Skip to content

Підписки на Twitch: як вони працюють

5 de Липень de 2021

Підписки на Twitch – це щомісячний платіж партнерам та філіям Twitch, який дозволяє глядачам підтримувати свої улюблені канали. Абоненти отримують різноманітні преміальні бонуси, такі як спеціальні смайлики (емоції), які можна використовувати в чаті потоку, тоді як стример отримує постійне джерело доходу, який може допомогти оплатити їх потокові та житлові витрати. Підписки – один із найпопулярніших способів заробляти гроші на Twitch.

Чим передплата відрізняється від наступної?

Підписка та підписка на Twitch – це не одне і те ж. Підписання каналу на Twitch додасть його до вашого списку підписок та відобразить на першій сторінці веб-сайту та додатків Twitch, коли він з’явиться в прямому ефірі. Це схоже на наступні акаунти в Instagram або Twitter і є абсолютно безкоштовним. З іншого боку, підписка – це спосіб фінансово підтримати канал Twitch, приєднавшись до регулярних щомісячних пожертв.

Переваги передплати на Twitch: Переглядач

Особа, яка створює передплату на Twitch

Челсі Дамракса / tebapit
Хоча більшість глядачів підписуються на канали, в основному, щоб підтримати улюблений стример, є також кілька відчутних переваг у тому, щоб підписатися на регулярні щомісячні платежі. Багато з цих переваг відрізняються від каналу до каналу, однак, тому завжди варто прочитати сторінку каналу стримера Twitch перед підпискою, щоб переконатися, що ви точно знаєте, що отримуєте. Ось усі потенційні переваги:

 • Емоції: Емоції – це спеціально розроблені смайлики (або смайлики), які є унікальними для окремих каналів Twitch і доступні лише для абонентів цього каналу. Абоненти одного каналу можуть використовувати емоції цього каналу в будь-якій іншій кімнаті чату на Twitch. Загалом, чим більше передплатників у каналу, тим більше емоцій стає доступним для користування його передплатниками. Створення емоцій повністю несе відповідальність за творця каналу (стример), тому кількість доступних емоцій буде різнитися залежно від каналу.
 • Значки: Значки передплатників Twitch – це спеціальні значки, які відображаються поруч з іменем абонента в чаті відповідного каналу. Значок за замовчуванням – знак зірки, однак стримери мають можливість налаштувати його, якщо вони так вирішать. Стримери також можуть додавати власні значки, які змінюються залежно від того, на скільки місяців передплатився глядач, і це робиться як спосіб винагороди за лояльність та заохочення більшої кількості глядачів до підписки.
 • Спеціальні оповіщення: Після початку підписки на Twitch у чаті цього каналу з’явиться спеціальна кнопка для спільного доступу. При натисканні під час прямої трансляції для всіх глядачів з’явиться спеціальне сповіщення, яке повідомляє про нову або оновлену підписку, а також ім’я користувача Twitch і кількість місяців, на які вони підписалися. Абонент також може надіслати стримеру індивідуальне повідомлення для читання.
 • Ексклюзивна чат-кімната: Партнери та афілійовані особи Twitch мають можливість створити лише свою кімнату чату для своїх потоків, доступну лише платним передплатникам. Це може бути корисно для популярних каналів, у яких тисячі послідовників коментують усі чати в чаті, що, по суті, може зробити його марним. Не всі канали мають ці спеціальні кімнати чату, оскільки їх стример повинен створити.
 • Ексклюзивні конкурси: Багато стримерів Twitch проводять спеціальні конкурси для своїх передплатників або дають їм більше робіт у конкурсі, відкритому для всіх їх глядачів. Призи можуть варіюватися від дрібних предметів, таких як кружки та футболки, але також можуть включати більші призи, такі як відеоігри чи консолі.
 • Перегляд без реклами: Багато стримерів вирішили винагородити своїх передплатників переглядом без реклами. Це видаляє всі потокові відеореклами до, в середині та після показу. Деякі стримери Twitch вирішують, що оголошення залишається ввімкненим, тому це не є гарантією.

Переваги передплати на Twitch: Streamer

Підписки доступні для стримерів на Twitch, які є або афілійованими особами Twitch, або партнерами. Статуси винагороджуються користувачами, які активно транслюють кілька разів на тиждень. Крім того, стримери Twitch мають послідовну та лояльну глядацьку аудиторію. Підписки надзвичайно важливі для стримерів, оскільки вони надають їм джерело періодичного доходу, який сніжить місяць за місяцем, оскільки більше глядачів приймають підписку.

