Saltar al contenido

Серхіо Суарес-молодший використовує ШІ, щоб допомогти компаніям керувати своїми даними

14 de julio de 2023

Упорядкування документів завжди є проблемною точкою для бізнесу, тому Серхіо Суарес-молодший створив платформу, яка допоможе полегшити це виснажливе завдання. Серхіо Суарес-молодший є засновником і генеральним директором TackleAI, розробником платформи штучного інтелекту, яка дозволяє компаніям витягувати, сортувати та обробляти свої неструктуровані дані та документи.

Суарес заснував TackleAI у 2017 році. Компанія використовує суміш різних стратегій штучного інтелекту, включаючи власні нейронні мережі, глибоке навчання, комп’ютерне бачення та обробку природної мови, щоб допомогти компаніям скоротити час і гроші, які вони витрачають на процедури керування документами. Технологія TackleAI може переглядати зображення, звіти, файли PowerPoint, електронні листи та будь-який інший неструктурований формат документів. «Місія TackleAI — спробувати абсурд, вирішити неможливе», — сказав Суарес Lifewire. «Майже 80% документів у світі містять неструктуровані дані, обробка яких є складною, дорогою та довготривалою. Ми можемо виявляти та витягувати важливі точки даних із документів та інших зображень, навіть не бачивши їх раніше».

Змістовий покажчик

Короткі факти

  • Ім’я: Серхіо Суарес-молодший
  • Вік: 39
  • Від: Мелроуз Парк, Іллінойс
  • Випадкова насолода: «Багато людей знають, що я люблю піднімати тяжкості, але я займався бойовими мистецтвами, коли був молодшим, і я неймовірно гнучкий, тож люди будуть здивовані, що я все ще можу легко виконувати шпагат донині. Це виграло мене багато безкоштовне пиво».
  • Ключова цитата або девіз: «Роби те, що тобі подобається, і ти не будеш працювати жодного дня у своєму житті».

будівля

Суарес має досвід у штучному інтелекті та математиці. Він виріс з батьками, які обидва були підприємцями, тому він був у сімейному бізнесі більшу частину часу. Батьки Суареса походять з Мексики, і, спостерігаючи за тим, як вони починають життя в США, він сказав, що ніколи не думав робити щось інше, окрім ведення власного бізнесу. «Я завжди хотів будувати щось і створювати проривні технології», — сказав Суарес. «Я маю пристрасть до бажання вирішувати проблеми найбільш інтуїтивно зрозумілим і розумним способом». Місія TackleAI полягає в спробі абсурду, вирішенні неможливого. З моменту заснування команда TackleAI зросла до 26 співробітників, 21 з яких лише в технічній команді. Говорячи про впорядкування документів і великих наборів даних, Суарес сказав, що хоче допомогти компаніям краще зрозуміти їхню інформацію. Компанія прагне найняти більше розробників і спеціалістів з продажу. «У мене найкраща команда розробників у галузі», — сказав Суарес. «Кожен є неймовірно креативним і має таку ж пристрасть, як і я, до вирішення складних проблем у творчий та геніальний спосіб». TackleAI зібрав 4,6 мільйона доларів венчурного капіталу, повідомляє Crunchbase. Суарес сказав, що компанія фінансується за рахунок доходів, але все, що стосується розширення, надходить від венчурного капіталу. Останні 3 мільйони доларів, зібрані TackleAI, включали участь клієнтів, інвесторів із попередніх раундів та компаній венчурного капіталу.

Прагнення до більшого

Суарес сказав, що були випадки, коли він ходив на зустрічі, і люди були здивовані, дізнавшись, що він є засновником TackleAI. Він сказав, що іноді запитував про його посаду або про те, чим він займається в бізнесі, тоді як члени його команди вважаються генеральним директором або високопоставленим співробітником. Це, на жаль, супроводжується клеймом, що в техніці недостатньо різноманітних засновників. З іншого боку, Суарес пишається тим, що є BIPOC, і вважає це перевагою. «Я думаю, що будучи [BIPOC] це допомагає моїм стосункам із моєю командою та інвесторами, — поділився Суарес. — Вони бачать, що я працьовитий, і цим я пишаюся, навчаючись наполегливій праці у своєї родини та спільноти».

Генеральний директор TackleAI Серхіо Суарес зустрічається зі своєю командою в залі засідань

Суарес значною мірою покладається на інших засновників, щоб обговорити труднощі та труднощі, з якими стикається більшість стартапів. Він сказав, що мати сім’ю, партнерів або подружжя, які підтримують і розмовляють дуже відкрито, дуже корисно. «Коли ви очолюєте компанію, ви хочете створити певний образ рішучості та контролю, але коли ви наодинці з проблемою, і на вас лягає вага всієї компанії, ви можете відчувати себе самотнім, тож це чудово. щоб люди виявляли зовнішню точку зору та допомагали», – сказав він. Збільшення венчурного капіталу та збільшення доходу на 500% протягом трьох років поспіль є двома найбільш вдячними моментами для Суареса у розвитку TackleAI. Окрім найму, компанія готується випустити новий проект найближчими тижнями. «Це виведе нашу компанію на наступний рівень не лише у зростанні доходів, але й у технологічному прогресі», — сказав Суарес.

Виправлення 23.02.2022: оновіть ім’я суб’єкта на Серхіо Суарес-молодший у заголовку, параграфах 1 і 2, а також у даних Коротких фактів.