Saltar al contenido

Розумне взуття: Новітній феномен, який можна носити

15 de julio de 2021

Ні, ми не говоримо про ваші улюблені легкі удари з середньої школи – розумне взуття – це взуття, яке обіцяє відстежувати ваші кроки, допомагати вам у тренуванні та багатогранно виконувати функцію відстеження активності на ногах. Тенденція дійсно посилила його (намір каламбуру) на виставці CES 2016, коли Under Armour випустив UA Speedform Gemini 2 Record Equipped Footwear, дебют якого очікується наприкінці лютого приблизно за 150 доларів. Компанія також оголосила про комплексну систему відстеження тренувань, яка називається HealthBox. Звичайно, Under Armour не була єдиною компанією, яка дебютувала на виставці розумного взуття; ми також побачили нові продукти від iFit, Zhor Tech та Digitsole. Незалежно від того, впевнені ви, чи інша розумна взуття має бути вашим останнім трекером активності, продовжуйте читати, щоб подивитися, що пропонують ці продукти та які є поточні можливості.

tomemrich / Flickr / CC BY 2.0

Змістовий покажчик

Основи

Перш за все, не забуваємо, що Nike вже пропонує взуття Nike +, яка відстежує базову статистику, наприклад відстань та швидкість. Різниця з останньою партією розумного взуття полягає в тому, що вони обіцяють вдосконалити технологію з додатковим відстеженням статистики, а деякі з них інтегруються з іншими фітнес-пристроями, щоб надати повну картину ваших рівнів активності. Під Armour’s UA Speedform Gemini 2 Record Equipped Footwear є вагомим прикладом розумного взуття, яке зосереджено на тому, щоб додати більше даних до вашого тренувального режиму. Подібно до звичайного трекера активності, який носять на зап’ясті, вони включають чіп, який відстежує такі статистичні дані, як відстань, темп та довжина кроку. Також, як і багато інших пристроїв для відстеження фітнесу, вони можуть автоматично визначати, коли користувач працює або рухається іншим способом, і вони переходять у «сплячий режим», коли користувач знімає їх і взуття не використовується. Мабуть, крутіше всього, взуття буде зберігати інформацію про те, скільки всього миль ви проїхали в них. Як вже згадувалося вище, Under Armour – далеко не єдина компанія, яка пробує свої сили в цій категорії носяться, але вона вирізняється тим, що виходить за рамки взуття, включаючи браслет, що вимірює пульс у спокої, шкала, що вимірює вагу та жир і нагрудний ремінець, який відстежує спалені калорії та ваш активний рівень BPM. Ідея полягає в тому, що ваше взуття є продовженням вашої системи даних про фізичну форму – що, додаючи ще одну витрату, може створити повнішу, активнішу картину статистики ваших тренувань. Що стосується ціни, то, схоже, більшість розумних черевиків потрапляють в діапазон від 150 до 300 доларів. Є винятки, наприклад, Digitsole за 450 доларів, але ця пара, схоже, навіть не зосереджена на відстеженні тренувань. Це «розумно» включає відстеження кроків, розігрівання ніг і автоматичне підтягування натисканням кнопки. Іншими словами, вони більше стосуються трюків, ніж насправді відстеження кожного показника тренування.

Вам потрібна пара?

Хоча розумні взуттєві майстри можуть стверджувати, що їх інтелектуальне взуття пропонує більш точне відстеження, ніж пристрої, які ви носите на зап’ясті, це все одно не є достатньою причиною для переходу на цей тип взуття. По-перше, ви хочете переконатися, що ви носите максимально зручне взуття для бігу або тренувань – якщо розумне взуття не підходить добре, то який сенс отримувати більше статистики? Також враховуйте свої фітнес-цілі. Якщо ви професійний спортсмен, ви, мабуть, уже маєте доступ до найсучасніших способів відстеження та моніторингу статистики. Якщо ви марафонець, не бракує спеціалізованих годинників і трекерів, які б допомогли вам. А якщо ви любитель повсякденного життя, ваш гаманець краще обслуговуватиме більш бюджетний пристрій. У будь-якому випадку, найновіша партія розумного взуття в найперші дні, тому, якщо ви ще не прийняли цю програму, можливо, це не найкращий час для шнурівки.