Чи відрізняються передплатні послуги партнерів та партнерів Twitch?

Хоча партнери Twitch, як правило, мають більше функцій загалом, ніж афілійовані, функція підписки однакова між двома типами облікових записів і працює однаково. Єдина різниця між партнером Twitch та партнером щодо передплати – це емоції: партнери Twitch можуть створювати більше.

Скільки коштує передплата на Twitch?

Існує три рівні підписки на Twitch, і всі вони розроблені за графіком щомісячних платежів. Коли функція була запущена, сума підписки за замовчуванням становила 4,99 доларів США, але в середині 2017 року Twitch додав два додаткові рівні за 9,99 доларів США і 24,99 доларів США. Підписку можна сплачувати щомісяця або масовими платежами з інтервалом у три або шість місяців.

Скільки плати за підписку отримує стример?

Офіційно Twitch Partners і Affiliates отримують 50 відсотків від загальної плати за підписку, тож для рівня $ 4,99 стример отримає близько $ 2,50. Відомо, що Twitch збільшує цю суму для популярних стримерів, щоб заохотити їх залишатися на платформі Twitch, причому деякі з них модернізовані до 60–100 відсотків щомісячної плати.

Як підписатися на канал Twitch

Щоб підписатися на канал Twitch, вам потрібно відвідати його у веб-браузері на комп’ютері. Ви не можете підписатись на канал Twitch через будь-який офіційний додаток для мобільних пристроїв чи відеоігор, і лише канали, якими керують Twitch Partners і Affiliates, відображатимуть можливість підписки для глядачів.

 1. На сторінці каналу виберіть Підпишіться, розташоване під відеоплеєром з правого боку.

  Кнопка підписатися на сторінці каналу Akamarured на каналі Twitch

  З’явиться невелике вікно з опціями підписки через Twitch Prime (докладніше про це нижче) або з оплатою.

 2. Виберіть Підписатися | 4,99 дол обрати щомісячну плату за передплату в розмірі 4,99 дол. США. Або виберіть Усі платні рівні вибрати варіант оплати $ 9,99 або $ 24,99 і переглянути список пільг для кожного рівня підписки.

  Twitch Підписатися на кнопку $ 4,99

  Якщо ви ще не ввійшли в Twitch, вас попросять це зробити зараз. Якщо ви ввійдете в цей момент, можливо, вам доведеться повторити наведені вище дії, увійшовши в систему.

 3. Заповніть свої налаштування оплати на спливаючому екрані. Ви можете оплатити кредитною карткою або PayPal, або вибрати Більше методів для деяких інших варіантів, таких як подарункові картки, готівка та криптовалюти.

  Сторінка з інформацією про оплату передплати для Akamarured

  Вибір Більше методів Опція дозволяє вибирати з інших типів підписки, таких як $ 29,97 на три місяці та $ 59,94 на півроку.

 4. Підписка на Twitch розпочнеться, щойно обраний спосіб оплати буде оброблений.

Як безкоштовно підписатися на Twitch Prime

Twitch Prime – це преміум-членство, яке надає учасникам можливість перегляду без реклами на всіх каналах Twitch, ексклюзивні емоції та значки та безкоштовний цифровий вміст для відеоігор. Членство в Twitch Prime також надає учасникам безкоштовну щомісячну підписку на вибраного вами партнера або партнера Twitch, вартість якого становить 4,99 доларів США. Ця підписка повністю ідентична платній підписці в 4,99 доларів США, однак передплатник її повинен щомісяця поновлювати. Щоб скористатися цією безкоштовною підпискою на Twitch Prime, просто виконайте вказівки щодо платної підписки, згаданої вище, але замість вибору грошового варіанту виберіть Почніть свою безкоштовну пробну версію.

Запустіть свою безкоштовну пробну кнопку для Twitch Prime

Ви також можете розблокувати передплату на Twitch Prime через Amazon Prime. Якщо ви підписалися на Amazon, Twitch Prime є однією з ваших переваг Prime.

