Saltar al contenido

Слухайте музику на iPhone, не торкаючись екрана

13 de febrero de 2023

Змістовий покажчик

Що потрібно знати

 • Утримуйте кнопку навушників, щоб активувати Siri > скажіть: «Грати [song].»
 • Ви також можете використовувати кнопку навушників для керування відтворенням. Натисніть один раз, щоб почати відтворення музики.

У цій статті пояснюється, як використовувати Siri та кнопку на навушниках для керування музикою на iPhone без необхідності торкатися екрана. Ці вказівки діють для всіх моделей iPhone, iPad та iPod touch з будь-якою версією iOS.

Використовуйте Siri з навушниками для відтворення музики

Поки Siri увімкнено, використовуйте навушники, щоб дати вказівку своєму особистому помічнику відкрити програму «Музика» та відтворити музику. Утримуйте кнопку на навушниках і зачекайте, поки Siri почне слухати. Тоді скажи грати [song] щоб почати грати певну пісню. Є багато інших способів відтворювати музику та керувати відтворенням за допомогою Siri за допомогою навушників, зокрема ці елементи голосового керування:

 • Перемішайте мою музику відтворює вашу музичну колекцію у випадковому порядку
 • Пропустити цю пісню переходить до наступної пісні у списку відтворення
 • Призупинити цю пісню затримує відтворення, але дозволяє продовжити, якщо ви скажете відновити гру
 • Припиніть цю пісню негайно припиняє відтворення

Використання iPhone для керування музикою не означає, що ви обмежені навушниками Apple. Зазвичай можна використовувати будь-який комплект навушників або вкладишів із вбудованим пультом дистанційного керування. Інколи важко знайти кнопку керування, але зазвичай вона розташована між регуляторами гучності.

Для керування відтворенням використовуйте кнопку навушників

Вам не обов’язково використовувати Siri для всього керування відтворенням. Коли програма «Музика» запущена, запам’ятайте команди кнопок, щоб керувати музикою з навушників: усі нові пристрої iOS постачаються зі стандартними білими навушниками Apple, які містять кнопку та мікрофон для взаємодії з вашим iPhone, iPad або iPod touch.

 • Натисніть один раз щоб почати відтворення музики за допомогою навушників або призупинити відтворення музики
 • Натисніть двічі (швидко), щоб перейти до наступної пісні
 • Натисніть тричі щоб перейти до попередньої пісні
 • Натисніть один раз і потім натисніть і утримуйте для швидкого перемотування треку вперед за допомогою лише кнопки навушників. Фокус тут полягає в тому, щоб двічі клацнути, але після другого натискання утримуйте кнопку, доки музика не почне перемотувати вперед
 • Натисніть двічі і потім натисніть і утримуйте щоб перемотати музику з навушників

Більшість навушників також мають регулятор гучності на самому пристрої. Натискання кнопки збільшення або зменшення гучності регулює гучність музики на вашому iPhone. Команди кнопок для ваших навушників залежать від ситуації, тобто вони працюють по-різному під час телефонних дзвінків. Ти можеш утримувати кнопка відхилення дзвінка, натисніть один раз прийняти дзвінок, натисніть і утримуйте щоб роз’єднати дзвінок, і натисніть один раз під час дзвінка, щоб переключитися на вхідний дзвінок.