Saltar al contenido

Служба бездротового Інтернету FreedomPop

10 de mayo de 2021

Ми всі хочемо залишатися на зв’язку з Інтернетом, куди б ми не пішли, але мобільні дані можуть бути дорогими. FreedomPop – це сервіс, який може вирішити ці проблеми. Послуга обіцяє «100% безкоштовний високошвидкісний Інтернет» на будь-якому пристрої (включаючи ноутбуки, iPhone, iPod Touch), без обмежень даних, регульованої швидкості та інших хитрощів. Навіть контрактів немає, а послуга призначена для швидких 4G-швидкостей. Найбільша вигадка полягає в тому, що кількість безкоштовних даних обмежується до 500 МБ щомісяця. Цього достатньо для доступу до тисяч електронних листів та веб-сторінок щомісяця, але більш інтенсивне використання, як-от потокове відео, може вас завадити. Послуга працює через мережу Sprint, тому вам також знадобиться покриття Sprint у вашому районі. FreedomPop пропонує кілька пристроїв і планів, за допомогою яких ви можете збільшити обсяг даних на кожен МБ або на ГБ.

Змістовий покажчик

Рукав свободи для iPod Touch

Фільтр Freedom для iPod Touch по суті перетворює MP3-плеєр на iPhone, з можливістю користуватися бездротовим Інтернетом 4G, а також здійснювати дзвінки. Корпус також дозволяє транслювати відео та використовувати Skype та FaceTme. Крім того, футляр може перетворити iPod Touch на точку доступу Wi-Fi, спільно використовуючи доступ до Інтернету до 8 інших пристроїв. Для iPod Touch 500 МБ гарантовано безкоштовно щомісяця, і ви можете отримати до 1 ГБ безкоштовно для перенаправлення друзів або придбати додаткові дані.

Рукав свободи для iPhone 4 / 4S

Як і рукав Freedom для iPod Touch, цей чохол для iPhone 4 / 4S пропонує 500 МБ безкоштовного мобільного Інтернету 4G, і ви можете отримати до 1 ГБ для переходу до друзів або додати більше даних за ціну. Унікальною особливістю чохла для iPhone є те, що він також продовжує час автономної роботи iPhone до 6 годин, роблячи корпус ще більш привабливим. Якщо у вас обмежений тарифний план, рукав Freedom може бути корисним для збільшення вашої поточної послуги.

Freedom Stick – болт для ноутбуків

Цей широкосмуговий модем підключається до USB-порту ПК або Mac для бездротового Інтернету 4G plug-and-play. Безкоштовний план розміром 500 Мб підходить для випадкового перегляду веб-сторінок та перевірки електронної пошти. FreedomPop також пропонує два оновлені пакети. Компанія заявляє, що ці оновлені пакети на 30-50% менше, ніж аналогічні плани Verizon. Щоб отримати Freedom Stick, вам потрібно внести заставу, що повертається.

Пляма свободи – фотон для декількох пристроїв

Ця мобільна точка доступу надає доступ до Інтернету до 8 пристроїв одночасно. Таким чином, ви можете підключити свій ноутбук, iPad лише Wi-Fi або інший планшет, смартфони та інші пристрої Wi-Fi до точки доступу. Він також має номінальний час автономної роботи понад 6 годин. План такий самий, як і Freedom Stick: 500 Мб безкоштовно, які можна було б з’їсти дуже швидко, якщо ви використовуєте цю мобільну точку доступу з багатьма пристроями або модернізували плани на 2 ГБ і 4 ГБ. Ця гаряча точка вимагає повернення застави.