Saltar al contenido

Пілоти авіакомпанії могли заповнити посаду операторів безпілотних літальних апаратів

21 de abril de 2021

Ключові винос

  • Amazon отримала дозвіл федерального штату експлуатувати свій парк безпілотників Prime Air.
  • Персонал авіакомпаній, який навчений високим стандартам безпеки, може допомогти компаніям, що доставляють безпілотники, в їх прагненні запобігти нещасним випадкам.
  • Навички, які використовуються в пасажирській авіації, легко перетворюються на доставку безпілотників.

Амазонка

Оскільки пасажирські авіалінії стикаються зі скороченнями через коронавірус, зростаючий бізнес з доставки безпілотників може запропонувати рятувальний круг для деяких членів екіпажу, водночас переконавшись, що наше майбутнє доставки безпілотників буде якомога безпечнішим. Очікується, що бізнес з доставки безпілотників буде швидко зростати, коли на поле вийдуть компанії від Amazon до UPS. Але поки доставка безпілотників все ще перебуває у фазі випробувань, збільшення числа безпілотних транспортних засобів у небі викликає занепокоєння щодо безпеки. Безпілотники для доставки більші та важчі, ніж версії для любителів, і можуть створити небезпеку для людей та майна, якщо вони впадуть або впадуть у пілотований літак. «Пілоти літальних апаратів та персонал мають багато що дати цій галузі», – сказав Тоні Пуччерелла, президент MissionGO, компанія з доставки безпілотників, в телефонному інтерв’ю. «Вони забезпечують рівень безпеки та ефективності, що буде вкрай необхідним у міру розширення».

Змістовий покажчик

Поставки безпілотників, що летять вперед

У понеділок Amazon отримала дозвіл федерального штату експлуатувати свій флот безпілотних літаків Prime Air. Цей крок означає, що Amazon зможе продовжувати тестування своїх безпілотних автомобілів, хоча компанія ще не оголосила свій точний графік розгортання. Amazon конкурує з десятками інших компаній, які також планують запропонувати доставку безпілотників, включаючи Domino’s та Walmart. Тим часом авіакомпанії стикаються з різким падінням доходів, оскільки пасажири залишаються вдома через пандемію.

«Це найбільший спад у комерційних авіаперевезеннях, який коли-небудь зазнав країна», – заявив у телефонному інтерв’ю Девід Ноллетті, ліцензований комерційний пілот і консультант з управління аерокосмічною промисловістю. «Американські перевізники звільняють величезну частину своєї робочої сили, і вони не очікують будь-якого швидкого відновлення, – сказав Ноллетті. – Тим часом спостерігається ріст споживчих продажів через Інтернет, і все полягає в спробі зменшити кількість людей – з людським контактом, що все впливає на зростання доставки безпілотників «.

Пілотні навички Перекласти на безпілотники

Втрати пілотованих авіацій можуть бути вигодою компаній-безпілотників. «Якщо пілоти опиняться зневаженими через спад галузі, вони, швидше за все, будуть відкриті для різноманітних можливостей працевлаштування, які можуть включати операторів безпілотних літальних апаратів у якийсь момент в майбутньому», – написав Грегг Овермен, директор з комунікацій Асоціації пілотів Альянсу. електронне інтерв’ю. Навички, які використовуються в пасажирській авіації, легко перетворюються на доставку безпілотників, сказав Ноллетті, додавши: «Якщо ви задумаєтесь, що потрібно для управління групою безпілотників, це буде схоже на невелику авіакомпанію. Те, як вони експлуатують і утримують флот, буде виглядати так, як працює традиційна авіакомпанія. Вантажі входять і виходять за графіком «.

Забезпечення безпеки є однією з перешкод для зростання поставок безпілотників, сказав Майкл Кандерс, професор авіації з Державного коледжу Фармінгдейл, в телефонному інтерв’ю. Персонал авіакомпаній, який навчений високим стандартам безпеки, може допомогти компаніям-дронам запобігти нещасним випадкам. Очікується, що більшість поставок безпілотників включатиме високий ступінь автоматизації, але пілотне рішення все одно буде потрібно. «Ми бачили безпілотні літаки в неправильному місці та на неправильній висоті», – сказав Кандерс. «Справа не в тому, якщо, а в тому, коли ми зіткнемо між пілотованим і безпілотним літаком». Пуччіарела заявив, що його компанія наймає пілотів пасажирських авіакомпаній з урахуванням безпеки. За його словами, комерційні оператори безпілотників також залучають таланти старших механіків, які залишили пасажирську авіацію. «Ми спостерігаємо, як більше пілотів переходить у цю кар’єру», – додав він. «Навіть пілоти авіакомпаній, які виконують операції з безпілотниками за сумісництвом, тепер мають час і доступність».

Залишатися в безпеці

Поки безпілотники набагато простіші в польотах, ніж пілотовані літаки, пілоти повинні знати багато однакових навичок. Пілоти, які переходять на безпілотники, вже розуміють «культуру безпеки», сказав Пуччерелла. – Це куди летіти і стежити за погодою на горизонті. Це те, як часто вам слід робити профілактичне обслуговування. Це все, що закладено в пілотованих авіаторах «.

Дрон доставки літає в Нью-Йорку

Віттая Прасонгсін / Getty Images

Якщо вдасться розробити злам, постачання дронів, швидше за все, збільшиться. Мілінд Даванде, професор з управління операціями з Техаського університету в Далласі, у своєму недавньому дослідженні написав, що галузі потрібно координувати подорожі безпілотників та покращувати сприйняття громадськістю флотів безпілотних літальних апаратів, які летять над головою. У статті вказується на пілотні програми, що протестують технологію, яка спрямовує безпілотники від небезпечних районів, таких як аеропорти. «Розумно було б припустити, що технологія безпілотних літаків швидко дозріває, і ми повинні побачити комерційне впровадження в більш масштабному масштабі в недалекому майбутньому», – сказав Даванде в прес-релізі. пришвидшити цей процес «.

Оновлення 2/2/2020 15:38 ET: Тоні Пуччерелла – президент MissionGO, а не генеральний директор. Ми відповідно оновили історію.