Saltar al contenido

Розпаковані Samsung: новини, дати та чутки про товари

18 de abril de 2021

Samsung Unpacked – це регулярний захід з маркетингу та запуску, який Samsung проводить, щоб представити нові продукти. Як правило, щороку відбувається кілька розпакованих подій, і 2021 рік виявляється нічим не відрізняється.

Змістовий покажчик

Які дати розпаковуються наступним Samsung?

Запрошення розпочато 28 квітня на подію Galaxy Unpacked від Samsung. Вона розпочнеться о 10 ранку за північноєвропейським часом і буде повністю трансльована.

Як транслювати та дивитися Samsung розпакований

Samsung транслює подію на своєму веб-сайті, а параметри трансляції соціальних мереж – на каналах YouTube, Facebook та Twitter.

Які товари будуть анонсовані?

Ми шукаємо безліч ноутбуків, які можна зламати на цій події. Зокрема, ми очікуємо щонайменше чотирьох нових продуктів у лінійці Book, завдяки інформації від таких спеціалістів, як Evan Blass та WalkingCat. Може бути більше моделей, але ми чуємо про такі моделі:

  • Книга Галактики
  • Galaxy Book Pro
  • Galaxy Book Pro 360
  • Galaxy Book Go

Обидві моделі Pro повинні мати два розміри (13 дюймів і 15 дюймів) і два кольори (синій або срібний для Pro та темно-синій або золотий для Pro 360). За словами Евана Бласса з Voice, специфікації включають кремній 11-го покоління від Intel, графіку nVidia MX450, дисплеї Full HD AMOLED та опції стільникового модему Thunderbolt4 або LTE.

Чи буде підтримка нового S Pen? Якщо вірити чуткам, відповідь так (принаймні для Book Pro). Існує також припущення, що прізвисько «360» – це посилання на гібрид ноутбука / планшета з шарніром на 360 градусів. Здається, Book Go формується як гібрид між 5G-ПК та Microsoft Surface Go. WalkingCat, плідний випускник / твітер та інші заявляють, що Book Go буде працювати під управлінням Windows на ARM і працювати на Snapdragon 8cx SoC.

Не шукайте лінійку Galaxy Tab на цій події; це швидше за все з’явиться на початку літа. (Ми думаємо.)

Дати випуску продукту

Попередні замовлення – це назва гри, яка вийде з цієї події; ми не очікуємо, що повний випуск ноутбуків відбудеться до травня, якщо вірити WalkingCat.

Витік зображення чуткового ноутбука Samsung Galaxy

Еван Бласс / Голос

Останні новини Samsung

Незважаючи на те, що ви завжди можете прочитати найновіші новини про технології на tebapit, ось кілька цікавих моментів стосовно Samsung, зокрема.