Saltar al contenido

Служба домашнього телефону: скасувати чи зберегти?

23 de julio de 2021

Деактивація послуги домашнього телефону та використання виключно стільникового телефону стає все більш популярним варіантом. Об’єднання двох рахунків за телефон в один є не тільки привабливим фінансовим рішенням, але і способом спрощення справи. Ось кілька факторів, на які слід звернути увагу.

Змістовий покажчик

Сила сигналу

Коли ти вдома, ти не мобільний. Це означає, що у вас завжди буде подібний прийом сигналу, якщо ви не зміните оператора стільникового телефону або вони значно покращать свою мережу, щоб покращити мертву зону. Якщо вдома сигнал вашого стільникового телефону слабкий, через те, що ваш оператор не забезпечує належного обслуговування, або тому, що архітектурна структура вашого будинку послаблює сигнал вашого стільникового телефону, деактивація стаціонарного телефону може здатися поганим рішенням. Альтернатива – тулитися в певному куточку вашого будинку, який любить ваш мобільний телефон, і сидіти на місці, щоб уникнути перерваного дзвінка. Звичайно, це не ідеально. Хоча прийом сигналу значно покращився, він все ще не настільки надійний, як традиційна телефонна лінія на основі міді.

Ціна

Коли ви аналізуєте, скільки ви витрачаєте на рахунок за мобільний телефон порівняно зі стаціонарним рахунком, чи є для вас фінансовим сенсом скоротити стаціонарний телефон і покладатися лише на свій мобільний телефон? Через тенденцію зменшення стаціонарних телефонів на користь стільникових телефонів, компанії, які пропонують стаціонарні послуги, спричиняють зниження доходів. Таким чином, вони змінили свої цінові плани, щоб залишатися конкурентоспроможними. Якщо якість дзвінка з мобільним телефоном вдома працює для вас, переконайтеся, що грошовий фактор в кінцевому підсумку економить ваші гроші, а не втрачає їх.

Стаціонарні телефони як резервні

Якщо ваш мобільний телефон загине вдома, оскільки ви розрядили акумулятор, стаціонарний телефон може служити корисним резервним варіантом, особливо в екстрених випадках. Звичайно, навіть якщо ваш мобільний телефон загине, ви все одно можете розпочати процес зарядки та негайно здійснити дзвінок. Якщо ваш стільниковий телефон зламається або має апаратну несправність і загине, покладаючись виключно на нього, ви залишите без телефону. Наявність стаціонарного телефону може слугувати важливим резервом, а також забезпечити певний спокій.

Мідна телефонна служба проти VoIP

У наші дні велике питання про домашню телефонну послугу полягає в тому, чи використовувати традиційну технологію на основі міді, або перейти на VoIP (передача голосу через Інтернет). Послуга VoIP працює через Інтернет, а не за традиційною телефонною лінією на основі міді. Послуга часто в кінцевому підсумку коштує вам дешевше і надається необмежений час. Такі компанії, як Vonage, зробили VoIP популярним. І все-таки, чому ви повинні платити за VoIP вдома, а не покладатися виключно на свій мобільний телефон? Якщо вам дешевше і простіше мати лише один телефонний рахунок, одних цих причин може бути достатньо, щоб перерізати телефонний шнур вдома.