Saltar al contenido

Причини, чому люди перестають спостерігати за тобою на Twitch

5 de julio de 2021

Маючи понад 9,7 мільйонів активних користувачів щодня, Twitch швидко перетворився на одну з провідних служб перегляду та передачі відеоігрового вмісту на смартфонах, планшетах, ПК та ігрових консолях. Щомісяця понад 2 мільйони користувачів Twitch передають у мережі свій геймплей або творчий вміст, причому багато з цих стримерів прагнуть заробляти повний робочий день своїм хобі та стати відомим партнером або партнером Twitch. Однак, щоб стати партнером Twitch або партнером, стример повинен спочатку досягти певної кількості підписників і передумов перегляду. Стримери не тільки повинні змусити глядачів переглядати їхні трансляції, але вони також повинні спонукати цих потенційних шанувальників додати обліковий запис до свого списку підписок і регулярно налаштовуватися в майбутньому. Це може бути важко для новачків, які мають невеликий досвід у трансляції та побудові бренду, але це також може викликати клопоти для відомих особистостей. Ось п’ять найбільших причин, чому користувачі Twitch відмовляються переглядати потік (або припиняють перегляд, як тільки вони починаються), а також наші прості у користуванні поради щодо того, як змінити ситуацію та стати професіоналом.

Змістовий покажчик

Немає камери

Найпоширеніший спосіб для користувачів Twitch виявляти нові стримери – це перегляд веб-сайту та додатків Twitch. На обох відображаються мініатюри поточних прямих трансляцій, які зроблені з випадково створених скріншотів потоку, і багато користувачів вибирають, які потоки дивитися, базуючись повністю на цих зображеннях. Однією з проблем цих мініатюр є те, що багато з них можуть виглядати однаково, особливо під час перегляду потоків, що стосуються однієї гри або теми. Найефективніший спосіб відрізнити свою скрипку від усіх інших? Увімкніть камеру. Окрім того, що мініатюра вашого потоку виділяється серед (іноді) сотень інших результатів пошуку на Twitch, увімкнення камери надасть вашій передачі відчуття законності та професіоналізму. Якщо дозволити глядачам побачити ваше обличчя, це також дозволить їм зв’язатись із вашим додатком, а це означає, що вони, швидше за все, залишатимуться і спостерігатимуть за вами та, можливо, стежать за вами в майбутньому.

  • Дієва порада: Незалежно від того, використовуєте ви Kinect Xbox One, веб-камеру вашого ноутбука або спеціальну камеру, обов’язково увімкніть її та розмістіть вікно макета разом із кадрами у верхньому лівому або правому куті екрана. Twitch розміщує заголовок та опис потоку над нижньою половиною ескізу на своїх програмах, що приховує кадри камери.

Ти нудний

joshblake / E +
Яким би захоплюючим не був ваш геймплей у будь-яку відеоігру, в яку ви граєте, більшість користувачів Twitch вирішили дивитися трансляції на основі самого стримера, і якщо вам не так цікаво дивитися, глядачі просто переглянуть когось іншого. Важливо розмовляти під час потоку. Навіть якщо у вашому чаті Twitch ніхто з вами не дивиться і не розмовляє, розмовляйте так, ніби хтось так, щоб, коли глядачі перевіряють вашу трансляцію, вони бачили активний стример, а не просто когось, який дивиться на їх монітор. Найпростіший спосіб зробити це – просто усвідомлювати свій процес мислення під час гри. Застряг на головоломці? Поговоріть про можливі рішення вголос. Якщо у вас є кілька глядачів, які переглядають, не забудьте привітати їх у потоці та запитати їх про свій день, звідки вони дивляться, або навіть якщо у них одна і та сама відеогра. Найголовніше – бути активним.

  • Дієва порада: Попросіть друга зайти у ваш чат Twitch, перш ніж розпочати трансляцію, щоб вам було з ким поговорити, коли ви починаєте трансляцію. Ще одна чудова порада – інвестувати в якісну ігрову гарнітуру, щоб ваша аудиторія могла вас правильно почути.