Як скасувати підписку на канал Twitch

Підписки на Twitch можна скасувати в будь-який час, вирішивши не продовжувати їх на сторінці Підписки у своєму обліковому записі. Скасована підписка залишатиметься активною до кінця оплаченого періоду, але припиняється, коли буде потрібно наступний платіж. Ви не можете керувати підписками за допомогою програми Twitch для ігрових приставок або програми для мобільних пристроїв.

 1. Увійдіть до Twitch, а потім на будь-якій сторінці веб-сайту виберіть спадне меню у верхньому правому куті.

 2. Вибирайте Підписки.

  Знімок екрана меню Підписки на сторінці каналу Twitch для ArtificialNext

  Ви потрапите на сторінку, де буде перераховано всі канали Twitch, на які ви підписані.

 3. Вибирайте Інформація про оплату праворуч від каналу, від якого потрібно скасувати підписку. Якщо ви не підписані на жоден канал на Twitch, вас просто зустрінуть з білим екраном та повідомленням, що повідомляє вас як таке.

 4. Виберіть Не поновлювати у спливаючому вікні. Також зверніть увагу на наступну дату, з якої ви будете платити за підписку, щоб ви знали, коли з вас стягуватиметься плата, якщо залишити ввімкненим параметр автоматичного поновлення.

 5. Вибирайте Не поновлювати ініціювати скасування каналу Twitch.

Сторінка підтвердження скасування поновлення також надає вам можливість запропонувати відгук та пояснити, чому ви скасовуєте підписку на Twitch, але заповнення форми зворотного зв’язку необов’язково. Підписки можна перезапустити в будь-який час після того, як відбулося скасування (тобто після остаточної дати поновлення), але воно повинно бути завершене протягом 30 днів, щоб зберегти вашу підписку на каналі. Якщо підписка буде поновлена ​​через 30 днів, вона відображатиметься як абсолютно нова підписка без історії.

Як змінити суму підписки на Twitch

Вартість передплати на Twitch може бути змінена на будь-який із ставок $ 4,99, $ 9,99 і $ 24,99 або в будь-який час. Зміна набуде чинності негайно як нове стягнення плати, і повернення коштів за будь-які дні, що залишились на первинний період підписки, не здійснюється. Вам рекомендується почекати до останніх кількох днів платіжного циклу, щоб змінити тарифи на підписку. Ось як змінити суму передплати, але зауважте, що як і інші варіанти управління передплатою Twitch, це можна зробити лише на веб-сайті Twitch через веб-браузер.

 1. Перейдіть на сторінку підписаного каналу Twitch, який ви хочете змінити.

 2. Виберіть Передплачено ліворуч від чату, а потім зверніть увагу на доступні тарифи. У вашого поточного поряд є зелена зірка. Ви можете вибрати кожен варіант, щоб побачити їх відповідні бонуси (ексклюзивні емоції тощо).

 3. Виберіть Підпишись зараз поруч із підпискою, яку ви хочете мати.

Ваша попередня підписка буде скасована, а ваша нова почнеться негайно, і ваша абонентська серія перенесеться з новою ставкою, навіть якщо ви платите іншу суму. Наприклад, якщо ви підписалися за курсом 4,99 доларів протягом трьох місяців, а потім перейшли на 9,99 доларів, наступний місяць покаже, що ви підписалися на чотири місяці.

Коли поновлюється передплата на Twitch?

Щомісячна передплата на Twitch поновлюється щомісяця того самого дня, коли було здійснено перший платіж. Якби первинний платіж був здійснений 10 січня, наступний відбувся б 10 лютого, потім 10 березня тощо. Підписка на Twitch, яка оплачується за тримісячним циклом, розпочнеться 10 січня та буде поновлена ​​10 квітня.

Чи варто підписуватися на канал Twitch?

У вас є улюблений стример Twitch, який ви хочете підтримати, і у вас є додаткові гроші? Підписка на їх канал (якщо вони є партнерами або партнерами) може стати чудовим способом допомогти їм. Однак, будь ласка, знайте, що це не обов’язково. Підписка на канал на Twitch не потрібна для перегляду трансляцій Twitch або для того, щоб стати частиною спільноти Twitch. Це чисто необов’язкова функція, в якій багато хто просто вирішує взяти участь. Хоча можуть бути додані додаткові пільги для включення в щомісячні пожертви, головною причиною цього є підтримка стримера, який ви хочете бачити успішним. Все інше, що додається до нього, слід вважати бонусом.