Saltar al contenido

Програми, щоб уникнути надсилання текстових повідомлень та публікацій у нетверезому стані

16 de abril de 2021

Випивка, надсилання електронних листів або надсилання текстових повідомлень не є чудовим поєднанням, особливо коли ви надсилаєте повідомлення, яке викликає жаль, колишньому або колезі. Насправді алкоголь часто є першопричиною деяких найбільш незручних текстових повідомлень та поведінки в соціальних мережах. На щастя, є деякі програми, які можуть врятувати вас від себе та заблокувати, коли ви не в стані спілкуватися. Поки він уже не існує, Mail Goggles – це ранній інструмент лабораторій Gmail, призначений для запобігання надсилання електронної пошти в нетверезому вигляді. Коли активується, Mail Goggles представляє користувачеві математичні завдання для вирішення, перш ніж це дозволить надсилати електронні листи.

Змістовий покажчик

П’яний шафка

Додаток Drunk Locker на Google Play

Drunk Locker – це безкоштовний додаток для Android, яке є комплексним рішенням, що дозволяє блокувати Facebook, Instagram, Twitter, Gmail, Snapchat та майже будь-яку іншу програму соціальних мереж, яку ви можете спокусити використовувати в сп’янінні. Також заблокуйте торгові програми, такі як Amazon і PayPal, щоб уникнути непотрібних непотрібних покупок. Замість того, щоб покладатися на польовий тест на тверезість, П’яний шафка припускає, що ви дорослий, який заздалегідь знає, що ви будете пити. Встановіть власні обмеження часу та вкажіть, які програми ви хочете заблокувати, перш ніж виходити на вулицю. П’яний шафка також є чудовим навчальним або робочим засобом. Якщо ви знаєте, що збираєтеся відволіктися від соціальних мереж, замикайтеся на кілька годин від Інтернет-світу, поки зосереджуєтесь.

Завантажити для:

П’яний циферблат НІ!

П’яний набір Немає програми для iOS

П’яний циферблат НІ! розуміє, що багато з нас мають певні контакти, які ми просто не буде дзвінок або текст, якщо ми думали прямо. Додаток iOS за 1,99 доларів приховує номер телефону та адресу електронної пошти контакту від однієї до 48 годин. Ви можете заблокувати скільки завгодно контактів. Додаток навіть дозволяє вам надсилати собі повідомлення до 48 годин у майбутньому, застерігаючи свого сп’янілого від неправомірної помилки.

Завантажити для:

Скасувати електронну пошту в Gmail

Людина "скасовує" електронний лист за допомогою Gmail

tebapit / Джулі Банг
Якщо ви коли-небудь надсилали електронне повідомлення, а потім вас хвилювали миттєві жалі, Gmail підтримує вашу сторону. Функція скасування надсилання Gmail є протиотрутою для поспішних розсилок електронних листів. Коли ввімкнено функцію Скасувати надсилання, ви можете призупинити надсилання повідомлення на 30 секунд після вибору Надіслати. Це особливо зручно для непродуманих та злих листів або навіть випадкових помилок.

Клавіатура в нетверезому режимі

Додаток для клавіатури Drunk Mode для iOS

Клавіатура Drunk Mode – це безкоштовний додаток для iOS, який має на меті зупинити вас від надсилання повідомлень, що викликають жаль, у сп’янінні. Увімкніть П’яний режим на вказаний вами час, а клавіатуру вимкнено. Відсутність коментарів, надсилання текстових повідомлень, надсилання електронних листів чи будь-яке інше потенційно незручне спілкування. Клавіатура в нетверезому режимі працює в усіх додатках; коли ви тверезий, він навіть має кілька цікавих функцій друку та малювання, які вам можуть сподобатися.

Завантажити для: