Saltar al contenido

Розуміння тонкощів і недоліків переносимості телефонних номерів

1 de mayo de 2021

Портування означає збереження номера телефону під час зміни постачальника телефонних послуг. Поки ви залишаєтесь у тій самій країні, Федеральна комісія зв’язку США постановила, що ви можете переносити свій існуючий номер телефону між наземними, VoIP та бездротовими провайдерами. Однак якщо ви переїдете в іншу країну, можливо, ви не зможете перенести свій номер телефону під час зміни постачальника. Крім того, деякі американські постачальники сільських послуг отримують відмову від держави щодо портування. Якщо ви стикаєтесь із цим сільським винятком, зверніться до державної комунальної комісії для отримання додаткової інформації.

Змістовий покажчик

Як портувати свій номер телефону

Перевірте свій поточний телефонний контракт. Він може передбачати комісію за дострокове припинення або вимагати, щоб ваш рахунок був поточним. Не припиняйте свою послугу, перш ніж зв’язуватися з новою компанією; він повинен бути активним на момент перенесення номера. Коли ви будете готові розпочати процес перенесення номера:

  1. Зателефонуйте новій компанії, щоб розпочати процес перенесення. Новий перевізник не зобов’язаний приймати ваш перенесений номер, але більшість з них вимагає придбання нового клієнта.

  2. Якщо ви хочете зберегти свій існуючий смартфон, надайте новому провайдеру номер ESN / IMEI. Не всі телефони сумісні з кожною компанією.

  3. Надайте новій компанії ваш 10-значний номер телефону та іншу інформацію, яку вона запитує (часто номер рахунку та пароль або PIN-код).

  4. Нова компанія зв’язується з вашою існуючою компанією для здійснення процесу перенесення. Вам не потрібно нічого робити, за винятком можливо підтвердження наявним оператором, що ви хочете перенести номер. Ваша стара послуга скасовується, коли перенесення завершено, якщо ваш контракт не передбачає, що контракт діє, – якщо це так, вам буде призначено новий номер із пулу оператора.

  5. Ви можете отримати заключну заяву від свого старого постачальника.

Якщо ви здійснюєте перехід від одного постачальника послуг бездротового зв’язку до іншого, ви зможете користуватися новим телефоном протягом декількох годин. Якщо ви переходите зі стаціонарного телефону на постачальника послуг бездротової мережі, процес може зайняти пару днів. Міжміський пакет міжміського зв’язку не перейде з вами до постачальника послуг бездротового зв’язку, однак міжміський зв’язок може бути включений у ваш новий контракт. Послуги з обміну текстовими повідомленнями зазвичай займають більше часу для переходу з одного телефону на інший. Дозвольте три дні.

Чи варто портувати номер?

Юридично компанії можуть стягувати плату за портування вашого номера. Зверніться до свого поточного постачальника, щоб дізнатись, скільки коштує. Ви можете подати запит на відмову, але кожна компанія має різні правила. При цьому жодна компанія не може відмовити в портуванні вашого номера лише тому, що ви не заплатили комісію за перенесення. З цього приводу, незважаючи на тиск агентів з обслуговування клієнтів, компанія не може законно відмовити у портуванні вашого номера, навіть якщо ви відстаєте від своїх платежів своєму поточному провайдеру. Ви несете відповідальність за борг, навіть після переказу номера.

Особливі міркування

Оскільки різні країни мають різні форми регулювання та інфраструктуру, ви часто не можете перенести номер між країнами. Крім того, у Сполучених Штатах для деяких спеціальних телефонних кодів (включаючи безкоштовні біржі, такі як 800, 888, 855, 844 та 833, або біржі з високим збором, наприклад 900) можуть вимагатися різні процедури переказу. Перенесення спеціально наземних номерів між телефонними кодами може виявитись складнішим, враховуючи те, що в деяких районах країни інфраструктура може бути недостатньо придатною – або ж місцевий оператор занадто малий – для управління портами поза межами зони на ТфТН ) рядки. Телефонний порт Voice-over-IP між послугами VoIP, як правило, менше клопоту, оскільки «пристрій» – це просто підключення до Інтернету. Ваша географія не є помітною умовою. Поки постачальник послуг VoIP обслуговує країну вашого вихідного номера, ви повинні мати можливість перенести цей номер на нового постачальника.