Saltar al contenido

Скільки коштує iPhone 4?

16 de julio de 2021

Компанія Apple та мережеві провайдери більше не продають iPhone 4, але ви все одно зможете придбати його на eBay або Craigslist. Хочете знати про останні iPhone, випущені Apple? Шукайте тут, щоб знайти той, який найкраще відповідає вашим потребам. Наведена нижче інформація залишається лише для архівних цілей.

Цікаво, скільки ви заплатите, щоб придбати новий iPhone 4? Ціна iPhone насправді залежить від двох факторів: вартості самого телефону, а також плати за обслуговування, яку ви щомісяця сплачуєте AT&T або Verizon. Ось повний перелік усіх витрат, пов’язаних із придбанням та володінням iPhone 4.

Змістовий покажчик

Сам телефон

Щоб отримати iPhone 4 за найнижчу ціну, ви повинні підписати дворічний контракт на обслуговування з AT&T або Verizon. Нові клієнти AT&T отримають ці субсидовані ціни, як і існуючі клієнти AT&T, які мають право на оновлення. (AT&T пропонує дострокові оновлення деяким існуючим клієнтам; ось як перевірити право на оновлення.) Verizon Wireless пропонує однакові субсидовані ціни для нових абонентів та тих, хто має право на оновлення. Існуючі клієнти, які мають право на оновлення, можуть отримати ці ціни через програму перевізника «Нові кожні два». Тим, хто не має права на оновлення, доведеться заплатити повну ціну, але можливо, він зможе скористатися програмою торгівлі Verizon.

 • 16 ГБ iPhone 4 (чорний або білий): 199 доларів
 • 32 ГБ iPhone 4 (чорний або білий): 299 доларів

З абонентів AT&T, які ще не мають права на оновлення слухавки, стягуватимуться такі ціни «Достроковий оновлення». (Ці ціни також вимагають дворічного зобов’язання щодо обслуговування.)

 • 16 ГБ iPhone 4 (чорний або білий): 399 доларів
 • 32 ГБ iPhone 4 (чорний або білий): 499 доларів

Якщо ви не хочете підписувати контракт на обслуговування з AT&T, ви заплатите більше за iPhone 4. Ціни без зобов’язань:

 • 16 ГБ iPhone 4 (чорний або білий): 599 доларів
 • 32 ГБ iPhone 4 (чорний або білий): 699 доларів

Клієнти Verizon, які не мають права на оновлення, повинні будуть заплатити повну роздрібну ціну за iPhone 4. Ці ціни:

 • 16 ГБ iPhone 4 (чорний або білий): 649 доларів
 • 32 ГБ iPhone 4 (чорний або білий): 749 доларів

З усіх існуючих клієнтів AT&T стягуватиметься плата за оновлення в розмірі 18 доларів США незалежно від того, чи мають вони право на знижки. Verizon Wireless не стягує плату за активацію з нових клієнтів.

Щомісячне обслуговування

При придбанні iPhone 4 за контрактом на обслуговування вам знадобиться голосовий план, план передачі даних та план обміну текстовими повідомленнями, щоб користуватися телефоном. Ось скільки ви можете очікувати, щоб заплатити за щомісячну послугу:

Дані AT&T

AT&T пропонує два варіанти: DataPlus або DataPro. DataPlus – це план на 15 доларів на місяць, що дозволяє отримати доступ до 200 МБ даних. DataPro – це план на 25 доларів на місяць, який дозволяє отримати доступ до 2 Гб даних. Для повного розподілу цих планів та кількості даних, до яких ви отримаєте доступ, прочитайте Плани даних AT&T: Усі подробиці. Якщо ви хочете використовувати свій iPhone 4 як модемний модем (до якого ви можете підключити інші пристрої до Інтернету), вам потрібно буде підписатися на план DataPro на 25 доларів на місяць і додатково на 20 доларів на місяць План прив’язки.

Бездротові дані Verizon

Verizon Wireless пропонує три варіанти передачі даних: 2 ГБ набору даних з персональною електронною поштою: 30 доларів на місяць 5 ГБ набору даних з персональною електронною поштою: 50 доларів на місяць 10 ГБ набору даних з персональною електронною поштою: 80 доларів на місяць Якщо ви хочете використовувати свій iPhone як бездротову точку доступу (до якого ви можете підключити інші пристрої до Інтернету), вам потрібно буде вибрати один із таких тарифних планів: 4 ГБ набору даних з персональною електронною поштою та мобільною точкою доступу: 50 доларів на місяць Пакет даних на 7 ГБ з особистою електронною поштою та мобільною точкою доступу: 70 доларів США на щомісячний пакет даних на 12 Гб з персональною електронною поштою та мобільною точкою доступу: 100 доларів на місяць

Голосові плани AT&T

AT&T пропонує вибір голосових планів для iPhone 4. Усі пропонують певну кількість загальнодержавних хвилин, а всі пропонують безкоштовні дзвінки на інші мобільні телефони AT&T.

 • $ 69,99 на місяць: необмежена кількість голосових хвилин
 • $ 59,99 на місяць: 900 голосових хвилин
 • 39,99 доларів на місяць: 450 голосових хвилин

Усі плани (крім необмеженого) включають хвилини на перекидання, які дозволяють вам економити невикористані голосові хвилини та застосовувати їх до наступного рахунку, якщо ви перейдете за своїм розподілом. Додаткові хвилини коштують від 40 до 45 центів на хвилину, залежно від вашого плану. Більшість планів пропонують необмежену безкоштовну ніч (з 21:00 до 6 ранку) та дзвінки у вихідні дні; єдиний, який цього не робить, – це план на 450 хвилин, який обмежує вас до 5000 хвилин на ніч та вихідні.

Бездротові голосові плани Verizon

Verizon пропонує три голосові плани для iPhone:

 • $ 69,99 на місяць: необмежена кількість голосових хвилин
 • $ 59,99 на місяць: 900 голосових хвилин
 • 39,99 доларів на місяць: 450 голосових хвилин

Текстові плани AT&T та Verizon

Вам також потрібен план обміну повідомленнями, якщо ви хочете використовувати свій iPhone 4 для надсилання та отримання текстових, графічних та мультимедійних повідомлень та миттєвих повідомлень через AOL, Yahoo або Windows Live. Ось варіанти від AT&T.

 • $ 20 на місяць: необмежена кількість повідомлень
 • $ 15 на місяць: 1500 повідомлень (відправлених або отриманих); 5 центів за кожне додаткове повідомлення
 • 5 доларів на місяць: 200 повідомлень (відправлених чи отриманих); 10 центів за кожне додаткове повідомлення

І ось варіанти від Verizon:

 • $ 20 на місяць: необмежена кількість повідомлень
 • 10 доларів на місяць: 500 повідомлень PLUS Необмежена кількість мобільних до мобільних повідомлень
 • 5 доларів на місяць: 250 повідомлень

Без плану AT&T бере 20 центів за кожне відправлене або отримане текстове або миттєве повідомлення та 30 центів за кожне графічне або відеоповідомлення. Verizon стягує 20 центів за текстове повідомлення та 25 центів за зображення / відеоповідомлення.