Saltar al contenido

Скільки пристроїв можуть передавати Hulu одночасно?

25 de octubre de 2022

Змістовий покажчик

Що потрібно знати

 • Усі плани Hulu дозволяють транслювати потоки на максимум двох екранах одночасно.
 • Додаток Unlimited Screens ($9,99/місяць) дозволяє необмежену кількість потоків у вашій домашній мережі та до трьох за межами домашньої мережі.
 • Обмеження не впливає на завантаження та перегляд вмісту офлайн на мобільних пристроях.

Hulu можна транслювати на кілька пристроїв одночасно в одному обліковому записі, але ваш ліміт залежить від вашого пакета підписки та доповнень. У цій статті пояснюється обмеження профілю на Hulu, а також як дивитися Hulu на кількох пристроях, як ділитися Hulu з членами сім’ї та які доповнення можна придбати.

Скільки пристроїв можна ввійти в Hulu одночасно?

Hulu дозволяє активувати обліковий запис на необмеженій кількості пристроїв, але ви можете активно транслювати лише з двох із них одночасно. Це означає, що якщо ви спробуєте транслювати Hulu на більш ніж двох екранах одночасно, ви побачите повідомлення про помилку. Hulu пропонує додаток Unlimited Screen для абонентів Live TV, якщо вам потрібно транслювати на більшій кількості екранів. Доповнення коштує додатково 9,99 доларів США на місяць і дозволяє транслювати на необмежену кількість пристроїв. Застереження полягає в тому, що ці пристрої мають бути підключені до вашої домашньої мережі. Якщо ви хочете підключитися з іншої мережі, ви будете обмежені трьома потоками пристроїв. Доповнення Unlimited Screen доступне лише за підпискою на Hulu Live TV. Якщо у вас є тарифний план Hulu або Hulu (без реклами), вам потрібно буде спочатку перейти на Live TV, перш ніж ви зможете придбати доповнення. Преміальні мережеві надбудови також працюють дещо інакше. Якщо ви підписалися на HBO Max, Cinemax, SHOWTIME або STARZ через Hulu, ви можете транслювати вміст із цих мереж на п’яти екранах одночасно. До трьох із цих екранів можуть бути пристрої за межами вашої домашньої мережі.

Чи можу я поділитися своїм обліковим записом Hulu?

Hulu дозволяє лише до 6 профілів користувачів в одному обліковому записі. Профілі надають унікальну історію переглядів і рекомендації щодо вмісту для кожного користувача. Якщо хтось має ваші облікові дані для входу, він може використовувати будь-який профіль, який йому подобається, для трансляції вмісту. Найпростіший спосіб додати профіль Hulu — увійти у свій обліковий запис на настільному комп’ютері та виконати такі дії:

 1. Наведіть курсор на спадне меню у верхньому правому куті та виберіть Керувати профілями.

 2. Виберіть Профілі > Редагувати профілі > Додати профіль.

  Додавання профілю на робочий стіл Hulu.

 3. Заповніть дані профілю та виберіть Створити профіль підтвердити.

  Підтвердження створення профілю на робочому столі Hulu.

  Щоб створити дитячий профіль на Hulu: перемкніть діти повзунок на Створити новий профіль вікно. Ми також маємо більше інформації про батьківський контроль на Hulu.

Поради щодо використання облікового запису Hulu в автономному режимі

Хоча у стандартному обліковому записі ви не можете транслювати Hulu більше ніж на двох екранах одночасно, ви все одно можете дивитися вміст, отриманий із Hulu, завантажуючи відео для перегляду в режимі офлайн. Перегляд вмісту в режимі офлайн не враховується в ліміті двох екранів. Для цього вам знадобиться підписатися на Hulu (без реклами) або Hulu + Live TV (без реклами), а також підтримуваний мобільний пристрій. Завантажуваний вміст недоступний на базовому плані Hulu з рекламою. Хоча не весь вміст Hulu доступний для завантаження, платформа містить пошуковий фільтр, щоб ви могли легко знаходити фільми та серіали, які можна завантажити. Все, що вам потрібно зробити, це увійти в Hulu на своєму мобільному пристрої, торкнутися Пошук > Можна завантажити. Гортайте доступні заголовки та торкніться Завантажити щоб зберегти відео для перегляду в автономному режимі. Hulu накладає такі обмеження на завантажений вміст:

