Saltar al contenido

Слуховий подвійний телефон Xiaomi може бути вдвічі цікавішим

21 de abril de 2021

Ключові винос

  • Повідомляється, що китайський виробник Xiaomi працює над складним смартфоном.
  • Деталі мізерні, але телефон нібито матиме перший у світі подвійний смартфон і 108-мегапіксельну камеру.
  • Один прогноз стверджує, що гнучкі смартфони продадуть 100 мільйонів одиниць до 2025 року.

Мі

Я справді хочу складний смартфон не з жодної серйозної причини, окрім того, що вони виглядають надзвичайно круто, але їхні цінові етикетки в 1000 доларів плюс ціна означають, що я тримаю свою кредитну картку в замку. Тепер, за чутками, складний Xiaomi може стати наступним чудовим гаджетом, який спокусить мене. Повідомляється, що китайський виробник працює над першим у світі подвійним смартфоном, який вийде наступного року. Телефон увійде до ряду мобільних мобільних телефонів, таких як Samsung Galaxy Z Flip, Motorola Razr та Samsung Galaxy Fold. Президент Xiaomi Лін Бін заявив, що для створення подвійного мобільного смартфона їм потрібно було подолати технічні завдання, включаючи гнучку матричну технологію, новий шарнірний механізм та гнучке матричне покриття. Патент Xiaomi описує складаний смартфон, що складається всередину, з повзунковим дисплеєм.

Доступних деталей мало для передбачуваного Xiaomi, що складається. XDA Developers повідомляє, що Cetus, швидше за все, буде працювати під управлінням Android 11 і матиме процесор Qualcomm Snapdragon і основну камеру 108 Мп. Китайський веб-сайт повідомляє, що телефон матиме фронтальну камеру під екраном, швидку зарядку потужністю понад 200 Вт та внутрішній екран з роздільною здатністю 2K. Дизайн моделі Xiaomi схожий на заявлений патент Samsung, поданий щодо нової системи для складного дисплея. Дизайн має один великий дисплей, де обидва кінці можуть складатися по боках. Патент Samsung датований 2018 роком

Змістовий покажчик

Не перший танець для Xiaomi

Якщо це виявиться правильним, Цетус не буде першим кроком Xiaomi до складних. Раніше компанія представляла промо-відео для розкладного концептуального телефону. Цей телефон ніколи не проникав у магазини. Існує багато потенційної любові до складних телефонів. В одному звіті стверджується, що складні смартфони досягнуть 100 мільйонів одиниць до 2025 року. Прогноз говорить, що глобальні поставки складних смартфонів зростуть з менш ніж 1 мільйона одиниць у 2019 році до 100 мільйонів до 2025 року. Мені також подобається ідея телефону, схожого на Гамбі. Правда, вони можуть легко зламатися. Епатажно дороге – це також заниження, коли ви говорите про крутих 2000 доларів за Galaxy Fold Z 2. Давайте розберемось. Ви можете придбати 13 ідеально вишуканих Moto G Fast, і при цьому у вас залишиться достатньо грошей на продукти. Особисто я вважаю, що це хибний аргумент, однак, коли середньостатистичний американець щорічно витрачає 1200 доларів на фаст-фуд. Нам слід дозволити мати приємні речі, тим більше, що пандемія коронавірусу означає, що ми витрачаємо менше на кінотеатри, поїздки, вишукані страви і майже все, окрім зброї та випивки.

Galaxy Fold 5G демонструється на стенді Samsung під час виставки CES 2020 у Лас-Вегаському конференц-центрі.

Девід Беккер / Getty Images

Великий екран, маленьке тіло

Розглянемо переваги гнучкого телефону. Ви можете мати великий екран у маленькому корпусі. Це може стати в нагоді, наприклад, коли ви хочете носити з собою лише один пристрій і використовувати його для різних цілей. Ви спілкуєтеся з другом у складеному режимі, коли раптом ви відчуваєте бажання розігнати електронну таблицю Excel. Бум, ти просто вирівняєш свій мобільний. Це, безсумнівно, добре витрачені 2000 доларів. Жодної ціни не було оголошено, але я підозрюю, що новий телефон Xiaomi не стане дешевим після того, як вони запакують усі ці технічні смаки. Але, можливо, подвійний телефон може бути вдвічі кориснішим, ніж нудний старий одноразовий телефон. Уявіть собі можливості. Xiaomi розвиває надійну репутацію, яка дає мені надію на те, що вони можуть придумати щось особливе у складному. Хоча компанія не має привабливості бренду в США більш відомих виробників, хоча, як повідомляється, це третій за величиною виробник смартфонів у світі. Але Xiaomi випускає такі інновації, як великий телеоб’єктив для смартфонів, який може фізично збільшувати. Він також працює над тим, що, на його думку, є найшвидшим у галузі бездротовим зарядним пристроєм. Погодьмось, 2020-й, можливо, намагається нас вбити. Але немає кращого способу перечекати кінцеві часи, ніж складання та розкладання телефону. Мабуть, це так само приємно, як відкрити старий фліп-телефон. Скласти телефон два рази було б удвічі веселіше.