Saltar al contenido

Скільки триває акумулятор Nintendo 3DS XL?

20 de julio de 2021

За даними Nintendo, батарея для Nintendo 3DS XL повинна тривати приблизно від 3,5 до 6,5 годин. Це покращення порівняно із часом автономної роботи Nintendo 3DS від 3 до 5 годин. Як і у випадку з більшістю сучасних пристроїв, що живляться від літій-іонної батареї, ви дійсно не можете встановити секундомір, щоб підрахувати, скільки соку залишилось у вашому Nintendo 3DS XL, перш ніж ваш пристрій блимає. Тим не менш, Nintendo 3DS XL, безумовно, спроектований з акумулятором, що працює довше, ніж його попередник.

tebapit / Бейлі Марінер

Як зробити батарею 3DS XL довше

Якщо ви дбайливо керуєте енергією, ви зможете уникати того, щоб коли-небудь бачити те страшне червоне світло, коли ви знаходитесь на відстані милі від зарядного пристрою. Найпростіша порада для будь-якого пристрою, щоб тривати довше, – це вимкнення функцій, які використовують більше системних ресурсів. Чим більше ресурсів використовується, тим більше енергії потрібно і споживається. Є кілька речей, які ви можете зробити, щоб розширити час автономної роботи вашого Nintendo 3DS XL:

  • Грайте без увімкненого 3D. Оскільки пристрій повинен будувати і відображати одночасно два різних зображення, а весь час користуючись камерою для відстеження очей, не дивно, що її відключення економить заряд акумулятора.
   Налаштуйте яскравість екрану відповідно до вашого оточення. Зниження яскравості до допустимого рівня, якщо ви впораєтесь, матиме різкий вплив на час автономної роботи.
   Ви навіть можете ввімкнути режим енергозбереження для автоматичного регулювання яскравості та кольору на 3DS XL.
  • Вимкніть Wi-Fi, щоб 3DS XL не переходив до точки бездротового доступу. Як і більшість речей, тут використовується більше системних ресурсів, для роботи яких потрібен акумулятор. Wi-Fi необхідний лише для того, щоб робити речі, які потребують Інтернету, наприклад, завантажувати оновлення, грати в кілька ігор та використовувати StreetPass.
   Вимкнути Wi-Fi на вашому Nintendo 3DS XL можна в налаштуваннях. Переключити Бездротовий зв’язок варіант у вимкнене положення.
 • На цій ноті вимкніть звук на своєму Nintendo 3DS XL, щоб запобігти переробці цих компонентів акумулятора. Це може не мати величезного впливу на час автономної роботи, але варто зробити це.

Ви також можете грати на своєму Nintendo 3DS XL, коли він підключений до адаптера змінного струму, хоча це значно подовжує час зарядки пристрою.