лівій панелі. Скасуйте вибір невикористаного розширення, знявши прапорець із поля поруч із ним.

  Список звільнення на лівій панелі налаштувань розширень

 4. Виділіть розширення та виберіть Видаліть , щоб повністю видалити його.

  Кнопка видалення для видалення розширення з Safari