Saltar al contenido

Пропускна здатність, необхідна для відеодзвінка Skype HD

10 de julio de 2021

Якщо ви хочете здійснити відеодзвінки у форматі Skype HD (високої роздільної здатності), вам потрібна хороша веб-камера HD, досить потужний комп’ютер і достатня пропускна здатність, тобто з’єднання з Інтернетом досить швидке, щоб забезпечити високу якість основної частини відеокадрів. У цьому посібнику ми розглянемо, скільки вам потрібна пропускна здатність та як досягти найкращої якості дзвінків.

Девід Малан / The Image Bank / Getty Images

Змістовий покажчик

Чому пропускна спроможність важлива

Відео високої чіткості споживає велику кількість даних. Відео – це потік зображень високої якості, які проходять повз ваші очі на екрані зі швидкістю щонайменше 30 зображень (технічно званих кадрами) в секунду. Зазвичай відбувається деяке (або багато) стиснення, яке зменшує споживання даних і запобігає відставанню, але якщо ви хочете відео високої чіткості, стиснення відступає. Skype – одна з програм VoIP, яка має високу якість відео. Skype використовує спеціальні кодеки та інші технології для отримання чітких зображень та високоякісного відео, але це платно. Якщо ви ввійшли в Skype, але не робите дзвінків, програма використовує в середньому від 0 до 4 кбіт / с (кілобіт на секунду). Під час дзвінка Skype використовує в середньому від 24 до 128 кбіт / с. Тому навіть якщо у вас є все необхідне обладнання для відеодзвінків у форматі HD із Skype, але недостатня пропускна здатність, ви ніколи не отримаєте чітку, чітку та яскраву якість відео HD. Можливо, вам навіть не вдасться провести гідну розмову. Кадри будуть втрачені, і аудіо – що є більш важливим, ніж візуальні ефекти в розмові – також може постраждати. Деякі люди вирішують вимкнути свої веб-камери та пожертвувати відео заради чистої розмови.

Скільки пропускної здатності достатньо?

Отже, скільки пропускної здатності достатньо? Для простих відеодзвінків Skype рекомендує 300 кбіт / с (кілобіт в секунду). Там сказано, що вам потрібно 500 кбіт / с, якщо ви хочете, щоб цей дзвінок був високої якості. Для HD-відео потрібно щонайменше 1,2 Мбіт / с (мегабіт в секунду). Ви впевнені, що у вас буде хороша якість 1,5 Мбіт / с. Це для індивідуальної розмови. Якщо учасників більше, додайте ще 1 Мбіт / с на людину для комфортного проведення відеоконференцій. Наприклад, для групового відеодзвінка з 7 або 8 людьми 8 Мбіт / с має бути достатньо для якості відео HD.

Поради щодо кращих відеодзвінків у форматі HD у Skype

Якщо у вас виникають проблеми із здійсненням відеодзвінків Skype HD, Skype рекомендує закрити інші програми, які використовують Інтернет, особливо послуги потокового відео та музики, такі як Netflix та Spotify. Також призупиніть або скасуйте будь-які передані файли, що тривають. Ви також можете перевірити швидкість Інтернету, щоб переконатися, що отримуєте пропускну здатність, за яку платите; якщо ні, зверніться до свого постачальника послуг Інтернету.