Saltar al contenido

Роль Кіберпанку 2077 року у ностальгічній тенденції 80-х

9 de abril de 2021

Ключові винос

  • Кіберпанк 2077 знову вводить небезпечний гламур 1980-х, зі своїм стилем, натхненним класикою Той, що біжить по лезу бритви.
  • Є рядок Кіберпанк– натхненний одяг та взуття, які ви можете придбати, якщо дійсно хочете потрапити у вигляд.
  • Мода 1980-х років повертається, стверджують спостерігачі.

Персонаж із Кіберпанку 2077 робить перерву біля свого мотоцикла

CD Projekt Red

Нова гра Кіберпанк 2077 їде на хвилі ностальгії за всіма речами з 1980-х років, повернувшись до руху наукової фантастики та моди того періоду.

Кіберпанк 2077 встановлений у майбутньому, але він спирається на вплив фільму 1982 року Той, що біжить по лезу бритви, а також серіали манга та аніме Привид у панцирі, який розпочався в 1989 році. Кольори та мода, представлені в грі, можуть змусити тих, хто досить дорослий, щоб пам’ятати 80-ті, відчувати трохи ностальгії. Дизайнер навіть випускає лінійку Під впливом кіберпанку суцільно чорний одяг та аксесуари, що підтримують естетику. «Це лише питання часу, коли вплив гри стане досить помітним, щоб побачити», – сказав маркетинговий консультант Тенін Террелл в електронному інтерв’ю. «Команда розробників, ймовірно, використала футуристичну естетику 80-х років Кіберпанку з японської стилі парових хвиль або майбутніх стилів фанку, які популярні в аніме, коміксах та інших засобах графічного мистецтва, що поширюються від творців країни»

Змістовий покажчик

Злом на стиль

Кіберпанк 2077 це рольова гра, яка відбувається у Нічному місті, відкритому світі, що знаходиться у всесвіті Кіберпанку. Гравці припускають перспективу від першої особи настроюваного найманця, відомого як V, який може набути навичок злому та техніки, з варіантами рукопашного та дистанційного бою. Але захоплення 1980-х років починалося не з гри, зазначають спостерігачі. «Мода 80-х повернулася в масовому плані», – заявила в електронному інтерв’ю Кара Сальваторе, віце-споттер і засновник компанії Duskshaped. «Здається, у всіх є байкерська куртка та високі туфлі , величезні чорні чоботи. Я бачу довші пальто з цим пильовиком / тренчем. Здається, люди емоційно населяють цей темний, небезпечний простір, і це видно через одяг, який так часто є проксі для внутрішнього настрою. Я думаю, що багато хто з нас відчуває, що живемо у тому варіанті того дистопічного майбутнього, і це є частиною причини, що мода 80-х повернулася в стиль «.

Багато думок пішло на стилі одягу, автомобілів та архітектури, що складають Кіберпанк світу, пояснила Марте Йонкерс, старший художник концепції CD Projekt Red, в інтерв’ю VG247. «Вони справді є основою візуального дизайну міста», – сказав Йонкерс. «Оскільки реальні міста також мають багато різних рівнів архітектурних стилів, багато різних транспортних засобів різного віку, які їздять навколо, мода – не всі носять одне і те ж. Ми хотіли, щоб це було також у Нічному місті, тому ми створили цей графік, який поєднав стилі разом «.

Купуйте одяг Кіберпанк, якщо ви смієте

Ті, кому подобаються стилі, які вони бачать у грі, також можуть носити їх поза мережею. Група життя Hypebeast випускає лінійку товарів з Кіберпанк 2077. Hypebeast співпрацює з дизайнером вуличного одягу Хіросі Фудзіаварою та його брендом, дизайн фрагментів, щоб випустити лінію повністю чорного одягу та аксесуарів, що відповідає естетиці гри. Він включає цілий ряд футболок, толстовок та аксесуарів.

Одяг Cyberpunk 2077 на HBX і розпроданий

«Клієнт (CDPR) шукав дизайнера вуличного одягу найвищого рівня, щоб підключити гру до менш ендемічної для їх аудиторії аудиторії, а також зробити комплімент деяким вимогам, над якими вони вже працювали з іншими дизайнерами», – Пол Хівенер, креативний директор компанії Hypemaker US, розповів Forbes. «Важливо, щоб вибраний співавтор мав змогу представити свою спільноту за столом. У цьому випадку фрагмент має продемонстровану історію гучних проектів, які змогли перетворити бренди та франшизи на арену вуличного одягу». Для любителів взуття, які хочуть виглядати Кіберпанк, Adidas випускає лінійку взуття, натхненну модою гри. Взуття коштує трохи менше 250 доларів і доступне лише в деяких країнах Азії. Але ви можете спробувати зачепити пару на eBay, звичайно. Колись гострі відчуття Кіберпанк 2077 стирається, можливо, ви захочете переглянути цю зачіску з кефалі. Але я точно зачепив пару взуття Adidas, якщо зможу її знайти.