Saltar al contenido

Програвачі для запису Bluetooth поєднують сучасне та ретро

16 de abril de 2021

Ключові винос

  • Нові програвачі дисків Victrola пропонують старовинні вінілові можливості та з’єднання Bluetooth.
  • За ціною менше 100 доларів нові програвачі звукозапису виглядають чудово.
  • Відтворення записів може бути більш приємним досвідом, ніж потокове передавання музики.

Віктрола

Для меломанів, які ностальгують за минулими роками, Victrola випускає інтригуючу пару програвачів звукозаписів, які пропонують з’єднання Bluetooth. Гібридні вертушки Eastwood (99 доларів) та The Canvas (79 доларів) виглядають, ну, класно. Однак, незважаючи на свій старовинний вигляд, ці вертушки не відмовляються від усіх сучасних зручностей. Вони обертають 33 диски 1/3, 45 та 78 об / хв, але також дозволяють передавати музику зі свого смарт-пристрою або відтворювати записи через будь-який зовнішній динамік Bluetooth. Тві? Можливо, але в цій відсталій технології є щось надзвичайно привабливе. У епоху, коли майже будь-яку пісню, яку коли-небудь записано, можна завантажити або транслювати в потоці одним клацанням, використання фізичних записів може стати протиотрутою від втоми від музики.

Змістовий покажчик

Ретро-стиль

Нові вертушки проходять тонку межу між сучасними та ретро. Eastwood може похвалитися стильним бамбуковим покриттям, яке було б прямо вдома в мансарді SoHo або виставковому залі Ikea. З боку звуку у цієї моделі є картридж Audio-Technica AT-3600LA та стереодинаміки. Полотно дозволяє налаштувати його вигляд за допомогою білого покриття, яке можна прикрасити доданими наклейками. Він має ручку для перенесення для перенесення, тоді як Victrola може похвалитися тим, що грамофон має керамічний стилус, що забезпечує підвищену чіткість басів і звуку.

Гібридний поворотний стіл Eastwood відкритий і сидить на столі

Віктрола

Останні моделі Victrola стикаються з жорсткою конкуренцією на ринку програвачів Bluetooth. Власна модель Navigator від компанії Victrola (140 доларів США) поставляється в різних варіантах обробки, а також може відтворювати компакт-диски, касети та має радіо-тюнер. У верхньому сегменті PS-LX310BT від Sony (199 доларів) виглядає гладким, сучасним виглядом і видає «природний звук», зазначає компанія. Для великих витратників є також Cambridge Audio Alva TT (1200 доларів), яка схожа на металеву статую і має тонарм, призначений для «отримання максимальної кількості звукових деталей із картриджа і, отже, ваших записів», повідомляється на веб-сайті компанії. Широкий вибір вертушок доводить, що все ще існує ринок вінілу. У наші дні музика відчуває себе менш цінною, оскільки вона настільки доступна. Між усіма потоковими послугами від Apple Music до Pandora ми живемо в золотий вік мелодій, де ніколи так багато музики не було доступно для багатьох за так мало. «Я дуже радий випробувати один із цих пристосувань, тому що вони наближають нас до нашого музичного минулого». Але якою ціною? Це загадка, але з усією доступною музикою, іноді я відчуваю, що музика зменшилася. Сама доступність музики знецінює відкриття та досвід прослуховування. Одного разу, як мисливець-збирач давніх часів, меломанам доводилося стежити за останніми мелодіями. Вони вловлювали запах нових альбомів у журналі або, почувши звук музики по радіо. Потім відбулося полювання через магазин звукозаписів на касети або компакт-диски до останнього хвилювання, коли фізичний об’єкт було вставлено в музичний програвач. Половина задоволення була в погоні, і це зникло.

Кращий звук завдяки вінілу?

Окрім невизначеного задоволення від володіння музикою на фізичних носіях, деякі люди стверджують, що цифрові носії мають нижчу якість. «З моменту появи на ринку компакт-дисків тривають дискусії щодо якості звуку музики», – пише аудіофіл Марк Старлін. «Коли компакт-диски були вперше представлені, вони були розкручені як кращий звуковий носій, ніж вініл. Той, який ніколи не зношується. Але це не завжди було так. Люди швидко виявили, що повністю цифрові записи можуть звучати жорстко».

Деякі стверджують, що потокова музика захоплює менше інформації, ніж компакт-диски чи записи. «Ми живемо в епоху цифрових технологій, і, на жаль, це принижує нашу музику, а не покращує», – сказав одного разу Ніл Янг. Деякі потокові сервіси, такі як Tidal, намагаються підвищити якість, пропонуючи музику «високої точності». Ніхто не міг стверджувати, що найновіші програвачі звукозаписів Victrola виробляють звук, що відповідає сучасним системам. За ціною менше 100 доларів це явно не мета компанії. Але за свою скромну ціну вони забезпечують фізичне підключення до музики, яку неможливо порівняти за допомогою потокового передавання. Можливо, найновіші програвачі дисків Victrola не є передовими технологіями, але це нормально. Я дуже радий спробувати один із цих пристосувань, тому що вони наближають нас до нашого музичного минулого.