Saltar al contenido

Спеціальне налаштування бездротової мережі

30 de julio de 2021

Змістовий покажчик

Що потрібно знати

  • У Windows 10 або 8 введіть netsh wlan встановлює режим розміщеної мережі = дозволити ssid = ключ імені мережі = пароль у командному рядку.
  • Замінити ім’я мережі з назвою вашої мережі та пароль з паролем для бездротової мережі та натисніть Введіть.
  • Введіть netsh wlan почати розміщену мережу для запуску розміщеної мережі.

У цій статті пояснюється, що робить мережа Wi-Fi у режимі ad-hoc та як налаштувати мережу ad-hoc у Windows 10, 8 та 7.

bakhtiar_zein / Getty Images

Що таке режим Ad-Hoc у Wi-Fi?

Мережа Wi-Fi в режимі «ad-hoc» (також називається «комп’ютер-комп’ютер» або режим однорангової мережі) дозволяє двом або більше пристроям спілкуватися безпосередньо, а не через центральний бездротовий маршрутизатор або точку доступу (що і робить інфраструктурний режим). Налаштування спеціальної мережі корисно, якщо немає побудованої бездротової структури, наприклад, якщо немає точок доступу чи маршрутизаторів у зоні дії. Пристрої не потребують центрального сервера для спільних файлів або принтерів. Натомість пристрої мають доступ до ресурсів один одного безпосередньо за допомогою простого бездротового з’єднання «точка-точка».

Як налаштувати спеціальну мережу у Windows

Для пристроїв, які беруть участь у спеціальній мережі, потрібен бездротовий мережевий адаптер. Крім того, пристрої мають підтримувати розміщену мережу. Щоб перевірити, чи ваш бездротовий адаптер підтримує мережеву підтримку, знайдіть її в командному рядку після запуску команди. Можливо, вам знадобиться відкрити командний рядок як адміністратор, щоб ця команда працювала.

Windows 10 і Windows 8

Ці версії Windows ускладнюють створення спеціальної мережі, якщо порівнювати процедуру з попередніми операційними системами Windows. Якщо ви хочете налаштувати спеціальну мережу вручну без використання будь-якого іншого програмного забезпечення, окрім того, що є у Windows, відкрийте командний рядок і введіть цю команду, замінивши ім’я мережі з назвою вашої мережі та пароль з паролем для бездротової мережі:

netsh wlan встановлює режим розміщеної мережі = дозволити ssid = ключ імені мережі = пароль

Запустіть розміщену мережу:

netsh wlan почати розміщену мережу

Windows 7

  1. Доступ до Центр мереж та спільного доступу розділу Панелі керування, відкривши Панель керування та вибравши цей параметр. Або у перегляді категорії спочатку виберіть Мережа та Інтернет.

  2. Виберіть посилання, яке називається Налаштуйте нове з’єднання або мережу.

  3. Виберіть опцію, що викликається Налаштуйте бездротову мережу Ad Hoc (комп’ютер-комп’ютер).

  4. Введіть назву мережі, тип безпеки та ключ безпеки (пароль), які має мати мережа. Виберіть Збережіть цю мережу прапорець, щоб він був доступний пізніше.

  5. Натисніть Далі закрити всі непотрібні вікна.

Як налаштувати спеціальну мережу на macOS

Виберіть Створити мережу пункт меню з AirPort (зазвичай доступний з панелі головного меню), виберіть Створіть комп’ютерну мережу та дотримуйтесь наданих інструкцій. Під час використання спеціального режиму захистіться від кількох відомих проблем безпеки та обмежень у роботі спеціальних мереж Wi-Fi. Найбільш поширеними джерелами проблем у мережах у режимі ad-hoc є неправильна конфігурація та недостатня потужність сигналу. Переконайтеся, що ваші пристрої розташовані близько один до одного, а налаштування конфігурації ідентичні для кожного пристрою.