Saltar al contenido

Список друзів Facebook може допомогти контролювати вашу стрічку новин

2 de agosto de 2021

Список друзів Facebook – це потужний інструмент, який дозволяє вам контролювати, хто бачить, що ви робите у Facebook, а також те, як ви бачите активність кожного друга у вашій стрічці новин.

Змістовий покажчик

Що таке список друзів?

Список друзів Facebook виконує дві функції:

 • Це дозволяє вам вирішувати, які друзі можуть бачити кожне надіслане вами оновлення статусу.
 • Це дозволяє вам вирішувати, скільки і який тип оновлень стану та повідомлень про активність ви хочете бачити від кожного зі своїх друзів.

За замовчуванням найбільша у світі соціальна мережа створює для вас купу списків друзів у Facebook. До них відносяться теми для ваших близьких друзів, знайомих та будь -яких робочих чи коледжних груп, до яких ви можете належати в мережі. Ви також можете створити власний список друзів.

Чому списки Facebook полегшують роботу

Однією зі зручних речей у списку друзів є те, що ви можете вибрати налаштування для всіх у ньому одним натисканням кнопки. Це позбавляє вас від окремого редагування налаштувань дисплея для кожного друга, по одному, щоб приховати друзів Facebook, щоб їх оновлення не відображалися у вашій стрічці новин. Просто додайте їх до свого списку з людьми, до яких ви відчуваєте подібне. Наприклад, далекі знайомі можуть потрапити до одного списку, а давно втрачені друзі дитинства-до іншого. Колеги по роботі можуть скласти один список, а друзі, які мають з вами хобі, – інший.

Контролюйте вміст своєї стрічки новин

Принаймні, внесіть до певного списку людей, яких ви не хочете багато чути. Якщо ви це зробите, вам знадобиться лише один клік, щоб змінити налаштування того, як часто ви хочете, щоб їх оновлення відображалися у вашій стрічці новин Facebook.

Досягніть певного списку людей

Якщо ці люди є в одному списку, ви можете вибірково надіслати оновлення статусу до певного списку і не дозволити нікому цього бачити. По -перше, додайте своїх найкращих друзів у список близьких друзів. Потім, коли ви надсилаєте оновлення, яке ви не хочете, щоб бачив хтось інший, виберіть Закрити список друзів у полі для публікації. Ваша примітка надсилається лише до цього списку. Щоб надіслати повідомлення до певних списків, виберіть спадне меню ліворуч від кнопки публікації та виберіть потрібний список. Ви також можете зробити зворотне – заблокувати список друзів, щоб вони не бачили певну публікацію. Для цього виберіть Заблокувати цей список параметр, коли ви надсилаєте оновлення.

Як додати людей до списку друзів у Facebook

Щоб додати друга до будь -якого списку, виконайте такі дії:

 1. Наведіть курсор на ім’я особи, яку потрібно додати до свого списку, а потім виберіть Друзі кнопку.

  Кнопка друзів у Facebook

 2. Виберіть Редагувати список друзів.

  Редагувати список друзів у Facebook

 3. Виберіть список друзів, до якого потрібно включити особу.

  Facebook Редагувати список друзів виберіть

Параметри списку друзів за умовчанням:

 • Близькі друзі – це список, який Facebook автоматично створює залежно від того, наскільки ви взаємодієте з людьми в мережі.
 • Знайомі список не заповнюється автоматично; ви додаєте до нього людей вручну.
 • Додати людей до Обмежено список, якщо ви хочете поділитися з ними лише тоді, коли ви вирішили це зробити вручну.

Як створити власний список друзів у Facebook

Щоб створити новий список, виконайте такі дії:

 1. У головному меню зліва виберіть Списки друзів. Можливо, доведеться вибрати Побачити більше щоб відкрити опцію Список друзів.

  Кнопка списку друзів у Facebook

 2. Це перенесе вас на вашу сторінку для керування списками друзів у Facebook. Відредагуйте будь -який список, вибравши його.

  Редагувати список друзів у Facebook

 3. Виберіть Створити список щоб розпочати новий список. Дайте своєму списку назву та додайте учасників. Введіть Члени вікно, щоб відкрити список друзів на вибір.

  Facebook додає до списків

 4. Виберіть Створити коли закінчиш. Ви можете додати до списку більше друзів після того, як ви його створили – або з головної сторінки списку, або вибравши особу з стрічки новин.

Як поділитися вмістом із людьми у списку друзів

Тепер, коли ви публікуєте публікацію, ви можете налаштувати її так, щоб публікацію бачили лише ті, хто входить до певного списку. Щоб створити допис для певного списку, виконайте наведені нижче дії.

 1. У стрічці новин виберіть Що у вас на думці , щоб створити нову публікацію.

  Створення публікації у Facebook

 2. Напишіть або створіть свою публікацію, а потім виберіть Друзі кнопку.

  Facebook вибирає друзів

 3. Прокрутіть униз і виберіть Конкретні друзі.

  Конкретні друзі Facebook

 4. Введіть ім’я списку друзів, з яким ви хотіли б поділитися публікацією. Виберіть список, а потім виберіть Зберегти зміни.

  Поділитися списком друзів у Facebook

 5. Коли ви будете готові до публікації, виберіть Опублікувати. Ваш вміст ділиться зі списком друзів, який ви обрали.