Saltar al contenido

Сповіщення отримують новий вигляд в Android 12

20 de diciembre de 2022

Google змінює вигляд сповіщень у ландшафтному режимі, але деякі люди можуть бути незадоволені цією опцією після встановлення Android 12. Помічено @Futur3Sn0w у Twitter сповіщення в ландшафтному режимі тепер відображатимуться в центрі екрана, а не займатимуть всю ширину.

Хоча деякі можуть вважати цю візуальну зміну покращенням, вона обмежує кількість розумних відповідей, які ви бачите під вхідними повідомленнями, згідно з 9to5Google. Представлена ​​у 2018 році функція Smart Reply використовує штучний інтелект, щоб пропонувати відповіді на основі ваших останніх повідомлень. Якщо ви торкнетеся одного, його автоматично буде надіслано іншій особі. Оскільки відповіді автоматично генеруються штучним інтелектом, вони часто можуть бути загальними або не мати належного тону, але вони можуть заощадити час, якщо все, що ви хочете надіслати назад, це швидке «Дякую!» або «До скорої зустрічі!» Люди, які покладаються на цю функцію, можуть не оцінити отримання меншого вибору під час перегляду сповіщень у ландшафтному режимі.

Екран сповіщень бета-версії Android 12

Зміна також може бути проблемою для людей, які володіють телефонами з меншими дисплеями, або тих, хто віддає перевагу більшому тексту та області перегляду з міркувань доступності. Android 12 наразі перебуває в бета-версії, і, за чутками, з’явиться восени. Його найбільшою новою функцією є повна візуальна зміна під назвою Material You. Google обіцяє більше кольорів, більше анімації та багато інших параметрів налаштування. Він також змінює вигляд швидких налаштувань, вибираючи прямокутні значки замість круглих. Так само, як сповіщення в альбомній орієнтації, це візуально привабливіше, але більші піктограми означають, що на екрані буде одночасно менше опцій. Інші нові функції Android 12 включають оновлення конфіденційності, новий режим роботи однією рукою, нові віджети та багато іншого.