Saltar al contenido

Складний iPhone: ціна, дата випуску, чутки, характеристики та новини

15 de abril de 2021

Об’єднання iPhone та iPad – це один із способів Apple створити iPhone Flip. Зараз це точно чутки, але очікування складного телефону Apple набирає популярності, просто не чекайте цього в цьому році … і, можливо, навіть не в 2022 році.

Змістовий покажчик

Коли вийде складний iPhone?

Ми вже знаємо, що наступним телефоном Apple є iPhone 13 / 12S. Хто знає, що заплановано на 2022 рік, але Omdia прогнозує, що складний випуск iPhone з’явиться в 2023 році. Однією ідеєю гнучкого пристрою Apple є iPad, який складається. Хоча це, безумовно, може бути власним продуктом у майбутньому, цілком можливо, що чутки навколо цього пристрою насправді стосуються гібриду iPhone / iPad, можливо, називається iPhone Flip або iPhone Fold. Незважаючи на відсутність офіційних деталей від Apple, вони є чітко цікавився якийсь складним пристроєм протягом декількох років. Патенти, подані у 2011, 2014, червні 2016, серпні 2016 та 2018 роках, це підтверджують. Звичайно, це також показує, що з якихось причин вони не вивели на ринок складний пристрій, незважаючи на очевидний інтерес. У цих документах є різні конструкції, і деякі з них дико відрізняються від інших (включаючи спосіб складання пристрою кількома способами). Це може означати, що вони мають на увазі щось зовсім інше, наприклад електронний зчитувач або планшет, але вони дають нам підказку про те, чого ми можемо очікувати від цього iPhone.

Патент US9504170B2.

Ілюстрація складного пристрою за патентом US8929085B2

Патент US8929085B2.

Ілюстрація складного пристрою за патентом US9504170B2

Патент US9504170B2.

Ілюстрація складного пристрою за патентом US10020462B1

Патент US10020462B1.

Ілюстрація складного пристрою за патентом US20180217639A1

Патент US20180217639A1.

Ще один патент, поданий у 2019 році, стосується пристрою з обгорткою навколо дисплея:

В описаному варіанті здійснення гнучкий дисплейний вузол виконаний з можливістю представляти візуальний вміст у будь-якій частині прозорого корпусу.

Чи можна це запустити у складаний телефон? Ми з нетерпінням чекаємо, як / чи вони використовують ці винаходи.

Оцінка дати виходу tebapit

Якщо будь-яка компанія хоче вдосконалити технологію, яка стоїть за складним телефоном, це Apple. Потрібне багаторазове тестування та вдосконалення, як і виправлення того, що інші компанії помиляються зі складними технологіями. Це вимагає часу. Ми не очікуємо складного iPhone до принаймні 2022, але, мабуть, лише до 2023.

Складні чутки про ціну iPhone

Це буде недешево. Телефони все більше наближаються або навіть перевищують 1000 доларів. Просто подивіться на найбільший iPhone від Apple, 12 Pro Max, який продається за трохи більше тисяч. Що відбувається, коли приєднано інший екран? Якщо Galaxy Fold є якоюсь ознакою, ціна може підскочити до 2000 доларів. Apple не повинна наслідувати їх приклад, особливо якщо вони хочуть домінувати над продажами для любителів подвійного екрану. Знову ж таки, Apple не є дешевим брендом. Вони могли б знімати за чисту ціну iPhone + iPad mini, просто склавши їх за телефон на суму 1400 доларів. Але, враховуючи, наскільки це буде новим для Apple, вони можуть трохи підняти ціну і наблизити її до цієї ціни в 2 тис. Доларів. Якщо, звичайно, вони не йдуть на компроміс з менш дорогим обладнанням або меншими досягненнями, крім просто двох (або трьох) екранів. Однак, якщо вони вибирають дизайн розкладки, коли єдиний екран розділений на дві частини, ми могли б дивитись на набагато доступніший телефон (але все-таки дорожчий, ніж типовий iPhone).

Інформація про попереднє замовлення

Занадто рано пропонувати дату попереднього замовлення, але ми будемо тримати це в курсі, коли наблизиться запуск.

