Saltar al contenido

Список ексклюзивних ігор PS5

16 de abril de 2021

Playstation 5 повинна бути на полицях у сезон свят 2020; Ось алфавітний погляд на те, в які ігри ви зможете грати, коли вони з’являться. Не всі назви підтверджуються доступними відразу після запуску PS5; просто вони колись будуть доступні для консолі. Деякі заголовки будуть повністю ексклюзивними для PS5, тоді як інші будуть ексклюзивними (приурочені) лише на короткий час. Будь-які непідтверджені заголовки свідчать про те, що наразі незрозуміла інформація про те, чи будуть ігри доступними на конкуруючій Xbox Series X.

Змістовий покажчик

Ігрова кімната Astro (повний ексклюзив)

Ексклюзивна версія для PS5, ця демо-версія контролера постачається з попередньо завантаженою консоллю. Ця гра є продовженням місії Astro Bot Rescue. Розроблений для демонстрації нового контролера Dual-Sense для PS5, ви можете досліджувати різні тактильні відчуття, коли Astro біжить, відскакує і навіть бореться крізь пісок. Це не дивно, але це веселий тривимірний спосіб звикнути до можливостей нового контролера.

Bugsnax (ексклюзивно)

Любите переправу тварин? Будьте готові полюбити Bugsnax, де ви будете грати насамперед як двоногі тварини, які перетворюються на закуски, які вони їдять. Звучить весело і химерно, але коли ви усвідомлюєте, що помилку, яку ви намагаєтеся з’їсти, колись теж були людьми, це додає цій сімейній грі трохи психологічного повороту.

Deathloop (Непідтверджений ексклюзив)

Шанувальники телевізійного шоу Lost або фільму «День бабака» знайдуть моторошно подібний тип приміщення в Deathloop, яке відбувається на хаотичному острові, де ви потрапили в пастку часової петлі. Додайте чуття 70-х, і ви виявите, що збиваєте цілі, відбиваючись від вбивць, і відчуваєте, ніби Квентін Тарантіно десь ховається за рогом.

Destruction AllStars (повний ексклюзив)

Шанувальники гонок! Втомилися від тих самих старих гоночних ігор? Потім перенесіться в дикий світ гонок, де, якщо у Fortnite, Twisted Metal і Rocket League народилася дитина, це анімований результат із широкоокими очима. Це справді футуристичний автомобільний бій, з справді завжди задовольняючою метою зруйнувати якомога більше машин.

Ghostwire (Непідтверджений ексклюзив)

Токіо було захоплено смертельними надприродними силами, і ви серед 1 відсотка тих, хто вижив, щоб боротися з паранормальною загрозою. Розплутайте таємницю масового зникнення та знайдіть свіже нове задоволення в найкращій грі з цього боку Onmy sidedō.

Godfall (ексклюзивно)

П’ять класів зброї, багато грабежів та рубань голови, а також знання, що ви останній з валорійських лицарів з легендарною бронею. Режисер Кіт Лі поєднав грабіж із рукопашним боєм від третьої особи для безперервних дій на основі навичок. Освоєння бою – велика частина цього ситного досвіду, але пошук здобичі, як завжди, має свої унікальні нагороди.

Прощай, вулкан високий (приурочений ексклюзив)

Поєднайте драму підлітків-динозаврів Netflix з аніме-ігровими діями, і ви отримаєте Goodbye Volcano High, де ви проведете Фана через останній рік середньої школи. Всередині є безліч міні-ігор, що ілюструють мінливі обставини, кохання та життєві зв’язки.

Gran Turismo 7 (повний ексклюзив)

Ласкаво просимо додому, шанувальники Gran Turismo. Любителі гонок не будуть розчаровані цим восьмим внеском у серії, за чутками, включаючи VR. Отримайте свій список побажань: Хоча насправді не так багато відомо про те, що знаходиться всередині гри, великі очікування щодо розширеної потужності, більш реалістичного збитку та кращої обробки в грі.

