Saltar al contenido

Регуляторний нагляд заходить у пісочницю конфіденційності Google

6 de abril de 2022

Заявлені умови та зобов’язання Google перед британськими регуляторними органами щодо її пісочниці конфіденційності були офіційно прийняті, тому тепер вона юридично зобов’язана їх виконувати.

У січні 2022 року Управління з питань конкуренції та ринків Великобританії (CMA) розпочало офіційне розслідування, а Google оголосила про свої зобов’язання приблизно через шість місяців, у червні. Відтоді вони разом з Офісом уповноваженого з питань інформації (ICO) працюють разом, щоб вирішувати занепокоєння CMA. Зокрема, як Privacy Sandbox може вплинути на конкуренцію між рекламодавцями та самим Google.

Основні зобов’язання Privacy Sandbox зосереджені на тому, щоб зробити перегляд веб-сторінок більш конфіденційним і безпечним для користувачів, а також надати рекламодавцям справедливу ставку. Він має намір підтримувати рекламодавців і їхні доходи, не створюючи нечесної конкуренції між ними та власними методами маркетингу, а також пропонуючи користувачам більше прозорості та контролю. Відповідно до CMA, Google продовжуватиме розробляти пісочницю конфіденційності, враховуючи її вплив на кілька різних факторів, зокрема: релевантну рекламу для користувачів та її відношення до приватних даних і те, як вона впливає на закони про конфіденційність; здатність видавців і рекламодавців отримувати дохід; чи може це дати Google несправедливу рекламну перевагу; і наскільки реально для Google підтримувати на технічному та грошовому рівні.

Відповідність бізнес-концепції

Хоча CMA не має повноважень за межами Великобританії, Google заявила, що все ще має намір застосовувати ці зобов’язання на глобальному рівні, щоб «забезпечити дорожню карту щодо вирішення проблем як конфіденційності, так і конкуренції в цьому секторі, що розвивається». Тепер, коли зобов’язання прийняті, Google має намір негайно їх реалізувати.