Saltar al contenido

Прості способи модифікації картинки

16 de abril de 2021

Хоча ви не завжди можете знайти саме ту кліпку, яка вам потрібна, ви можете змінити її кількома простими способами. Ви можете використовувати картинки в програмному забезпеченні, яке було в комплекті, або скопіювати та вставити в іншу програму. Спочатку визначте формат картинки, яку ви хочете використовувати, щоб ви могли вибрати правильне програмне забезпечення для її зміни. Картинки поставляються у векторному та растровому (растровому) форматах. Ви редагуєте векторну ілюстрацію в Adobe Illustrator та подібному векторному програмному забезпеченні; растрове мистецтво – це сфера Photoshop та подібних програм для редагування зображень.

Змістовий покажчик

Переверніть його

tebapit
Інакше ідеальний фрагмент картинки, який стикається в неправильному напрямку, може потребувати не більше ніж перевертання. Це легко зробити в будь-якій графічній програмі. Тільки будьте обережні, перегортаючи зображення, які містять текст, або зображення, які не мають сенсу при відтворенні назад.

Змініть його розмір

змінити розмір картинки

tebapit
Зображення рідко надходять у потрібному розмірі, щоб відповідати потребам кожного. Однак змінити розмір картинки не складно. У більшості випадків ви можете збільшити зображення в програмі, в якій ви його використовуєте. Ви можете збільшувати векторні зображення нескінченно, не впливаючи на якість мистецтва, але растрове мистецтво стане піксельним, якщо занадто збільшити.

Обертати, розтягувати, перекошувати або спотворювати

Стріт-асиметричне спотворення картинки

tebapit
Ви можете повертати картинки вліво або вправо до точної орієнтації, яка вам потрібна. Поворот зображення зберігає початкові розміри; розтягування і перекіс не робити. Створюйте спеціальні ефекти за допомогою інструментів розтягування, перекосу, спотворення, деформації або перспективи у своєму програмному забезпеченні.

Обрізати

Кадрування

tebapit
Ви можете обрізати частини зображення, які вам не потрібні, досить просто. Обрізання може допомогти сфокусувати увагу на важливих частинах зображення, спростити його або змінити його значення. Ви також можете розібрати кліп і використовувати його шматочки. Це простіше зробити з векторними зображеннями, але, обережно використовуючи інструменти виділення та обрізки, ви також можете вносити складні корективи у растрові зображення.

Колоризуюче мистецтво сірих кольорів і навпаки

Перетворити картинки у відтінки сірого

tebapit
Іноді розфарбувати витвір краще, ніж використовувати його в оригінальній кольоровій схемі. Ви можете додати потрібні кольори в потрібних місцях відповідно до ваших цілей. Однак не обов’язково починати з безбарвної графіки. Ви можете вносити кольорові зміни як у векторні, так і в растрові картинки, використовуючи відповідне програмне забезпечення. Перетворення зображення у растрове зображення у відтінках сірого робить кольори сірими відтінками та збільшує корисність будь-якої колекції картинки. Це дозволяє легко забарвити або додати вибірковий колір.

Поєднуйте елементи кліп-арт

Поєднуйте картинки

tebapit
Якщо два фрагменти картинки не зовсім правильні, спробуйте скласти їх разом. Створіть нове зображення, комбінуючи кілька фрагментів картинки або видаляючи частини кожного та комбінуючи решту елементів.