Horizon: Заборонений Захід (повний ексклюзив)

Історія Алой продовжується в далекій майбутній Америці, наповненій реальними (і деякими гігантськими) тваринами, ворогами, напівпізнаваними орієнтирами, а також підводними та наземними пригодами. Добре розіграні «Соні» та «Партизанські ігри».

Джетт: Далекий берег (ексклюзивно)

Переслідує забуття? Виріжте майбутнє з Мей на міфічній океанічній планеті, де ви зможете дослідити величезні невідомі космосу та перехитрити супротивників у міжзоряній пригоді.

Kena: Bridge of Spirits (ексклюзивно)

Ця сюжетна пригодницька гра використовує подібну до Pixar анімацію, щоб створити світ духовних супутників, які допоможуть гравцям подорожувати з Кеною, молодим духовним путівником у пошуках розуміння загибелі села. Створюйте команди, досліджуйте колись величний світ та борйтеся з духами, що блокують ваш успіх.

Маленький диявол всередині (ексклюзивно)

Якщо мрійлива та артистична ваша естетика, спробуйте цю химерну гру на розмір. Спочатку кампанія Kickstarter, яка пробилася до серця Sony, спрямована на світ, наповнений атмосферними контрастами, ворожими місіями та складними подорожами на виживання. Немає кращого «маленького двигуна, який міг би» пограти.

Людина-павук Marvel: Майлз Моралес (повний ексклюзив)

Якщо одна гра могла перевершити Sony з точки зору продажів консолей проти Xbox, це все. Переїжджайте, Пітер Паркер, і звільняйте місце для Людини-павука Майлза Моралеса, коли він досягає повноліття та бере участь у злочинному синдикаті в історії Давида проти Голіафа, можливо, переконливіші, ніж оригінальний Людина-павук. Припини брати всі наші гроші, Sony!

Oddworld: Soulstorm (ексклюзивно)

Ейб із Дивного світу повернувся, і доля цілого народу залежить від вас! Це продовження дивного світу 2014 року також є переосмисленням дивного світу: Вихід Ейба. Якщо ви проти істеблішменту, готуйтеся допомогти Ейбу провести його голодуючих Мудоконсів через численні пригоди у пошуках браги Душевної бурі.

Проект Athia (ексклюзивно)

Бийтеся з одноокими монстрами та вогненними драконами, стрибайте через гори і вирушайте в невідомість разом з Афією. Любителі потойбічних пригод насолоджуватимуться викривленою та заборонячою подорожжю, в якій перебуває Афія у цій фантастичній грі.

Ratchet & Clank: Rift Apart (повний ексклюзив)

Стрілянина, стрибки, платформинг нічого не мають на рифтах, які є ключовою частиною цієї гри. Ratchet & Clark можуть подорожувати звідси туди і назад, в тому числі між абсолютно новими світами, тож будьте готові до веселої, вибухової подорожі планетами та пригод.

Повернення (повний ексклюзив)

Реалістичні образи, кінематографічне відчуття та сюжетна лінія, що нагадує День бабака, надає вам «Повернення», де ви будете битися з демоноподібними істотами та павуками на чужій планеті, яка, здається, змінюється щоразу, коли ви помрете. Будьте готові до перевірки вашої розумності.

Сонячний попіл (ексклюзивно)

Порожнеча дзвонить. Ця дивно стилізована 3D-анімаційна 3D-пригода обіцяє масові зустрічі з ворогами, дикий швидкісний обхід, таємничість та привабливі персонажі. Ви відповісте на дзвінок?

Бродячий (приурочений ексклюзив)

Мяу! Любителі котів не зможуть протистояти цій грі, в якій представлена ​​авантюрна кошка, яка повинна розплутати давню таємницю, щоб знайти дорогу додому. Залишайтеся – це котяча пригода від третьої особи, яка дозволяє гравцям кочувати в небажаному середовищі у пошуках втечі. Sony справді тягне за душу цим, і ми муркотимо разом із ним.