Saltar al contenido

Продажі iPhone 12 Mini можуть означати, що більші – це краще

7 de abril de 2021

Ключові винос

  • Як повідомляється, Apple скорочує виробництво iPhone 12 mini.
  • Багато користувачів вважають, що чим більше, тим більше розмір екрана.
  • Для тих, хто погано бачить, більші екрани можна побачити легше.

Джеймс Д. Морган / Getty Images

Apple скорочує виробництво iPhone 12 mini, і спостерігачі кажуть, що це тому, що користувачі хочуть більших телефонів. IPhone 12 mini був випущений минулого року, і Apple сподівалася, що люди знайдуть йому місце в кишенях, що випирають від гігантських екранів. Міні оснащений 5,4-дюймовим дисплеєм розміром з пінту порівняно зі своїм 6,1-дюймовим старшим братом, iPhone 12. Але для багатьох людей більший розмір краще, якщо говорити про розмір екрану. «Майже вся моя робота в Інтернеті, і тому я завжди маю при собі принаймні один пристрій для цілей роботи», – сказала Франческа Нікасіо, маркетолог контенту в Payment Depot, в електронному інтерв’ю. «Мені не завжди подобається носити з собою ноутбук, тому, коли я освітлююсь лише своїм телефоном, необхідний більший дисплей, який мені дають більші телефони. Іноді я збираю вміст, і мені потрібно бачити, як він виглядає, а інколи я показую комусь інший вміст, і більший екран дає їм кращий огляд «.

Змістовий покажчик

Повідомляється, що Apple скорочує виробництво

Такі користувачі, як Nicasio, зменшують попит на міні. Nikkei Asia повідомляє, що виробництво найменшої моделі iPhone 12 скоротиться на 70% і більше в першій половині цього року. На сайті новин повідомляється, що постачальників попросили тимчасово припинити виробництво міні-специфічних для iPhone 12 компонентів, поки інші деталі перерозподіляються на Pro і Pro Max. «Коли я освітлююся лише своїм телефоном, необхідний більший дисплей, який мені дають більші телефони». Великі екрани найкраще підходять для розваг, – сказав Тодд Рамлін, менеджер Cable Compare, сайту для порівняння кабельних послуг, в електронному інтерв’ю. «Що стосується перегляду шоу або фільмів на телефоні, то чим більший екран, тим приємнішим буде перегляд», – додав він. «Навіть якби я не працював у цій галузі, я все одно люблю дивитися речі, і я все одно роблю це на своєму телефоні, тому, навіть будучи споживачем, я волію більший телефон, ніж менший, така ж причина. Очевидно, що сидіти перед великим екраном телевізора чи кінофільму є ідеальним варіантом, але якщо телефон – це ваш єдиний варіант, чим більший, тим краще «. Для тих, хто погано бачить, більші екрани також легше бачити. «Коли я був молодшим, я був зачарований джамбо-гральними картами та дайджестом Reader’s Digest», – сказав Джейсон Р. Ескамілла, генеральний директор ImpactAdvisor, в електронному інтерв’ю. «Зараз, коли я старший, я ціную, що мені не потрібно примружувати чи тримати меню далеко, аби просто його прочитати. Оскільки телефон стає все більшою частиною повсякденного життя для всіх вікових груп, це допомагає бути легким для очей».

Клієнти, які переглядають новинки, що продаються в магазині Apple Store на Джордж-стріт 13 листопада 2020 року в Сіднеї, Австралія

Джеймс Д. Морган / Getty Images

Ескамілла зазначила, що великий телефон також означає, що є місце для кращого обладнання камери або більш тривалого часу автономної роботи, що стає все більш важливим із збільшенням щоденного часу на екрані. «Мабуть, найбільшим мінусом у мене з великим телефоном є тиск на правий мізинець», – сказала Ескамілла.

Деякі люблять їх маленькими

Але не всі погоджуються, що великі телефони краще. 74-річний Майк Арман в електронному інтерв’ю сказав, що великі телефони незручні та незручні. «Я не ношу телефон у задній кишені», – додав він. «Крім того, це заважає сідати і виходити з моєї машини, мого літака, а також входити і виходити з мого трактора. Це абсолютно загубиться, якщо я поїду на одному зі своїх мотоциклів».

Арман сказав, що любить класти в кишеню сорочки маленькі телефони. «Мені не потрібен GPS», – додав він. «Я можу читати карту. Я не хочу грати в ігри по телефону. У мене є життя. Я не планую використовувати свій телефон, щоб визначати час. У мене є наручний годинник, котрий у ціннику має кому зробити це для мене «.