Skip to content

Список тривимірних форумів та спільнот

1 de Липень de 2021

Для початківця 3D-художника чи будь-якого художника дуже важливо регулярно демонструвати свої роботи. Не слід ізолюватись, коли в галузі індустрії комп’ютерної графіки оточує та підтримує її активне Інтернет-співтовариство. Залучення до інтернет-спільноти комп’ютерної графіки – єдиний найкращий спосіб для художника-початківця рости та вдосконалюватися. Ніщо не може замінити сумлінної праці та практики, але хороша тверда критика (або комплімент) з боку однолітків робить довгий шлях. Цифрове мистецтво може відчувати себе одиночним заняттям, особливо якщо ви не живете в медіацентрі, як-от Лос-Анджелес, Ванкувер чи Нью-Йорк. Ось декілька найкращих місць в Інтернеті, щоб отримати свої твори мистецтва та встановити зв’язки у 3D-всесвіті.

Популярні 3D-форуми та спільноти

Форуми – це серце та душа світу комп’ютерної графіки, і їх досить багато. Більшість місць у цьому списку мають великі активні членські групи, яким вдається знайти баланс між початківцями новачками та досвідченими професіоналами. Що ще важливіше, більшість із цих форумів мають розділ, спеціально присвячений “показати і розповісти”, де художники можуть публікувати роботи, що вже виконуються, і готові твори мистецтва, і отримувати конструктивну критику від своїх колег.

CGSсуспільство

CGSociety має величезне 3D-співтовариство, яке може бути як добрим, так і поганим – поганим, тому що легко втратити себе в перетасовці, але добре, оскільки тут ви гарантовано знайдете відповідь на свої запитання. Окрім самих форумів, CGSociety проводить конкурси та семінари, регулярно публікує прожектори виробництва та має опцію преміум-членства, яка дозволяє передплатникам створювати сторінку портфоліо через сайт.

3DTotal

Називати 3DTotal британським еквівалентом CGSociety не складно. На сайті є великий форум, жвавий розділ викликів, навчальні відео та добре укомплектована вітрина з електронними книгами, журналами та довідковими цифрами. У 3DTotal менше членів, ніж у CGTalk, що полегшує розміщення вашої роботи на першій сторінці за допомогою бажаного вибору “верхнього ряду” (хоча ви все одно повинні бути дуже гарними).

Багаторахунок

Поки CGSociety та 3DTotal обслуговують індустрію кіно та візуальних ефектів, Polycount наголошує на ігровому мистецтві. Якщо вам потрібні роботи в EA або Bioware, саме тут вам слід прижитися.

ZbrushCentral

ZbrushCentral – офіційний сайт спільноти Pixologic, і, як випливає з назви, основним акцентом тут є цифрове ліплення в Zbrush. Багато робіт, які розміщені на ZBrushCentral, також закінчуються на одному або кількох інших форумах, але якщо ви намагаєтеся вивчити цифрові мотузки для ліплення, саме тут ви хочете тусуватися.

DeviantArt

DA – це масове співтовариство для художників будь-якого різновиду. Щодня на DeviantArt завантажуються сотні тисяч творів мистецтва, тож тут вас помітно помітити, якщо ви активно не рекламуєте себе та не працюєте в мережі. Тим не менш, 3D-частина сайту отримує менше заявок, ніж багато інших розділів, тому є досить великі шанси, що ви зможете трохи поглянути на свою роботу. Кожен художник повинен принаймні підтримувати свою присутність у DeviantArt.

Площа

Area – це спеціальний сайт спільноти Autodesk. Форуми зосереджені навколо програмного забезпечення Autodesk з акцентом на 3D. Якщо ви використовуєте програмне забезпечення Autodesk і маєте технічне запитання, тут ви знайдете свою відповідь.

PARTcloud.net

Спільнота PARTcloud.net налічує сотні тисяч учасників. Вони генерують мільйони завантажень щомісяця і створюють інтерес за допомогою нових функцій, 3D-завдань та інтерв’ю з активними учасниками.

Слідкуйте за своїм прогресом

Окрім того, що ви періодично публікуєте свої роботи на тривимірних форумах та спільнотах, ведіть послідовний запис свого прогресу. Блоги добре працюють для такого роду речей. Що стосується платформ для ведення блогів, Tumblr є швидким і простим, і він має додаткову перевагу – значно соціальніший, ніж деякі інші сайти, що полегшує зв’язок з іншими виконавцями.

Створіть Art Dump у 3D-спільноті

Замість того, щоб запускати щоденник, виберіть форум, який вам подобається, і почніть дамп арт-дампа. Створіть нитку, назвіть її якось приголомшливою, на зразок «Мистецтво Джастіна, що роздуває 3D», і розмістіть там усі свої роботи. Не тільки ваші готові шматки – всі ваші роботи, включаючи ескізи, зображення WIP, вільні концепції, тестові візуалізації та готові зображення. Чим більше ви публікуєте, тим більше коментарів та пропозицій отримуєте. Люди частіше зв’язуються з остаточним рендером, якщо спостерігали за його просуванням від початку до кінця. Потоки форуму можуть скласти клопоти для навігації, коли вони починають рости, але вашу роботу набагато частіше бачитимуть люди, які можуть допомогти вам покращитись, якщо ви опублікуєте її на форумі, а не в якомусь забутому блозі в забутому куточку Інтернету .