Saltar al contenido

Прості вікторини в PowerPoint

27 de abril de 2021

Незалежно від вашої мети, створити вікторину в PowerPoint легко за допомогою цього короткого підручника. Ви дізнаєтесь, як створити просту вікторину з декількома варіантами відповідей. Ви можете створити більше тестів, використовуючи програмування VBA в PowerPoint або функцію Спеціальні шоу, але якщо ви хочете спростити це і створити вікторину, яка не потребує зайвих навичок програмування, розробляйте слайди із запитаннями та посиланнями на правильні та неправильні відповіді. Інструкції в цій статті стосуються PowerPoint 2019, 2016, 2013, 2010; та PowerPoint для Microsoft 365.

Змістовий покажчик

Покращте свою презентацію за допомогою вікторини

Вікторина має стільки способів покращити вашу презентацію PowerPoint. Ось декілька способів використовувати вікторини для навчання, інформування та залучення аудиторії:

  • Використовуйте вікторину, створену в PowerPoint після ділової презентації, як привід дарувати подарунки тим, хто надає правильні відповіді.
  • Створіть базову вікторину в PowerPoint для дітей у початковій школі.
  • Створіть вікторину як криголам на вечірці чи орієнтаційній програмі.

Створіть свою першу вікторину

RichLegg / Getty Images
Перш ніж створювати вікторину в PowerPoint, складіть список питань. Щоб зробити вашу вікторину якомога кращою, досліджуйте та складайте запитання, які виявляють найкраще серед вашої аудиторії. Виберіть питання, щоб мати лише одну правильну відповідь. П’ять запитань у презентації – це гарна кількість для початку. У вікторині для кожного запитання потрібно мінімум три слайди – слайд із запитанням, слайд із правильною відповіддю та слайд для кожної неправильної відповіді. У цьому посібнику для кожного запитання використовується картинка, щоб додати візуальний зміст та відповідність вікторині.

Почніть свій перший слайд

Щоб розпочати свою вікторину, відкрийте PowerPoint і створіть нову пусту презентацію. Вставте новий слайд, використовуючи макет «Лише заголовок», введіть своє запитання в заповнювач «Заголовок» і вставте зображення у свій слайд.

Створення першого слайда

Додайте два текстових поля для вікторини True і False. Або додайте три або більше текстових полів для вікторини “Множинний вибір”. Одне текстове поле містить правильну відповідь, а інші текстові поля містять неправильні відповіді. Переконайтесь, що ви не надаєте другої відповіді, яка є правильною або навіть частково правильною, щоб уникнути плутанини. Для більш захоплюючого вигляду, використовуйте WordArt, а не звичайні текстові поля для ваших варіантів відповідей.

Створіть слайд із правильною відповіддю

Створіть новий слайд для правильної відповіді. Обов’язково надайте текстове поле або якусь навігацію, яка веде глядачів до наступного слайда запитань. Ви додасте гіперпосилання, щоб перейти до наступного слайда запитань після того, як всі ваші слайди вікторини будуть закінчені.

Створення слайдів відповідей

Створіть слайд із помилковими відповідями

Створіть ще один слайд, який повідомляє вашій аудиторії, що вони вибрали неправильну відповідь. Надайте текстове поле або елемент навігації, який поверне глядачів до слайда запитань і дасть їм другий шанс отримати правильну відповідь на запитання.

Додайте гіперпосилання до слайдів

Після того, як ви створили всі слайди з питаннями та відповідями, настав час створити гіперпосилання між цими слайдами. На слайдах із запитаннями виберіть текстове поле, що містить правильну відповідь. Натисніть Ctrl+К (Windows) або Cmd+К (Mac) на клавіатурі, щоб відкрити Вставте гіперпосилання діалогове вікно. Виберіть Місце в цьому документі і виберіть слайд, що містить правильну відповідь. Пов’язавши слайд із правильною відповіддю, виділіть текстові поля для неправильних відповідей і створіть посилання на слайди, які містять неправильні відповіді. На слайдах відповідей додайте гіперпосилання, щоб ваша аудиторія перейшла до наступного запитання, якщо вони відповіли правильно, або перенаправили назад на запитання, якщо вибрали неправильну відповідь.

Додайте гіперпосилання до слайдів