 • Максимум 25 завантажень на п’ять підтримуваних пристроїв. Це обмеження встановлюється на рівні облікового запису, що означає, що у вас є 25 завантажень, а не 25 на профіль користувача.
 • Непереглянуті завантаження закінчуються через 30 днів.
 • Після початку відтворення у вас є 48 годин, щоб завершити перегляд до закінчення терміну завантаження. Однак ви можете поновити прострочений вміст, завантаживши його ще раз.

Чи можете ви вигнати когось із Hulu?

Оскільки одночасні потоки Hulu є досить обмеженими (навіть із додатком Unlimited Screen), ви можете виявити, що не зможете використовувати свій обліковий запис, коли надто багато інших людей транслюють одночасно. Це не тільки дратує, але й потенційно небезпечно, якщо ви не знаєте, хто ще використовує ваш обліковий запис. На щастя, є кілька способів вигнати когось із Hulu. Перший спосіб передбачає видалення окремих пристроїв з вашого облікового запису. Під Обліковий записвиберіть Керування пристроями. Ви можете знайти його поруч Додайте свої пристрої.

Вибір керування пристроями в налаштуваннях облікового запису Hulu.

З’явиться список пристроїв, які використовувалися для входу в обліковий запис. Натисніть ВИДАЛИТИ біля пристрою, щоб видалити його зі свого облікового запису.

Видалення пристроїв з облікового запису Hulu.

У вас також є можливість вийти зі свого облікового запису на всіх пристроях, що корисно, якщо хтось, кого ви не знаєте, має ваші облікові дані для входу. Ви можете знайти цю опцію під Обліковий запис > Конфіденційність і налаштування > Захистіть свій акаунт.

Вибір параметрів захисту облікового запису Hulu.

Натисніть Вийти з усіх пристроїв для підтвердження та обов’язково змініть свій пароль, якщо вам потрібно буде запобігти комусь доступ до вашого облікового запису в майбутньому.

Вихід із усіх пристроїв на робочому столі Hulu.

FAQ

 • На скількох пристроях я можу одночасно ввійти за допомогою моєї підписки на Hulu?

  Ви можете входити на необмежену кількість пристроїв, активованих за допомогою облікового запису Hulu. Хоча ви можете вийти з вибраних або всіх пристроїв у налаштуваннях облікового запису, ви також можете вийти з кожного пристрою окремо. Наприклад, щоб вийти з Hulu на Roku, виберіть свій Значок профілю > Вийти > Вийти з Hulu.

 • Скільки пристроїв можуть транслювати Disney+?

  Ви можете дивитися на чотирьох пристроях одночасно з Disney+. Disney Plus дозволяє зберігати сім різних профілів в одному обліковому записі та завантажувати вміст на десять пристроїв.

 • Скільки пристроїв можуть транслювати HBO Max?

  Обмеження на одночасну трансляцію HBO Max становить три пристрої. Ви можете зберегти п’ять профілів у своєму обліковому записі для кількох членів родини. HBO Max також дозволяє передплатникам завантажувати до 30 одиниць контенту.

 • Скільки пристроїв можуть транслювати Netflix?

  Обмеження пристроїв потокової передачі Netflix залежать від вашого членства. За допомогою базового плану ви можете створити та зберегти п’ять профілів, але одночасно дивитися лише на одному екрані. Стандартний план збільшує ліміт до двох екранів, тоді як план Premium дозволяє одночасно переглядати чотири потоки.