Saltar al contenido

Саміт Adobe: дати, новини, чутки та все інше

17 de abril de 2021

Цей щорічний захід проводиться компанією Adobe для маркетологів, перш за все, щоб заохотити їх використовувати продукти Adobe для створення онлайнового досвіду та надання шансів «виробникам досвіду» взаємодіяти між собою та вчитися у лідерів галузі.

Змістовий покажчик

Які дати проведення Саміту Adobe?

Захід відбудеться практично 27-28 квітня 2021 року.

Як зареєструватися для відвідування

Подія є абсолютно безкоштовною, але для реєстрації потрібен обліковий запис Adobe. Ви можете створити його під час процесу; для цього не потрібна активна передплата. Перейдіть на сторінку реєстрації Adobe Summit, щоб розпочати.

Як дивитися саміт Adobe

Учасникам будуть надані конкретні посилання для перегляду основних доповідачів, відвідування семінарів та участі в різних секційних секціях.

Які види тем висвітлюються на саміті?

Наразі десятки спікерів мають бути присутніми на заході цього року, включаючи таких відомих людей, як Майкл Хейс, глобальний керівник відділу цифрових технологій у компанії Ben & Jerry’s, і безліч керівників Adobe. Учасники можуть вибирати сесії з різних треків, таких як створення вмісту, цифрова торгівля, аналітика та аналітичні дані. Вони також можуть зосередитись на певній галузі або лінійці продуктів Adobe. Ви можете дізнатись більше, прочитавши Каталог сесій на вищому рівні.

Останні технічні новини

Незважаючи на те, що ви завжди можете прочитати останні новини про технології на tebapit, ось декілька цікавих моментів, що стосуються Adobe та інших. Перегляньте цей простір, щоб дізнатись більше про новини та оновлення Adobe Summit.