Skip to content

П’ять найкращих додатків для студентів коледжів, які проживають в гуртожитках та поза містечками

3 de Липень de 2021

Якщо ви студент, який повертається до коледжу в цьому навчальному році, або якщо ви вперше вирушаєте туди вперше, вам знадобиться кілька корисних програм, встановлених на вашому мобільному пристрої, які допоможуть вам добре обійтись на всі пригоди, пов’язані з переживанням коледжу, особливо якщо ви живете в студентському містечку в гуртожитку або поруч із студентським житлом. Можливо, ви вже знали про деякі надзвичайно популярні програми, які можуть вам допомогти, такі як Dropbox, Any.DO або навіть Facebook, але чи знаєте ви, що там є всілякі інші чудові програми, які призначені виключно для студентів коледжів? Ці програми допоможуть вам отримати максимум користі від свого часу, дотримуючись усіх своїх академічних вимог та особистих інтересів, перебуваючи в школі, починаючи від перевірки останніх подій у кампусі, до замовлення їжі з сусіднього ресторану для навчальної сесії з групою друзів.

Вечірка в моїй гуртожитку

Фото © Caiaimage / Пол Бредбері / Getty Images
Цей додаток, який спочатку називався Wigo, вперше був запущений як соціальний інструмент лише для коледжів, який допомагає учням знаходити та брати участь у цікавих заходах у своїх школах. Відтоді надзвичайно успішний додаток розширився, включаючи події в сусідніх містах для всіх, а не лише для студентів коледжів. Використовуйте додаток, щоб побачити, що відбувається локально, і додайте друзів, щоб також відстежувати їх події. Він має вбудований інструмент чату для цілей планування, і ви можете в режимі реального часу бачити, хто саме куди йде.

Завантажити Wigo Summer: iPhone | Android |

StudETree

Фото © Mixmike / Getty Images
Якщо є щось, що найбільше ненавидять студенти коледжу, це повинно платити сотні (а то й тисячі) доларів за підручники, які їм знадобляться лише на один семестр. StudETree – чудовий додаток, який можна мати під рукою, якщо ви шукаєте вигідну пропозицію – або навіть якщо ви хочете продати свої старі книги минулого семестру. Продавці можуть сканувати штрих-коди через додаток, щоб легко заповнити всю інформацію, зробити знімок і встановити ціну, щоб вказати його. Покупці можуть детально розподілити свої пошуки за назвою або назвою свого коледжу.

Завантажити StudETree: iPhone | Android |

Тапінго

Фото © Том Мертон / Getty Images
Tapingo – це служба замовлення та доставки їжі в університеті. Це дає вам прямий доступ до меню з усіх видів найближчих місць як у кампусі, так і поза ним, з можливістю налаштовувати ваші уподобання відповідно до місць та їжі, які вам подобаються. Після оформлення замовлення через додаток ви маєте можливість забрати його або доставити. Додаток також пропонує знижки та акції час від часу, що є приємною пільгою для студентів, які не мають грошей!

Завантажити Tapingo: iPhone | Android |

PocketPoints

Фото © Betsie Van Der Meer / Getty Images
Шукаєте програму, яка допоможе вам заощадити гроші? PocketPoints це може бути … якщо ви хочете трохи покласти свій телефон! Додаток призначений для винагородження студентів балами за те, що вони не користуються своїми телефонами під час занять. Все, що вам потрібно зробити, це відкрити програму, заблокувати телефон і залишити його стільки часу, скільки захочете, щоб набрати очки. Потім ви можете використовувати ці пункти, щоб отримувати пропозиції та знижки в місцях навколо кампусу. Ви не тільки заощадите гроші у своїх улюблених ресторанах та місцевих компаніях поблизу, але й зменшите відволікання під час занять.

Завантажте PocketPoints: iPhone |

О-ЛЯ-ЛЯ

Фото © Єва Каталін Кондорос / Getty Images
Залишитися організованим не завжди легко, коли ви намагаєтесь збалансувати заняття, навчальний час, шкільні заходи, світські зібрання і, можливо, навіть підробіток під час навчання в коледжі. OOHLALA – це програма для організації соціальних завдань, побудована з урахуванням розкладу студентів коледжу. Ви не тільки можете побудувати свій власний графік, щоб бути в курсі всього, що відбувається, але ви також можете бачити графіки друзів. Отримайте доступ до власного путівника по кампусі, зв’яжіться з іншими студентами за допомогою програми та приєднуйтесь до спільноти через групи та чати.

Завантажити OOHLALA: iPhone | Android |