Образливий вміст

Twitch є відносно відкритою платформою порівняно з іншими подібними сервісами і дозволяє нецензурні вислови в своїх трансляціях. Однак те, що це дозволено, не означає, що про це стрімерам не слід думати. Хоча лайка зазвичай не є проблемою для пересічного дорослого глядача, використання грубої мови під час трансляції може виключити неповнолітніх глядачів та дорослих, які дивляться трансляцію зі своїми дітьми, і може значно зменшити вашу аудиторію. Те саме можна сказати про мову, яку можна вважати расистською, сексистською чи гомофобною. Вибір є особистим, але вибір участі в невеликій самоцензурі може значно розширити привабливість вашого потоку і дасть глядачам, які не впевнені в тому, щоб дотримуватися ще однієї причини, щоб спостерігати за кимось іншим.

  • Дієва порада: Перегляньте деякі свої попередні трансляції з точки зору когось, хто не відповідає демографічним показникам. Чи спостерігав би батько ваш потік зі своїми дітьми? Чи вітає ваш діалог жінок-геймерів та представників меншин? Робіть нотатки та за потреби коригуйте.

Повторювані ігри

Щось, про що багато нових стримерів Twitch забувають, це те, що вони грають у відеоігри для своєї аудиторії, а не для себе. Важливо постійно пам’ятати, як це – спостерігати за тим, як хтось інший грає, і підтримувати геймплей цікавим з певним відчуттям імпульсу вперед. Присвячення більше години вирішенню однієї конкретної головоломки в грі може здатися важливим для гравця, але для глядача це може дуже швидко постаріти і може змусити їх піти на пошук більш динамічного гравця на іншому каналі.

  • Дієва порада: Якщо ви застрягли у відеоіграх і не можете прогресувати, подумайте про перехід в інший ігровий режим або навіть про зміну ігор повністю. 15 хвилин має бути абсолютно максимальним часом, який ви витрачаєте на певну головоломку чи розділ гри.

Їжа під час потокової передачі

Їсти під час трансляції Twitch спочатку може здатися гарною ідеєю, особливо з новою тенденцією в соціальному харчуванні, яка передбачає займатися лише їжею на камеру, але для глядачів, які звикли переглядати інший вміст, такий як відеоігри чи ток-шоу, це може трохи відключитись і навіть може підштовхнути деяких шанувальників до відписки. Все пов’язано з невинним розривом зв’язку, який може відбутися між стрімерами та глядачами. Стрімери сприймають їжу на камеру як спільне харчування з друзями, але багато глядачів реагують на це так, ніби чують, як хтось їсть під час телефонного дзвінка або під час запису подкасту. Деяким глядачам це добре сподобається, але багато хто з них це зачепить або навіть вважатимуть грубим і непрофесійним. Їжте на свій страх і ризик.

  • Дієва порада: Якщо ви робите довгий потік і вам потрібно їсти, просто зробіть 15-хвилинну перерву. Протягом цього часу вимкніть мікрофон і змініть візуальні ефекти потокового передавання, щоб відтворити створене вами слайд-шоу відео чи зображення. Багато популярних стримерів використовують цей метод для демонстрації своїх фотографій на відеоіграх або конвенціях про потокове передавання, і це може бути чудовим способом створити почуття спільноти для вашого каналу Twitch. Інші ефективні візуальні ідеї включають повноекранне нагадування про цілі пожертв або навіть розширення кімнати чату, щоб заповнити весь дисплей. Протягом цього часу Twitch Affiliates and Partners також можуть відтворювати деякі реклами, що є дуже зручним способом заробити кілька додаткових доларів, відступаючи.

Одне з найважливіших речей, про яке слід пам’ятати під час трансляції на Twitch – це отримувати задоволення, але з цими порадами немає жодної причини, чому ваш канал також не може бути успішним.