Останні новини про складаний iPhone

Ви можете отримати більше новин для смартфонів від tebapit. Ось кілька останніх чуток, які ми знайшли щодо можливості iPhone Flip:

Складні особливості iPhone

Протягом багатьох років, коли телефонів ставало більше, ми насолоджувались більшою кількістю екранів, таких як читання, перегляд фільмів, гра в ігри та багатозадачність. Ось для чого хороший складний телефон. Тим не менш, Apple є новатором. Можливо, вони можуть зробити версію, яка працює краще за всі інші. Можливо, це не постраждає від видимої складки в середині, де екрани складаються один над одним. Або, як показує цей патент, складаний телефон Apple може використовувати пікселі з самонагріванням, щоб уникнути пошкодження при складанні. Якщо він має третій екран у складеному стані, можливо, частота оновлення може бути досить високою, щоб його не можна було відрізнити від основних екранів. iOS, програмне забезпечення, яке запускає iPhone, можна і слід оновити для підтримки декількох дисплеїв. Не очікуйте, що він функціонуватиме теж відрізняється від типового iPhone з одним екраном. Занадто багато змін відтягне відданих клієнтів. Додатки також повинні підтримувати кілька екранів, щоб вони чудово виглядали на подвійному екрані iPhone, інакше насправді немає сенсу в більшому телефоні. Враховуючи, що більший телефон може нагадувати планшет, має сенс підтримувати Apple Pencil. Наразі остання версія працює лише на невеликому виборі iPad, але очікуйте нової версії для складаного iPhone (за винятком випадків, коли це більше фліп-телефон, ніж планшет). Коли справа доходить до цього, складаний телефон вигідний виключно своїм більшим екраном. Оскільки це буде перша спроба Apple на подібний тип телефону, це, мабуть, є єдиною серйозною зміною iPhone того року. Значення: відсутність приголомшливо нової камери, значне збільшення обсягу пам’яті тощо.

Складні специфікації та обладнання для iPhone

Отже, як буде працювати iPhone Flip? Це можна здогадуватися, але є кілька варіантів: один великий складний екран, як Galaxy Fold; два окремі екрани, які складаються над цілеспрямовано видимим шарніром, як Surface Duo; або три екрани – два звичайних і третій, який використовується, коли пристрій знаходиться у складеному положенні. Одного разу підопічний Джон Проссер підозрював, що це буде схоже на Duo:

Однак з тих пір, виходячи з інших витоків та пропозицій, все більше схоже на те, що ми могли бачити дизайн розкладки. Це означало б здалеку, що iPhone Flip буде виглядати як типовий телефон, але він складається вертикально, як телефони старого стилю, і може містити невеликий екран зовні. Можливо, схожий на Galaxy Z Flip. Ось приклад того, як може виглядати розкладний iPhone Flip:

Якщо замість них використовуються два повноформатних екрани, схоже на планшет у розкладеному вигляді, чи відкриється він сам на собі, як Duo, це інше питання. Якщо це станеться, ми можемо лише сподіватися, що він підтримує запуск програми на обох екранах одночасно. Можливо, ви можете відтворити одне і те ж відео на обох екранах, щоб переглянути відео з кимось, хто сидить навпроти вас, або запустити дві окремі програми для чогось на зразок місцевого ігрового процесу. Ось концепція iPhone про рендеринг подвійного екрану «iPhone Fold»:

Аналітик Мін-Чі Куо вважає, що ми могли бачити екран розміром до 8 дюймів. Omdia прогнозує, що iPhone буде OLED і становитиме 7,3–7,6 ”(більший розмір зробить його таким же, як Galaxy Z Fold 2). IPhone 12 Pro Max – 6,7 дюйма, а iPad mini – 7,9 дюйма, тож це справді буде суміш телефон-планшет; складний пристрій у стилі фаблет. Космічний сірий, срібний та золотий – загальні кольори для пристроїв Apple. Ми, мабуть, побачимо ті самі варіанти для iPhone Flip та, можливо, інші, які підтримують інші iPhone, такі як Graphite, Green, Product Red та Pacific Blue. Поточний iPhone підтримує 5G для швидшої передачі даних по мобільних з’єднаннях. Більшість нових телефонів, що виходять у ці дні, постачаються із вбудованою підтримкою 5G, тому сподівайтесь, що це зі складним iPhone. Підтримка таких речей, як акумулятор, обчислювальна потужність та оперативна пам’ять буде необхідною для підтримки декількох дисплеїв, які можуть самостійно виконувати багатозадачність. Місце для зберігання може не змінитися від поточної лінійки iPhone.